רכישת Dell Vostro 5470 ללא מערכת הפעלה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת Dell Vostro 5470 ללא מערכת הפעלה

ofrine

Recommended Posts

שלום.

אחרי לא מעט התלבטויות, החלטתי לקנות vostro 5470.

הוא מהיר, בא עם SSD, וכו'.

ניסיתי למצוא מקום שמאפשר רכישה שלו ללא (אני מקבל בחינם), כי חבל לי על עוד 500+ שקלים, אבל לא מצאתי מקום כזה.

מישהו מכיר מקום שמאפשר זאת?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהיר יחסית, כי המעבד שלו עדיין מוגדר כחסכוני וחלש. זה לא I5 אמיתי, כך שאם ללימודים אתה צריך כח עיבוד אתה לא תקבל את זה ברמה שאתה רוצה.

ניהלנו דיון כזה לפני מספר חודשים - http://hwzone.co.il/community/threads/531186-%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%93-%D7%9C%D7%A1%D7%98%D7%95%D7%93%D7%A0%D7%98-%D7%9E%D7%93%D7%A2%D7%99-%D7%94%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91-%D7%A2%D7%93-5000-%D7%A9-%D7%97

המסך של ה- הוא מסך מגע ומבריק, בזמנו ביקשת מסך מט.

אפשרויות השדרוג במחשב יחסית מוגבלות.

יש לו גם מספר גרסאות, עם כרטיס מסך 740M וגם עם זיכרון פנימי בנפח של 4 או 8GB. בגלל שיש סלוט יחיד אז השדרוג הוא רק בהחלפה אם תחליט לקחת את הגרסה של ה-4GB נניח.

גרסת ה- שנמכרת באה תמיד עם מע' הפעלה.

תבדוק אולי ב-notebookclub אם הם מוכנים לזכות אותך על מע' הפעלה, מקסימום יאמרו לך "לא" אבל שווה לשאול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממבחני השוואה עם 3230M, הוא לא בהרבה פחות חזק.

בזמנו אכן ציינתי שרצוי מט, אבל זה לא משהו קריטי כי רוב הזמן אני אהיה איתו בחדרים סגורים או ברכבות, פחות "ממש בחוץ".

ה-740M יכול להיות לי תוספת נחמדה למשחקים לא מאוד כבדים (Team Fortress לצורך העניין) ו-SSD זה משהו שמאוד קריטי לי.

ראיתי גם גירסאות ללא מסך מגע, מה שלא מאוד חשוב לי.

בכל אופן, אין לי קיבעון מסוים למחשב הזה סצפציפית, אבל ה-E330 שבזמנו נראה לי האופציה הכי טובה לא יוצא בעתיד הנראה לעין עם גירסה של , מה שחשוב לי, אז החלטתי לרדת ממנו.

אם יש הצעות נוספות, אני בראש פתוח.

בכל אופן, אני אשאל כמה חנויות לגבי זיכוי על .

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקר חיי סוללה וניצול טוב יותר של אנרגיה.

פחות משמעותי זה "היחס" מאינטל לעוד כמה שנים. עד כמה שאני מכיר את השוק, יש נטייה לזנוח מבחינת דרייברים וכו' את הגירסאות המאוחרות של הדגמים מהסדרה הישנה יותר, פשוט כי הם מוכרים פחות. לטווח הארוך אני משער שנראה יותר תמיכה מצד אינטל לHaswell מאשר ל-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר בתמיכה למיניהם, לא יודע מאיפה אתה מביא את זה.

הדל יחסית מוגבל ביכולות השדרוג שלו וגם המסך לא כזה איכותי. ברכבת דווקא יש השתקפויות מהחלון והתאורה, כך שמסך מט כן יעזור לך בזה.

הסוללה של ה-E330 מחזיקה ל-6 שעות.

הנה ביקורת - http://www.notebookcheck.net/Review-Lenovo-Thinkpad-Edge-E330-Notebook.83754.0.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה העיקרית שלי כרגע עם ה-E330 זה גודל המסך שלו. אחרי שהתחלתי את הסימסטר הבנתי ש13.3 יהיה לי קטן מדי, מניסיון לעבוד עם מחשבים של חברים.

הגודל האופטימלי מבחינתי יהיה 15.6 אבל זה גודל כמעט לא ריאלי בהתחשב במסה ובתקציב, אז אני כן מוכן להתפשר על 14.

