גוגל נפטרת ממוטורולה - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גוגל נפטרת ממוטורולה

הדוד משה

Recommended Posts

זה לא חוכמה, יצרו ניידים מעולים גם לפני שלנובו קנו אותם. אם רוצים שמוטורולה תייצר סלולאריים טובים, חייבת לעשות הפיכה אלימה בתוך . לשנות תרבות אירגונית והכל.

עריכה: "אותם" זה את חטיבת המחשבים האישיים של יב"מ כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת כבר אמרתי. אבל מאז שהשוק שינה כיוון ב-2007, הם פשוט לא מספקים את הסחורה, יספרו בעלי המיילסטון והראזר דרוייד.

אני פשוט עדיין מפקפק בכדאיות שברכישת מוטורולה הדוויה - אני ממש לא בטוח שזה יותר זול וכדאי מהשקעה כבדה בחטיבת הסלולאר המתפתחת של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

לנובו סה"כ צריכה להשקיע במיתוג מחדש, לשפר משמעותית את הממשק של או להעלים אותו לגמרי והכי חשוב, להציע לאנשים משהו יחודי שאין אצל יצרניות אחרות.

סמסונג גם ככה כבר בדרך למטה אלא אם כן הם ישלפו ארנב מהכובע בזמן הקרוב וקשה לי להאמין שזה יקרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יחודי כבר יכול סמארטפון היום להציע שאין אצל המתחרים? שלא יהיה גימיק מחד גיסא אך שלא יהיה שלב צפוי באבולוציה הסלולארית מאידך?

נותר רק מיתוג ומחירים כרגע... הרי גמישים ומעבדי 64 ביט יהיו לכל החברות בשוק בקרוב. ולכו תשכנעו צרכנים שזה לא גימיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל זה וכל חברה אחרת משלמת הרבה כסף לאנשים שיחשבו בצורה "יצירתית", רק חבל שהאנשים של מפשלים בעניין.

אפשר לעשות מהפכה עם פיצ'ר אחד קטן, מסויימת שמוסיפה משהו ממש שימושי יחודי ופרקטי.

לדוגמא, מה שחוואי עשו עם הצמיד שלהם, אם הייתי ממש רוצה צמיד, הייתי הולך רק על שלהם, יש להם משהו יחודי ופרקטי, הצמיד שלהם הוא בעצם גם דיבורית... לא יודע עד כמה היא טובה, אבל זה מאוד פרקטי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנובו סה"כ צריכה להשקיע במיתוג מחדש, לשפר משמעותית את הממשק של או להעלים אותו לגמרי והכי חשוב, להציע לאנשים משהו יחודי שאין אצל יצרניות אחרות.

סמסונג גם ככה כבר בדרך למטה אלא אם כן הם ישלפו ארנב מהכובע בזמן הקרוב וקשה לי להאמין שזה יקרה..

סמסונג לא כל כך מהר בדרך למטה. ה"גאונות" שלה זה בלייצר אין סוף דגמים של מכשירים המתאים לכל עין, כי ההמונים בוחרים לפי העיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...