גוגל נפטרת ממוטורולה - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גוגל נפטרת ממוטורולה

הדוד משה

Recommended Posts

http://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3623032,00.html

היצרנית הכושלת שלא הסתגלה היטב לעידן הסמארטפון וירדה מגדולתה, עוברת לידיים של , שאולי תשכיל ליצר סמארטפונים זולים עם התשתיות של .

שיהיה במזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל למה חברה כמו שכושלת באופן סדרתי כבר שנים - מאז שנכנסו הטלפונים החכמים בעצם.

וגם ככה יש להם את חטיבת הסלולאר שלהם, היא פשוט נשארת בקטגוריית הניידים הסיניים הזולים ולא מצליחה/מנסה לצאת משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה שהחברה כושלת , עדיין יש לה שם ומערך הפצה ועוד(אני לא יודע מה בדיוק נכלל במכירה).

אם יש לך מכשיר מצוין , אז מה תעדיף לקנות אותו מחברה לא מוכרת בשוק הסלולר (לנובו יחסית לא שם מוכר לקהל הרחב) או מחברה עם שם מוכר שלהרבה אנשים היה מכשיר שלהם בעבר?

סמסונג מוציאה בשנה 10 מיליארד על פרסום ושיווק , אז מה זה 2 מיליארד.

היום רוב המכשירים יחסית זהים , אז מה שמשנה לרוב האנשים זה השם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לה שם, אבל זה שם גרוע כבר 7 שנים... לא משנה שהיא יצרה אלקטרוניקה לכל דבר בערך עוד כשאנשים פה בקושי בקושי שמעו על מחשב אישי. היום השם שלה גרוע כבר הרבה זמן, ואני לא הייתי קונה סמארטפון מחברה כמו מוטורולה. בנוסף, כמו שאני מכיר את , אני לא בטוח שהם הולכים לשמר את המותג גם ככה.

אגב, אני לא צרכן טיפוסי, אבל כן, הייתי שוקל סמארטפון בעל נתונים דומים מחברה לא מוכרת, אם פער המחירים יצדיק זאת. וביחוד ביחוד אם החברה השניה היא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי באיזה סדרה. אותם מייצרים דברים מעולים כמו thinkpad וגם דברים איומים כמו G550.....

אם יעשו עבודה טובה כמו שהם עשו ב thinkpadים, ומוטורולה יעשו עבודה טובה כמו שהם עשו (ואם אין להם משהוא ישלימו להם), יכולים לצאת משם טלפונים טובים......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...