אני קונה בקרוב מחשב שולחני חדש. עדיף עם win7 או 8.1? - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני קונה בקרוב מחשב שולחני חדש. עדיף עם win7 או 8.1?

iloushy

Recommended Posts

מצטרף לבעיה המציקה של שפת המערכת.

הדבר המציק ביותר הוא הצורה שבה מאורגן ההתחל. במערכות קודמות הייתי קורא תוכן על חצי חלון ולוחץ על ההתחל כדי לפתוח תוכנה אחרת ללא בעיה. ההתחל הנוכחי מקפיץ את חלון המטרו ומסתיר את שולחן העבודה. מאוד מציק.

עוד בעיות קטנות: משום מה הNUMLUCK "נלחץ" אוטומטית בחיבור לשולחן עבודה מרוחק. זה מאוד מציק כי זה הופך מקשי אותיות בלפטופ למספרים. מעצבן מאוד לכתוב שורה ולגלות שחציה נכתבה במספרים במקום באותיות.

ישנם גם פשוט דברים שנשברו באיחוד הלא מוצלח של הממשקים. לדוגמא: אם התחברת בפעם הראשונה לרשת ובטעות הגדרת אותה כציבורית צריך למחוק את פרופיל הרשת דרך CMD כי איפשהו בשילוב בין התפריט "המגניב" החדש ומרכז הרשת והשיתוף הישן שכחו להשאיר את האפשרות לשליטה על פרופילי קיימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האמת שאני לא מבין מה מציק כל כך במטרו ??

אצלי השולחן עבודה כמעט ריק, הוא תמיד היה ככה גם בווינדווס 7, ותוכנות ודברים שלא רציתי שיפריעו היו בתפריט ההתחל.

אז היום שאין התחל, אני פשוט שם קיצורי דרך למשחקים ותוכנות שאני רוצה (לא מעצבנות) במטרו וזה בדיוק אותו דבר!!

אז זה מסתיר את שולחן העבודה, ביג דיל!! זה כמו שאתה לוחץ על התחל, לא מעניין אותך השולחן עבודה, אתה נכנס להתחל כדי להכנס למשהו, ככה בדיוק זה במטרו רק מסודר איך שאתה רוצה ואתה פשוט לא רואה את שולחן העבודה! זה ממש לא נורא. זה אפילו נראה טוב.

אתה יכול לעשות שם קיצורי דרך לכל דבר שהיה לך בתפריט ההתחל, אז ככה שזה לא באמת חסר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתרון לעניין החלפת שפה - באפשרויות שפה בלוח הבקרה יש לסמן את האפשרות לקבוע שיטת קלט שונה עבור כל . ככה לא תהיה אותה שפה לדוגמא בהקשת סיסמה ובמסמך או באפליקציה הקודמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטוח שיש פתרונות אבל למה אנחנו צריכים לחפש אותם מלכתחילה?!

עוד בעיה אצלי זה האקספלורר אני אוהב את הדפדפן הזה עוד מ 7 אבל משום מה ב 8.1 הוא קורס לי חופשי בטוח שיש גם לזה פיתרון אבל למה אני צריך תמיד לחפש את הפתרונות האלה?

ב 7 הכל עבד "ישר מהקופסה" בלי לחפש פתרונות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנם גם פשוט דברים שנשברו באיחוד הלא מוצלח של הממשקים. לדוגמא: אם התחברת בפעם הראשונה לרשת ובטעות הגדרת אותה כציבורית צריך למחוק את פרופיל הרשת דרך CMD כי איפשהו בשילוב בין התפריט "המגניב" החדש ומרכז הרשת והשיתוף הישן שכחו להשאיר את האפשרות לשליטה על פרופילי רשת קיימים.

אני חושב שזה ההבדל היחיד בין ציבורי לפרטי (ראה תמונה).

בקשר לאקספלור - זה בעיה באקספלור לא במערכת הפעלה.

גם לי זה קרה , בגלל שהתקנתי את silverlight...

ובאופן אירוני , בשימוש במחשב עם מסך מגע , שבנוי במיוחד לווינדוס 8 , זה פשוט מעצבן לגשת לצדדים בעזרת משיכה עם האצבע , הרבה פחות נוח לעומת העכבר (כמובן שיש דברים שנוחים יותר עם המסך מגע).

החיפוש במטרו מאד נוח , זה חיפוש משולב באינטרנט ובמחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווינדווס 8. מתרגלים מהר מאוד לזה שאין את כפתור ההתחל. זו אחלה .

