המלצה לספק שקט - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לספק שקט

T-boon

Recommended Posts

שלום לכולם,

מבקש המלצה לספק שקט! לא רוצה לשמוע את הרעש של המאורר...

שיתאים למחשב שלי אשר מופיע בחתימה למטה, ואולי איזה שדרוג של כרטיס מסך בעתיד והוספת דיסק כשיח.

מעדיף להישאר עם SEASONIC אבל לא חייב בתנאי שיהיה איכותי וכמו תמיד עדיף לא יקר.

תודה רבה!

הממם אני יעדכן את החתימה שוב, אך בינתיים

MB - z77x-D3H

i5-3570K

radeon HD6570

8 GB זיכרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא מבין למה לא רואים את החתימה שלי...

הרגע עדכנתי אותה, שמרתי ועדיין לא רואה,

בכל מקרה אלה הדיסקים שיש לי כרגע והספק:

דיסק איחסון hitachi 1 tera

דיסק מערכת 840pro 128GB

ספק כח seasonic 600W solid/empire real120mm fsp

הספק שיש לי נחשב שקט? כי אם כן אז אני צריך אחד שקט יותר :)

מה ה-FSP אומר?

תודה.

עריכה: עכשיו פתאום אני גם רואה את החתימה שלי :S

- - - תגובה אוחדה: - - -

הא ודרך אגב המאוררים של המארז+מעבד מחוברים על ה-7.5 וולט

ואם אפשר על הדרך גם המלצה למאוררים נחמדים, שקטים, על מיסבים כמובן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך את הסיסוניק S12:

http://www.tms.co.il/product/7942

ויש לך באותו מחיר את ה-FSP ריידר(שקט מאוד) עם 5 שנות אחריות,כמות גדולה יותר של וואטים ויותר אמפר על מסילת ה-12V:

http://www.tms.co.il/product/12468

בעע. לא שקטים בשיט, אם הוא כזה רגיש זה לא יהיה יתרון ע"פ הנוכחי.

פותח השרשור: ראשית היה בטוח ב-100% שרעש הספק מפריע לך ולא דבר אחר. זה אומר: כבה את המחשב. נתק את כל המאווררים, גם דיסקים קשיחים (גורם מס' 1. נתק את הsata power), ושים אצבע על מאוורר הכרטיס מסך שלא יסתובב. אם גם אז אתה שומע את הרעש המעצבן, נמשיך הלאה..

רעש של ספק הרבה פעמים אלקטרוני (coil whine) ולא קשור במאוורר, אגב

שים לב שאתה לא סגור איזה ספק יש לך כרגע

ספק כח seasonic 600W solid/empire real120mm fsp
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי,

את כל הנסיונות של לעצור/להשתיק מאוררים כדי לאתר את מוקד הרעש כבר עשיתי ויש מוקדי רעש משמעותיים מהמעבד והספק,

מאוררי המארז 120MM אשר עובדים על 7.5V פחות משמעותיים אך גם אותם אני רוצה לשדרג לשקטים יותר.

כדי להתמקד נישאר בנושא הספק אשר ללא ספק הוא מקור הרעש הראשי.

יש לציין כי למארז (ANTEC ONE) יש בתחתית רשת/מסנן אבק לספק אשר שומרת אותו נקי, והרעש לא משתנה כאשר שולפים את הרשת ממקומה.

וכדי לזהות את דגם הספק שלי (מעבר לפרטים שכתוב בחתימה שלי אשר קיבלתי מהחנות בה רכשתי את הספק, ככה זה מופיע אצלם במחשב)

צילמתי והעלתי , אולי ככה נוכל לזהות את הדגם המדויק...

גם לאחר פירוק הספק מהמארז לא מצאתי שום פרטים מזהים או מדבקות למעט הצילום שהעלתי,

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעע. לא שקטים בשיט, אם הוא כזה רגיש זה לא יהיה יתרון ע"פ הנוכחי.

פותח הדיון ביקש:

מעדיף להישאר עם SEASONIC אבל לא חייב בתנאי שיהיה איכותי וכמו תמיד עדיף לא יקר.

אתה מתעלם מהדרישות, האידיאלי הוא להציע לבחור משהו לא יקר וטוב כמו שביקש, השיקול שלו אם להשקיע יותר ולא לדחוף לו ספק כדוגמאת Seasonic פלטינום מהתחלה.

הכי מצחיק שגילה שאין קשר בין מה שרשום לו בחתימה לבין הספק הג'נרי שיש לו, מה שאומר שאחד מהספקים המעולים שקישרתי אליהם כן יכול להתאים.

פותח הדיון, תוכל להגדיר תקציב כדי שיהיה יותר ברור מה לשדך לך.

מה בדבר הרעשים שאתה שומע מאיזור המעבד, איזה מעבד יש לך שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח השרשור (אם זה לא הובן): אין לך ספק של seasonic וגם לא של fsp. חנות נורמלית מציינת דגם, מה שמלכתחילה החשיד

שקט זה גם הרבה מזל. נתקלתי בגנריים שקטים יותר מ-M12. על FSP בכלל אין פידבק משתמשים חיובי על שקט. אם תקח סדרה איכותית כמו X של seasonic, היא אמנם קצת overkill לצרכים שלך, אבל הסתברותית סיכוי נמוך שיהיה רעש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMG idanmal

פשוט נשמטה לי הלסת עכשיו כשגילתי שהספק שלי ג'נרי LOL

סליחה על הבלבול, טעות שלי, הייתי בטוח שיש לי ספק של seasonic, לא יודע איך אבל זה מה שאני זוכר מהקניה...

