קניית מחשב alienware בארץ - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מחשב alienware בארץ

Roeebaeloha

Recommended Posts

היי

אני מענונין לקנות מחשב (נייח) של בארץ ולא הצלחתי למצוא איפה מוכרים או אם בכלל...

מישהו יודע אם יש חנות או יבואן שמוכר את המחשבים האלה?

ואם כן מה המחירים בארץ?

תודה יום טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים של המחשבים הללו יקרים מידי ואפשר להביא מחשב טוב יותר בפחות מחיר.

בעבר היו כמה חנויות שייבאו לארץ אבל כבר אין להן כי הבינו שבקושי קונים את המחשבים הללו.

למה בכלל אתה רוצה דווקא מחשב מAlienware? פתח פה דיון עם התקציב שלך ותקבל מחשב שטוב יותר מאשר הAlienware.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום בארץ מוכרים רק מחשבים ניידים של כידוע לי וגם הם יקרים ברמה שאתה יכול לקנות 3/4 מחשבים טובים מאוד במחיר של אחד שלהם(מחירים שנעים בין 25-30 אלף שקל...)

דרך אגב, הנייחים שלהם לא יקרים במיוחד, אתה יכול לבדוק באתר שלהם, אבל כיום לא כדאי לך להתעסק עם מחשבים מחו"ל כי אם קורה ויש לך תקלה באחד החלקים ואתה רוצה לממש את האחריות, כמו שאומרים, לך חפש אותם... וגם אם תמצא אותם, חכה למשלוח הלוך - תיקון - ושוב, פשוט לא שווה את זה...

ממליץ לך כמו שיניב המליץ לך, פתח כאן דיון מפורט(עם הפרטים שהפורום דורש ממך לתת כדי שיהיה אפשר לעזור לך למצוא את המחשב הכי טוב בשבילך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז התקציב שלי הוא עד 5000 שקל כמו האליין וור המדובר

רוצה מחשב לגיימינג שיוכל להריץ לי את הבאטלפילד 4 על אולטרה ומשחקים עתידיים

שיהיה לו מעבד של ומעבד גרפי של ניודיה ושיוכל לרוץ מהר וטוב בעיקר לגיימינג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באילו שטויות האכילו אותך? זה לא הוקוס פוקוס. זה מפרט מחשב שהורכב על ידי כביכול מומחים (שאני סבור שהם פחות טובים מהמומחים כאן בפורום בהתאמת חלקי מחשב, ואני רציני), נבדק, ברמה כזאת שחנויות מחשבים בודקות, עם לוגו שעולה לך המון המון כסף.

אתה יכול היום ליצור רפליקה מדוייקת של מחשבי Alianware בכל רמח חלקיו עם אותן איכויות בקרה ולשלם הרבה פחות.

צרכנות אמריקאית במיטבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באילו שטויות האכילו אותך? זה לא הוקוס פוקוס. זה מפרט מחשב שהורכב על ידי כביכול מומחים (שאני סבור שהם פחות טובים מהמומחים כאן בפורום בהתאמת חלקי מחשב, ואני רציני), נבדק, ברמה כזאת שחנויות מחשבים בודקות, עם לוגו שעולה לך המון המון כסף.

אתה יכול היום ליצור רפליקה מדוייקת של מחשבי Alianware בכל רמח חלקיו עם אותן איכויות בקרה ולשלם הרבה פחות.

צרכנות אמריקאית במיטבה.

כמו שחשבתי. אם כך ועם התקציב הקיים של 5000-5500 שקל.

האם תוכלו לעזור לי לבנות מפרט מחשב שדומה לזה של הAlianeware, כי המפרט שלו דווקא היה נראה די טוב בעייני.

תודה רבה לכל העוזרים והעונים ! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...