המלצה למחשב לשימוש קל ב3000, ותהיות לגבי מסך מגע - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למחשב לשימוש קל ב3000, ותהיות לגבי מסך מגע

שוקו

Recommended Posts

היי,

אני רוצה לעדכן להורים שלי את המחשב . השימושים שלהם קלים (אינטרנט-יוטוב-סרטים) והוא ינוע בעיקר בתוך הבית.

הדגש פה הוא על תמורה לכסף- אם יש תמורה אין בעיה להוסיף עוד קצת $, אבל אם אין צורך אז חבל. אם פיצ'רים נחמדים שהתוספת שווה אותם אפשר להוסיף (לי יש אז אני קצת מפונק :smile1:)

נושא נוסף- מסך מגע. מה דעתכם? עד כמה זה כבר "בשל" מבחינת וינדוס 8 (כולם מתעדכנים ל8.1 נכון?) זה יכול להיות נוח להורים שלי לשימושי גלישה\בידור. ראיתי כמה מחשבים כאלו של ולא התרשמתי שהם הגיעו לבשלות מספקת

בנוסף- מה מצבו וינדוס 8 גם בלי מסך מגע? האם כדאי לרדת ל7 מראש?

* מחיר: 3000. ניתן לחריגה של 500, אפשר גם לחסוך.

* מטרות המחשב: עבודות משרדיות (אינטרנט ואופיס), צפיה בסרטים

* גודל המסך: 15.6" עדיף כמובן מאט אבל לא קריטי.

* רזולוציית המסך: לא קריטי, 1366x768 תתאים.

* משקל רצוי: ינוע בעיקר בתוך הבית עם יציאות נדירות החוצה. פחות קריטי אבל תמיד נחמד

* האם נדרש זמן ארוך: ינוע בעיקר בתוך הבית (ולכן קרוב לשקעים) עם יציאות נדירות החוצה. פחות קריטי אבל תמיד נחמד

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח: לא קריטי. אם יש שילוב קטן כקאש זאת אופציה חמודה אבל לא חייב.

* כונן אופטי: לא קריטי

* האם נדרשת אחריות בינלאומית: לא, אך אחריות 3 שנים כן.

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? כן. אם יש מחשב שווה בלי רשיון אסתדר גם בלי.

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? עם חיבה ללנובו ודל, אבל פתוח להצעות

הlenovo b5400 נראה לי אופציה טובה

תודה :s0403:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעניין מסך מגע... עם 8 לטעמי חובה מסך מגע, אחרת כל ה-UI בלתי נסבל.

אם לא מסך מגע כעיקרון לדעתי עדיף 7.

עם זאת אעיר, כי לקחתי נייד ישן וותיק שלי (בן 7 שנים) - עם 7 המחשב זחל לעומת זאת עם 8, המחשב עובד סביר לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...