מבחינת צריכת החשמל, אתה צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן להשיג 15.6" ללא צורב ששוקלים 2 ק"ג בלבד, לדוגמא:

http://www.nayadnayad.co.il/Product.aspx?ProductID=13132

אבל עם סוללה חלשה יותר ל-4 שעות.

שווה לך לקפוץ לחנות Notebookclub, יש להם תצוגה של בחנות ואתה יכול להתרשם מהמחשב ומהמסך שלו אם הוא מתאים לך. לפני שאתה קונה בפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכנן לגשת לחנות שהמלצת עלייה אבל לפני זה, יש לך מושג על איכות הבניה של המוצר?

יש שאומרים שהוא ממש פלסטיקי ומתקפל תחת לחץ של אצבע

מצטרף לשאלה וגם רציתי לשאול על אותו vostro 5470 אם האיכות מסך שלו ממש בינונית ומטה או שהיא לא הכי טובה, אבל בסדר?

יעזור אולי אם אנשים שיש ברשותם את הנייד הזה יתנו חוות דעת, כי אני ניסיתי למצוא משהו שאיכשהו ישלב ביצועים יחסית טובים ויהיה עם כרטיס מסך (לא onboard) וקל משקל במחיר סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת תוכל לקרוא פה:

http://www.wisebuy.co.il/wiseguys_review.aspx?pcatid=453&mid=859869&cid=5762

הדגם הבא חסר במלאי של היבואן ויחודש עוד משהו כמו 10 ימים

[h=1]Dell Vostro 5470 VM-RD33-7319.[/h]

לי יצא להתרשם ממנו בחנות אז אם יש לך שאלה ספציפית שהביקורת לא עונה לך, אענה לך בשמחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי חודשיים של שימוש ב5470 בגרסה של i3, זה הרשמים שלי:

-זמן סוללה לא פחות ממדהים. החזקתי איתו שיא של 12 שעות על תוכנית balanced עם בהירות של 50%.

-ביצועים סבירים על תוכנית חיסכון. ביצועים מעולים בhigh performance.

-השימושים היחידים שלי הם גלישה באינטרנט והקלדה בזמן הרצאות(תואר ראשון)

-מקלדת נוחה מאוד לעבודה ממושכת. שקטה ולא מצריכה תקופת הסתגלות (לא "מכווצת")

-לא הבחנתי בבעיות השתקפות רציניות מהמסך, אפילו שהשתמשתי במחשב גם בחוץ.

-המסך מגע מגיב מצויין

-שידרגתי ישר לווינדוס 8.1, והצטערתי על כך. המון בעיות תאימות עם דרייברים, במיוחד עם הבלוטות'. אחרי יומיים של חיפוש בכל חור באינטרנט הצלחתי לפתור את הבעייה.

-הווינדוס לבד +אופיס+adobe suite= יותר ממחצית כונן תפוס. המחשב מגיע עם 128 GB שבפועל זה 118, וזה לא הרבה, בהנחה שאתה רוצה לשמור על הבריאות של הכונן, ומשתדל להמנע מלהשאיר אותו מלא מעל ל80% רוב הזמן.

-משטח עכבר מגיב מצויין.

-סורק טביעות אצבע עובד כמו שצריך, וחוסך לי הקלדת ססמאות בכניסה לווינדוס ולאתרים מסויימים.

-מצלמת האינטרנט באיכות סבירה. צריך תאורה טובה.

-גודל המסך הוא 14 אינץ' שזה לדעתי, מושלם. לצרכי סטודנט בלבד כמובן. בשביל סרטים ומשחקים יש לי את המחשב הראשי בבית.

- מדהימה. פשוט מדהימה. או שזה המעבד כנראה, חסכוני בטירוף.

-הטענת מהירה מאוד.

ו.. זהו. אם יש לך עוד שאלות, אתה מוזמן..

עריכה:

משהו ששכחתי להוסיף: המחשב נראה סקסי בטירוף. דק וקליל. לא מרגיש אותו על התיק גב. הוא מגיע בלי כונן דיסקים (מי צריך בכלל?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לשניכם.

אז הלפטופ הזה אמור להספיק לביצועים טובים+

כנראה שאני אקנה אותו בגירסה היותר חדשה של ה-i5

אם מישהו התנסה איתו בגירסה הזאת גם מוזמן להגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...