למה נייד לגיימינג? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה נייד לגיימינג?

.:YoGy:.

Recommended Posts

היי, אני רואה יותר ויותר כותרות בשנתיים האחרונות (פה, ובפורום נוסף שאני קצת יותר פעיל בו) שיש ביקוש שגדל יותר ויותר למחשב נייד למטרת גיימינג.

השאלה העיקרית שלי היא למה??

מחשבי גיימינג הם גדולים וכבדים.

הם יקרים מ-א-ו-ד (!!!) (וזה לא שאנחנו חיים בתקופה של בזבזנות... להפך... המצב בישראל גורם לי לחשוב פעמיים אם אני יכול להרשות לעצמי בקבוק קולה פעם בשבוע... והגעתי למסקנה שלא)

הם פחות חזקים ממחשבים נייחים למטרת גיימינג שמחירם זול ב3\4... (כלומר אם שילמתי X על , אני אשלם X*0.75 ועדיין אקבל מחשב טוב יותר)...

הדבר היחיד שאני יכול להגיד לטובת לגיימינג, הוא שממש קל לעשות מסיבות LAN....

אבל בגלל זה אני שואל אתכם... למה אתם רוצים לגיימינג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לפטופ תמיד יהיה יותר נוח מנייח עם אם הוא שוקל 4 ק"ג.

2. המון אנשים קונים לפטופים בחו"ל ואז הפערים יותר קטנים.

3. העובדה שאתה יכול לשחק בכל מקום ובכל זמן, בין אם זה באמצע שיעור משעמם או בדרך חזרה מהלימודים באוטובוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4. הרבה אנשים כמו שנאמר, קונים בחו"ל... מחשב גיימינג מעולה עם כרטיס מסך 770M של אסוס עם 16 גי'גה זיכרון והכל, עולה 1700$, זה יקר? בדיוק כמו מחשב הגיימינג הממוצע... הגרסא המתקדמת יותר עולה 2400$ אבל היא כבר גרסאת "על".

760M

1000$ בלבד, הכי משתלם

http://www.microcenter.com/product/421115/N56JR-MH71_156_Laptop_Computer_-_Black_Aluminum

לקנות שמיועד לגיימינג מעל 5,000 ש"ח פשוט לא שווה את ההשקעה.

ככה כל 3 שנים (לאחר גמר האחריות) אתה מחליף מחשב ועדיין נשאר בקידמת הטכנולוגיה.

ההשקעה כל 3 שנים נניח תהיה של כ-1500 ש"ח, כדי לקנות מחשב חדש ב-5000 ש"ח (כאשר נניח את הישן מוכרים ב-3500).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

7. הם ממש לא פחות חזקים ממחשב גיימינג ייעודי, הם מספקים את הסחורה כמו שצריך עם סדרות כרטיסים של 770M ועם בחלק מהדגמים בחו"ל, ממש לא חלשים.

הם כן, משמעותית. אין שום מעבד לנייד שמגיע לביצועים של I5 שולחני, בטח בגיימינג. בנוסף, ה-770M מעט חלש יותר מה-GTX660 השולחני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.:YoGy:. שלום, אני באמת לא מצליח להבין את מאיפה מגיעה השאלה שלך "למה נייד לגיימינג?".

הרי אם באמת לא היה צורך בקטגוריה של "ניידים למשחקים" ולא היצע וביקוש לניידים בעלי ביצועים כאלו, הם פשוט לא היו קיימים.

אין צורך בהשוואות ובהצהרות נוסח : "מי יותר חזק" וכו'. זה אינדיבידואלי לכל אדם, ובסופו של יום אם אתה רוצה/צריך אתה גם תקנה.

ובנימה אישית, אני אומר לך בתור מי שמחזיק כבר 5 שנים בניידים מהסוג הנ"ל, אני אישית מאד מרוצה כי זה משרת את הצרכים שלי נקודה, לא של אף אחד אחר.

ולגבי שאלת המחיר, אני כרגע בעליו המאושר מאד של נייד מסוג MSI GE70 2OE (אתה מוזמן לראות את התמונה שצילמתי כאן לתחרות באתר), שבארץ מתומחר כרגע בסביבות ה 7K. ולכן העדפתי להזמין אותו מebay כולל אחריות בינלאומית (לצערי הרב ממומשת בIvory) וכך בפועל יצא לי ששילמתי בסביבות 5K על המחשב.

בסופו של יום כל אחד עושה מה שנוח לו.

בברכה,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל העונים!

בעיקר לבומבה וממרומקס....

אני אגיד לשניכם, בתור סטודנט... עדיף לא לקחת נייד גיימינג להרצאות... זה כנראה יהרוס לכם את התואר...

ולאוהד... משום מה אני מרגיש שאתה מתגונן... ובצורה דיי אגרסיבית... זה שיש ביקוש למשהו לא אומר שיש צורך למשהו... ההוכחה שלי: כל מוצר שיש כיום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל העונים!

בעיקר לבומבה וממרומקס....

אני אגיד לשניכם, בתור סטודנט... עדיף לא לקחת גיימינג להרצאות... זה כנראה יהרוס לכם את התואר...

1. תספר לי משהו שאני לא יודע...

2. אתה לא מאמין איזה עניין זה מכניס בשיעור לשאר הסטודנטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולאוהד... משום מה אני מרגיש שאתה מתגונן... ובצורה דיי אגרסיבית... זה שיש ביקוש למשהו לא אומר שיש צורך למשהו... ההוכחה שלי: כל מוצר שיש כיום...

הגישה שלך של "כל מה שלא ברור לי חייב להיות מיותר" היא טיפשית ואינפנטילית.

זה שאתה לא מבין למה מוצרים מסוימים (ניידי גיימינג, מוצרים של , סיגרים קובניים, מאווררי תקרה) יכולים להיות שימושיים לאנשים מסוימים, לא אומר שהם חסרי תועלת לכולם.

"צורך" היא הגדרה קצת אבסטרקטית. צורך אמיתי יש רק באוויר, ומים. כל השאר זה מותרות. בוא נוותר על הכל ונחזור לימי האדם הקדמון. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...