מארז שקט ולא יקר - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז שקט ולא יקר

ilanb0

Recommended Posts

נראה לי קצת קפיצה מעל הפופיק.

מי שבדק את המחשב זה טכנאי של החברה. גם לא מצא משהו שצריך לחזק. הוא אמר שאין רעש.

אם רצית לפתור את הבעיה היית מזמין אליו טכנאי פרטי (כמה זה, 100 ש"ח לשעה? רובם יקחו פחות כי זה סיפור של 10 דקות בדיוק) והייתם עוברים ביחד חלק חלק עד שהייתם מאתרים מה מרעיש. אם צפית מה אייבורי יגידו, למה בזבזת את הזמן והכסף של הנסיעה? המטרה של עסק היא להרוויח, לא להחליף לך חלקים בחינם ולהתקע עם חלק מרעיש במלאי שלקוח אחר יתלונן עליו.

אם מישהו מוכן להציץ באייבורי ולהמליץ

http://www.ivory.co.il/catalog.php?id=12148

הקודמים היו midi towers (בזבוז מקום) כשהלוח micro. בכל מקרה, מארז שקט קונים כפיניש אחרון למערכת שקטה.. רעש תקתוקים (של מאוורר או דיסק קשיח) למשל זה בחיים לא יעמם. אתה מחפש פתרונות קלים, קח בחשבון שיתכן והבעיה לא תפתר גם אחרי החלפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עושה לי דז'ה וו...

אני מתגורר בצד השני של הארץ מכדי להגיע ולתקן לו תקלות פשוטות. כבר ביקרו אצלו טכנאים בעניין המחשב הקודם-המינימום שלקחו 250 ש"ח.

לגופו של עניין, המארז שהמלצת מתאים ללוח ועשוי לעשות את העבודה?

- - - תגובה אוחדה: - - -

דרך אגב, מהבחינה הזו אייבורי היו מעל ומעבר. שלחו אליו שליח לקחת את המחשב לבדיקה ועכשיו הם ממתינים להנחיות מה להחליף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא צריך ללכת פיזית לאייבורי, לחבר את המחשב לחשמל ולהגיד להם מה מפריע לו. אם אותו טכנאי\מוכר של ivory היה כל כך נחמד לבוא אליו הביתה, למה הקרוב משפחה שלך לא ניצל את ההזדמנות להשמיע לו בlive את הרעש?

נ.ב.

לאנשים כאלה מתאים יותר או laptop.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...