GTX 780 Ti EVGA vs Gigabyte - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTX 780 Ti EVGA vs Gigabyte

udist

Recommended Posts

מתכוון לקנות כרטיס מסך ומתלבט בין הבאים

EVGA GTX 780 Ti

Gigabyte GTX 780 Ti

1. יש לי סלידה קלה מAMD ולכן מעדיף .

2. מתכוון לקנות באילת ומוכן להשקיע עד 3000 ש"ח

3. בהתחלה הכרטיס יחובר למסך 1920X1080 אבל בהמשך ירכשו מסך/מסכים אחר/ים.

4. מעדיף אורח חיים ואמינות. לא יבוצע OC. (שקט זה גם נחמד, אבל לא כל כך משנה)

5. מטרות - גיימינג כבד ושיחזיק לאורך זמן (כנראה הכרטיס האחרון שאני אקנה אשקיע בו ככה אז שיחזיק כמה שנים טובות)

אז איזה מבין הכרטיסים עדיף? (אני שם לב שEVGA סטוק וגיגבייט עם יותר טוב (?) )

אולי עדיפה חברה אחרת בכלל? (כזו שאפשר לקנות באילת)

וגם - האם בכלל עדיף לי לחסוך ולקנות 780 רגיל או גרסת Ghz?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט מחשב כולל ספק?

אני אקנה מחשב חדש לגמרי וזה החלק הראשון שאני קונה, את יתר המפרט אבנה "מסביב" לכרטיס (אני אפתח ת'רד חדש בפורום מפרטי מחשב, פשוט יש לי הזדמנות לקנות השבוע את הכרטיס באילת ואני רוצה לקבל תמורה גובהה יותר לכסף ולקנות את הרכיב היקר במחיר קצת יותר שפוי.

כלומר - יתר המפרט (כאשר יהיה אחד כזה) יתאים לכרטיס :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הכרטיס של גיגבייט ואני ממש מרוצה

גם לי יש העדפה לגיגבייט, ורק בגלל הקירור :)

אבל אז קראתי את הביקורות בnewegg וראיתי שלמרות קירור הסטוק של , מעדיפים אותו יותר.

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814487001

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814125489

בגלל זה פתחתי את הת'רד, לשמוע עוד קצת הסברים ואולי קצת עזרה בדילמות שהצגתי בהתחלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לEVGA גם לא סטוק כמו ה-ACX. אבל אם אתה מתכנן להשאר עם מסך 1200p/1080p אז GTX 780 מספיק בהחלט. עם הGTX 780 שלי אני מגיע לתדרים של הGHZ אז נראה לי מיותר לשפוך עליו עוד 400 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לEVGA גם לא סטוק כמו ה-ACX. אבל אם אתה מתכנן להשאר עם מסך 1200p/1080p אז GTX 780 מספיק בהחלט. עם הGTX 780 שלי אני מגיע לתדרים של הGHZ אז נראה לי מיותר לשפוך עליו עוד 400 שקל.

מה שמנחה אותי זה שהמחשב יעבוד טוב לאורך זמן. אם תוספת של 400 ש"ח תקנה לי שקט לעוד תקופה, מה כי טוב.

כרגע המסך שלי הוא 1080P אבל זה ישתנה בשנה הקרובה. האם יש מצב בעתיד, אפילו ברזולוציה 1200P בזמן ש780 רגיל יגמגם, Ti עדיין ירוץ חזק?

klayton,

אלה שני כרטיס 780 רגילים או שהכרטיס של זוטק הוא גרסת GHZ?

מה זו בכלל גרסת GHZ שאני נתקל בדיבורים עליה פה ושם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הGHZ או הAMP אלו גרסאות בעלי מהירות שעון מעט גבוהה יותר ולא משמעותית כלל לביצועים בשטח. שאתה שואל מה יהיה בעתיד כל מי שיגיד לך כך או אחרת מבלבל את המוח כי אי אפשר לדעת. אפשר לדעת מה נכון לכאן ועכשיו ומה שנותן את התמורה הטובה ביותר לכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...