דרך אגב סתם מעניין אותי, למה לא לקחת מעבד כזה :

http://www.tms.co.il/product/12799

זה רק 14 שקל יותר. למה המחשב מיועד?

המחשב מיועד בעיקר לעבודה ביתית פשוטה (אופיס ואינטרנט) אבל אני גם אוהב משחקים. הדיון לגבי מפרט המחשב פה:

http://hwzone.co.il/community/threads/540066-%D7%A9%D7%9C%D7%95%D7%9D!-%D7%96%D7%A7%D7%95%D7%A7-%D7%9C%D7%9E%D7%A4%D7%A8%D7%98-%D7%9C%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91-%D7%A8%D7%91-%D7%AA%D7%9B%D7%9C%D7%99%D7%AA%D7%99-%28%D7%90%D7%95%D7%94%D7%91-%D7%92%D7%99%D7%99%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%92%29-%D7%A2%D7%93-3K#.UtMVQ_t5Hag

מה אומרים, שווה לשדרג?

אגב, החלטתי גם לשדרג להארדיסק שהציעו שם של 1TB.

וגם - מה הוחלט, כן או לא מאוורר? :) (אני באמת לא מבין כלום בחומרה...)

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרוצה מ WIN8. לא רואה סיבה להתקין פחות מזה (ובטח לקנות פחות מזה) על מחשב חדש.

המערכת לא מושלמת. יש לה יתרונות ויש לה חסרונות. בסך הכל, היא טובה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב מוחלט של ה"חסרונות" שאנשים מציגים הם למעשה שינוי בהרגלים. החסרונות "האמיתיים" הם ספורים מאוד ובוודאי מדווחים וסביר שנראה תיקון\שינוי שלהם עם עדכוני המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיהנום יקפא לפני שאני אתקין ווינדוס 8 על המחשב שלי...

אני אדלג עליה בדיוק כפי שדילגתי על VISTA בזמנו : מ-XP הישר לזרועותיה החמות של ווינדוס 7 ...

נתראה בווינדוס 9 שקרוב לוודאי תהיה סיפור הצלחה מסחרר

http://www.extremetech.com/computing/174583-windows-9-coming-in-2015-will-try-its-hardest-to-distance-itself-from-the-windows-8-train-wreck

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ממליץ על 7 מהסיבה שלדעתי האישית כמובן 8.1/8 נראה מאוד זול מבחינה עיצובית ביחס ל7 עם AERO שנראה נפלא גם כל ממשק האריחים הזה מעצבן מסורבל ולא נוח למשתמש הממוצע עם עכבר ומקלדת שרוצה לגשת בקלות לתוכניות נורמליות מבלי שכל מני תפריטים יקפצו על המסך

נכון שהמערכת מהירה ויציבה אבל צריך להבין שזה עדין לא מה שקובע. 7 כבר הוכיחה את עצמה כמערכת יעילה ואיכותית ביחס ל8/8.1 וזה גם משהו שצריך לקחת בחשבון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה חשוב לך להעיר ת'ראד בן יותר משבועיים?

הדיון הזה לא היה בעמוד השני אלא נשאר בראשון אז לא הייתה כאן שום עבירה על חוקי הפורום

בכללי כדאי שתשים לב שהתגובה שלך לא קשורה לחיים והיא בכלל לא במקום וחבל זה סך הכל פורום בסדר והדיון הזה מתנהל בצורה עניינית מנהלים כמוך רק מקלקלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כולם נכנסים לפורום כל יום, בהחלט יש כאלה שנכנסים רק פעם בשבוע-שבועיים-חודש וכו'.

הנ"ל יכול להיות נכון בנוגע גם לפותח הדיון (כבר קרה לי בעבר שעניתי למישהו של שאלה, והוא חזר רק אחרי חודש לקרוא את התשובה ולהגיד תודה) וגם ל"מקפיץ", שכנראה בסך הכל נכנס לפורום לראות מה חדש, ראה דיון מעניין בעמוד הראשון ובחר להביע את דעתו בלי לשים לב לתאריך (וזה די קל לפספס). וגם אם הוא שם לב לתאריך, נראה לי הוגן שמי שלא נכנס כל יום לפורום יכול להגיב על דיונים בני יותר מיום בלי שיצעקו עליו.

עם זאת, מקפיץ יקר, העובדה שמישהו הוא במקרה מנהל בפורומים (ואפילו לא בפורום הזה), לא מסירה ממנו את הזכות להגיב את דעתו כמו כל משתמש אחר בפורום. אין סיבה לגלוש לגזענות נגד מנהלי פורומים רק בגלל שדעתו לא נעימה לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...