פרוייקט חדש בחיתולים - עמוד 33 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט חדש בחיתולים

captaincaveman

Recommended Posts

• תגובות 513
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ועצלות. בשביל להפעיל cf אני צריך לנתק מסכים מהכרטיסים שלא מתפקדים כראשי, בשביל זה צריך להזיז את המחשב ובשביל זה צריך לזחול מתחת לשולחן ולנתק את כל הכבלים האחרים. עצלות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, עדכון.

קיבלתי את המתאם המיוחל, אחרי שניסיתי שניים שלא עבדו... DP to DVI-D dual link שתומך ב-330MHz total pixel clock rate. מספיק בשביל הרזולוציה של המסך שלי... אז כולם מחוברים לאותו כרטיס ו-CF מופעל סופסוף.

אני עדיין צריך לסדר את הכבל שיאפשר ל-AQUAERO לשלוט במהירות המשאבות, חוסר תאימות באימפלמטציה של PWM.

מבחינת המעבד, כנראה שהוא מ-BATCH לא מוצלח במיוחד. כרגע על 4200@1.275.

cinebanch ו-OCCT עוברים בלי בעיה, כמו גם משחקים וכו'. קצת מפחד להפעיל PRIME לאור דברים שקראתי ב-.net. משהו מוזר עם prime והמעבדים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סגור על זה ליאור... אני עובר עכשיו על השרשור הזה http://www.overclock.net/t/1510388/haswell-e-overclock-leaderboard-owners-club (אני בעמוד 140 מתוך 350 בערך), ויש לא מעט אנשים שמצליחים לסחוט מהירויות גבוהות יותר באותו מתח ואף נמוך יותר. 1200 מעל הסטוק זה לא רע, ואני בטח אצליח להוציא ממנו קצת יותר, אבל הוא בפירוש לא נחשב למוצלח :)

- - - תגובה אוחדה: - - -

יותר ויותר אנשים שם מזהירים מ-P95. משהו על זה שהוא גורם לקפיצת מתח במעבדים האלה ומגיע לטמפרטורות פסיכיות.

נתקלתי בזה בעצמי, occt, cinebanch, aida כולם מגיעים ל-60-70 (70 על או שתיים חמות במיוחד), P95 ישר מגיע ל-87-88. משהו שם מסריח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המתח הנדרש יהיה לרוב אותו המתח, בדיוק כמו שהמתח הנדרש למעבדי 4 ליבות דומה. מדובר בהספקים שהם שונים.

וכן, זיכרון מהיר יותר לרוב לעצור של מעבד בנקודה נמוכה יותר. הכל עניין של לוטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...