GTX 780 Ti EVGA vs Gigabyte - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTX 780 Ti EVGA vs Gigabyte

udist

Recommended Posts

נדמה לי שקצת סטינו מהנושא.

מצד אחד אומרים פה שעבור רזולוציות של עד 1200P אז 780 רגיל מספיק, מצד שני אומרים ש1440P יהיה אתגר לכל כרטיס.

מתי היתרונות של Ti כן יבואו לכדי ביטוי??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד הevga.

יש לו ערך מוסף בדמות שירות rma איכותי כאשר תתקל בבעיות בארץ. כנל לגבי השירות לקוחות שלהם.

לפעמים יש גם סטפ אפ, שהוא מעין טריידאין משתלם.

אני מאוד מרוצה מהם.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אני בעד הevga.

יש לו ערך מוסף בדמות שירות rma איכותי כאשר תתקל בבעיות בארץ. כנל לגבי השירות לקוחות שלהם.

לפעמים יש גם סטפ אפ, שהוא מעין טריידאין משתלם.

אני מאוד מרוצה מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטט מהביקורת:

" 1920X1200 נכבשה לחלוטין. הגדרות מקסימאליות לא מהוות כל חשש. GTX 780 Ti מיועד לכבוש יותר מזה, הוא יתאים לגיימינג כבד תחת 2560X1440 או 2560X1600. "

וזה שונה ממה שאומרים פה.

בביקורת מרמזים (בקטע שציטטתי) שיתר הכרטיסים לא מתמודדים אפילו עם 1200P כמו שצריך...

יכול להיות שאני לא מבין את הביקורת כמו שצריך כי אני קורא ורואה 35% תוספת בביצועים אבל משום מה לא מתייחסים להבדל הזה פה בת'רד.... וגם לא אומדים את ההבדלים בין הכרטיסים -

איזה רזולוצית מסך עדיפה לאיזה כרטיס ומתי היתרונות של ti משפיעים?

סביר שהמסך הבא שאני אקנה יהיה 1200P וצפונה, במקרה הזה מה עדיף לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך ללכת על בטוח ולקחת מסך 24 עם רזולוציה 1200P או פחות

ככה תוכל להשאר בתקציב סביר מבחינת כרטיס המסך וספק הכח.

אם החלטת על משהו גדול יותר בסביבות 27 או 30 כלומר 1440P ומעלה תתכונן להוצאות כבדות עבור ספק איכותי וכרטיס מסך יקר מאוד.

כמובן שמדובר על גיימינג כבד כמו בכתבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שאני לא יודע איזה מסך אקנה, אני עדיין ממש מתלבט ועכשיו כשאני רואה את הTi הזה של זוטק במחיר יחסית זול, אני בכלל לא יודע מה לעשות...

http://ksp.co.il/?uin=21263

קירור סטוק

פה בתחתית העמוד יש לך את ה-780TI ב-50₪ יותר אך עם קירור מתקדם של גיגהבייט אז אני לא מבין מה ההתלבטות בכלל?

http://startpc.co.il/index.php/gpu

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק כדי לסבר את האוזן, אני דווקא דבק בגרסאות הרפרנס, אלא אם כן מדובר בגרסה מיוחדת של הכרטיס.

זאת, מהסיבה שאם רוצים לעבור לקירור מים - לא לכל כרטיס יש בלוק ייעודי. (במקרה הזה, הGB WF3)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...