המלצה לספק שקט - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לספק שקט

T-boon

Recommended Posts

א. אתה קורא משפטים בלי הקשר. בפירוש כתבתי "יכול להעיד" על שקט,מה הקשר רכיבים פנימיים לעדות על שקט? יש לי אוזן

ב. בעמוד הקודם הוא כבר כתב שבדק רכיבים אחרים במארז (כולל מאווררים), והוא יודע שהם מרעישים, אך הספק יותר מכל ולכן הוא כרגע מתמקד בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

א. קיבלתי, בכל זאת חיפשתי הזדמנות מתישהו להעביר את הנקודה הזאת החוצה :)

ב. אם האחרים מרעישים, מלחמת סרק על מה יותר שקט כמו חפץ דומם כנראה תגיע בעדיפות נמוכה לעומת פשוט ספק כח טוב עם יחס עלות לתועלת גבוה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שורה תחתונה ספק מחברה אמינה תמיד אבל תמיד יהיה שקט יותר מהרעש שמפיקים שאר הקירורים, מעבד, כרטיס מסך ומאווררים אחרים במארז.

לכן אין מה להתייחס לזה בכלל כשהוא יושב בתוך המכלול הזה שנקרא מערכת מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי,

צירפתי תמונות של קירור המעבד וכרטיס המסך,

באוורור של כרטיס המסך לא נגעתי, והאמת די שקט.

למעבד היה אוורור סטוק שהחלפתי ב-80MM שהיה לי מאיזה מחשב ישן, זה מאוורר בעל מיסבים אשר מחובר ל-7.5V ועדיין מרעיש, כנראה כבר ישן...

חוץ מזה יש עוד שתי מאווררים 120MM שהגיעו עם המארז ONE ולא נראה לי שיש להם מיסבים, אלה שרוול... אך עדיין לא בני שנה וגם מחוברים ל-7.5V ודי שקטים.

אחרי הספק כח, אני יחליף את המעבד, הוא מרעיש כמעט כמו הספק, לא שאלתי פה על המלצה למעבד כי ניסיתי לפתוח דיון בפורום המתאים לכך אך לא קיבלתי תגובות עד כה.

לגבי הספקים שהמלצתם לי פה, נראה לי שה-GOLD יתאים לי בול, קצת יקר לסכום שהקצבתי אבל זה מגניב שהוא חצי מודולרי.

תודה.

אגב המאוורר של המעבד מחובר ללא ברגים, אלה עם גומיות אשר נתפסות על השיניים של צלעות הקירור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי לא, אני רואה פה משהו בדמות קומבינה, מאוורר noname על מסריח של זלמן אם אני לא טועה=רעש.

בנוסף גם ארקטיק לכרטיס מסך שנראה שהצטבר שם לא מעט אבק על צלעות הקירור=רעש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי לא, אני רואה פה משהו בדמות קומבינה, מאוורר noname על מסריח של זלמן אם אני לא טועה=רעש.

בנוסף גם ארקטיק לכרטיס מסך שנראה שהצטבר שם לא מעט אבק על צלעות הקירור=רעש.

LOL זה נכון קומבינה וכן זלמן, אבל תאמין לי שאוורור הסטוק של הזלמן הזה היה הרבה יותר מרעיש, בכל אופן זו בדיוק הסיבה לשדרוג :)

אגב מאוורר ה-noname הזה הוא בן איזה 10 שנים ועובד טוב ביחס לגילו, שרוול לא היה מחזיק...

לגבי כרטיס המסך של זה סטוק ובמפתיע עובד שקט אפילו עם האבק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעבד קח משהו כזה

http://ksp.co.il/?uin=16227

או כזה

http://ksp.co.il/?uin=15559

מאוורר שמגיע עם גוף בד"כ מרעיש אחרי שנה-שנתיים. אז משתלם יותר לקנות גוף שהמאוורר בו ניתן להחלפה, לכל 92mm סטנדרטי (רצוי pwm, רצוי באותה מהירות כמו המקור שזה בד"כ עד 2200 rpm)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-מארז: ONE

-במערכת הנ"ל לא בוצע OC.

-רק הפינות של המאוורר (איפה שנכנסים הברגים) נוגעות בצלעות הקירור, הכנפיים לא נוגעות... אם הן היו נוגעות היה זה רעש שונה לגמרי.

OR2OOO, אני מודה שאולי זה נראה כך (LOL) אבל יש לי לא מעט ניסיון בקירור, אומנם לא ממש "קונבנציונלי" אולי, אבל לפני איזה 15 שנה אני ומהנדס מהמפעל שלנו (מפעל שמייצר רדיאטורים למזגנים) פיתחנו מערכות של מים למחשבים, חוץ מהמשאבה אנחנו ייצרנו את הכל, רדיאטורים מנחושת ונירוסטה, ובלוק מים מנחושת מלאה כמובן, וכמו כל אחד שמתעסק בקירור מים, יש גם ניסיון בקירור אוויר, אחרי הכל מאחורי כל מערכת מים יש רדיאטור עם אוויר.

הפרוייקט נעצר עקב בירוקרטיה פנימית של הקיבוץ בו אני חי, זה היה מזמן לכן אני לא מתמצא בכל החברות והדגמים שיש כיום בשוק וזה בדיוק סוג הייעוץ שאני צריך, אבל הרעיון נשאר אותו דבר.

בכל אופן אם זה מעניין אתכם אני יכול להעלות כמה מהרכיבים שייצרנו אז, בעיקר את הבלוק אשר היה רעיון ממש נחמד, היינו רחוקים מגימור אסתטי אך זה עבד לא רע בכלל, אני בטוח שיש לי עדיין כמה רכיבים מהתקופה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...