מחפש לקנות ראוטר תקן AC + תקן N - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש לקנות ראוטר תקן AC + תקן N

Moty_p

Recommended Posts

היי חברה,

אני מחפש לקנות dual band שתומך את התקן AC החדש (שרץ בתדר 5G) אבל גם שיהיה לו תאימות לאחור זאת אומרת תקן N (בתדר 2.4G) עליו אני רוצה להתקין את הקשוחה dd-wrt שזה הבעיה, אני מתקשה למצוא כזה...

לא פוסל אפשות לקנות מאייבי אבל אני חושש שהוא לא יעבור במכס :embarrassed:

לכן, אני מאוד אשמח אם תמליצו לי מאיפה כדי לי לקנות כזה (מומלץ ועדיף מהארץ) ושלא יהיה איזה link sys שעולה 2 מיליון דולר

תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה רק בגלל שכתוב על זה לינקסיס (חברת בד של סיסקו) זה עולה כמו בית בצפון ת"א

הייתי קונה את הנתב של בחצי מחיר מזה של סיסקו מהאיבי אבל אני מפחד שהוא לא יעבור במכס,

כבר הזמנתי פעמיים מוצר AP של טיפילינק והוא לא הגיע עלי סתם שרפתי חודשים של המתנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה לא עוברים. או שתצטרך לשלם מיסים, או שאתה פטור או שהמוצר לא יכול להיכנס לארץ. בכל מקרה את תקבל הודעה מהמכס.

מותר לייבא באופן אישי כל ציוד תקשורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה.. חשבתי שבגלל שהמוצר לא עובר איזה תהליך שהוא מגיע לארץ (כמו להגביל אותי ל 12 או 11 ערוצים בתקן N במקום 14 כמו בכל העולם) אז זה לא יעבור ולא יקבל תקן של הארץ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה.. חשבתי שבגלל שהמוצר לא עובר איזה תהליך שהוא מגיע לארץ (כמו להגביל אותי ל 12 או 11 ערוצים בתקן N במקום 14 כמו בכל העולם) אז זה לא יעבור ולא יקבל תקן של הארץ..

הוא לא עובר תהליך. הוא עובר בדיקה שאני לא יודע מה הקריטריונים שלה. אם הוא לא עומד בקריטריונים של משרד התקשורת הוא לא ייכנס. אם כן, אז הוא ייכנס.

http://www.moc.gov.il/sip_storage/FILES/4/124.pdf

רציתי לקנות את התקן N של , אבל לא הצלחתי למצוא בשום מקום אישור שמישהו הצליח להכניס אותו לארץ.

"

אני לא מבין למה רק בגלל שכתוב על זה לינקסיס (חברת בד של סיסקו) זה עולה כמו בית בצפון ת"א"

אני לא מבין למה בגלל שעל חולצה חלקה רשום בקטן "נקנה מחנות בקניון" זה עולה כמו מכונית. יש אנשים שמוכנים לשלם בשביל השם.

אתה באמת צריך תקן AC? זה הרי בסופו של דבר ישפיע רק על המהירות ברשת הפנימית ולדעתי בשימוש ביתי תקן N 2.4/5 צריך להספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הוא לא עובר במכס? זה למה:

תקן AC משתמש בשני תדרים במקביל: 2.4GHZ ו-5GHZ.

צה"ל משתמש בתדר ה-5GHZ, ולכן אין אישור לנתבי AC להיכנס ארצה.

אלה שכן, כמו לינקסיס ואדימקס, מגיעים עם קושחה מותאמת אישית שחוסמת חלק מערוצי ה-5GHZ, כדי למנוע הפרעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...