בכל מקרה אני יכול להזדכות על הספק הנוכחי שיש לי עבור 200ש"ח בערך ואין לי בעיה להוסיף עוד איזה 100-200 ש"ח,

כך שהתקציב הוא עד 400 ש"ח

ההמלצות של idanmal בהחלט אקטואליות, למרות ש-sell_parts אומר שהם לא שקטים (בשיט), אולם הוא אמר זאת ביחס לספק "הדמיוני כביכול" שהיה לי.

אז בתור התחלה אני מבקש לדעת אם יש הבדלים משמעותיים בין שתי הספקים שהמלצת? (חוץ מההספק ב-W אשר נראה לי מספיק לצרכים שלי)

ודבר שני האם קיימת סדרת ספקים אפילו יותר שקטים מאלה?

תודה!

*כן אני יודע, ביררתי איתם שוב, ובמחשב של החנות לא מצויין seasonic, רק 600W solid/empire real120mm fsp, לא ברור למה כתוב שם FSP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הספקים שציינתי יהיו מעולים לביצוע המשימה וכל ספק אמין ירעיש פחות.

אם אתה ממש רוצה להשקיע, שני ספקים שתוכל לשקול אך יקרים מהתקציב שהצבת:

שקט יותר מS12:

http://www.tms.co.il/product/13097

השני באותה רמת שקט אך מודולרי ובעל נצילות גבוהה יותר:

http://www.tms.co.il/product/11544

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה תעשה עם הזיכוי? אם אתה חייב לקנות מחנות ספציפית (אותה אחת שעבדה עליך) ההמלצות כאן אולי לא רלוונטיות.

זאת הייתה טעות שלי, ובכל מקרה המוכר שממנו קניתי את הספק בזמנו כבר לא עובד שם,

אני עובד עם החנות הזו כבר שנים ובדרך כלל מדבר רק עם בעל החנות,

במידה ואני יזמין דגם ספציפי (שרוב הסיכויים לא קיים במלאי שלהם) אז אני יקבל את הדגם המדויק ללא כל ספק, רק יכול להיות שזה ייקח כמה ימים.

לעניינינו: אז אני מבין שסדרת ה-X וה-GOLD היא אפילו יותר שקטה משתי הקישורים אשר נתת בתחילת השרשור,

לא ניראה לי שאני ילך על ה-X כי אין לי ממש צורך במודולרי, יותר בכיוון ה-GOLD.

איך ה-GOLD נהיה שקט יותר? האם זה סוג מאוורר שונה או שיש לו בקר מהירות לפי מאמץ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Gold גם חצי מודולרי, שזה אחלה. פשרה נחמדה בין S12 לX שמאוד יקר. 450w מספיק מעל ומעבר למערכת שלך (גם לשדרוג עתידי לכרטיס מסך עם יציאת 8pin בודדת. כרטיסים יותר רציניים עולים מעל 1200 ש"ח.. אם נראה לך שאי פעם תוציא יותר מזה על כרטיס מסך, קח 550w)

כל הספקים כוללים מאוורר עם מהירות נשלטת. סדרה יותר יקרה מכילה קבלים איכותיים, נצילות יותר גבוהה (חסכון בחשמל) ויותר הגנות נגד נזעי מתח. אני יכול להעיד (כי יש לי את שניהם) שgold לא שקט כמו X אבל בהחלט קרוב. 85%

למעבד ככלל טוב לקנות גוף קירור עם מאוורר ניתן להחלפה. דוגמא

http://wellcom.co.il/catalog/product_info.php/maoorr-cpu-scythe-mugen-heat-pipe-p-13118?cPath=89_151

כך בעתיד תוכל להחליף לכל 120mm שתרצה, לאו דווקא של היצרן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להעיד? באילו כלים בדיוק בדקת את הרכיבים הפנימיים בספקי הכח שלך? (ידוע לי שהם מאוד איכותיים כמובן). ל-99.99% אין מושג מה באמת קורה בספקי הכח שלהם עד שהם מבחינים ממש בבעיות, הודעות בסגנון "כבר מחזיק 5 שנים ועוד לא מצמץ" יכולות לקבל גם משקל של "מחזיק 5 שנים ועדיין לא עשה לי תקלה רצינית שגרמה להפסקת עבודתו, על אף שיש סיכוי גדול שהוא קרוב לסוף חייו כי אין לי מושג כמה הוא באמת נשחק מבפנים העיקר שהוא עובד."

שאלתי איזה יש לפותח הדיון למעבד ולכרטיס מסך, כי יש סיכוי גדול מאוד, כמעט אבסולוטי, ששאר המאווררים שלו במערכת המחשב, אם לא כולם, יהיו יותר רועשים מכל ספק כח איכותי שהוא יכול לקנות. מכך, לא יהיה משנה באיזה ספק כח הוא יבחר שכן הרעש שיבקע מהמערכת יהיה רועש באותה מידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...