המלצה לראוטר משולב מודם - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לראוטר משולב מודם

ABL

Recommended Posts

אני צריך ראוטר משולב מודם עם טווח גדול לבית פרטי. אני עם ובזק בינלאומי במהירות 15 מגה. בינתיים מה שמצאתי זה:

EDIMAX AR+7286WNA

DLINK DSL-2740U

TPLINK TD-W8961ND

אשמח לשמוע המלצות, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצה - לא לקנות ראוטר משולב מודם. למה שתרצה לקנות דבר כזה בכלל? יתנו לך כזה חינם אם תרצה. ואם מה שהם נותנים לא מספיק - למה להגביל עצמך למשהו שלא תוכל להשתמש בו במקרה שתרצה להחליף תשתית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך כי יש לי הרבה ניתוקים בגלל הראוטר ואנשים שמבינים בתחום אמרו לי שכבר כדאי לקחת את המשולב כי כך לא יהיו ניתוקים כאלו ומה שבזק נותנים גם עושה בעיות ולא מומלץ כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חולק על ה"אנשים שמבינים בתחום" שאמרו לך את מה שאמרו, אבל כרצונך. :)

בוא נחכה למישהו שמכיר ספציפית את הדגמים שציינת ואולי תוכל לקבל המלצה ספציפית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מה שנקרא "הרמה להנחתה". לא הבאת רקע, לא ציינת פרטים. רק אמרת "אנשים שמבינים אמרו לי שאני צריך משהו". עם פתיחה כזו כל אדם מקצועי יהיה סקפטי מעט.

אבל אין פה אלמנט של זלזול. לכולנו יש נסיון מסוים, וידע מסוים. אני אומר לך את דעתי, על סמך הידע שלי. יש פה בפורום מומחים גדולים ממני ברשתות, בוא נחכה ונראה מה הם יגידו.

למה שפשוט לא תשאל את אותם אנשים מקצועיים? לי נראה הגיוני, שאם בחרת בכיוון מסוים על סמך המלצה של מישהו, אז תקבל ממנו גם את הפרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך כי יש לי הרבה ניתוקים בגלל הראוטר ואנשים שמבינים בתחום אמרו לי שכבר כדאי לקחת את המשולב כי כך לא יהיו ניתוקים כאלו ומה שבזק נותנים גם עושה בעיות ולא מומלץ כלל.

לא ברורה לי הסיבה שדווקא מודם משולב ראוטר יפתור.

ראוטר בנפרד ומודם בנפרד יעשו בדיוק את אותה העבודה בפחות כסף.

התקלות בציוד של הם כמעט ורק בראוטר עצמו ולא במודם שזה מה שאני הייתי מחליף במקומך.

אתה יכול לקנות מודם מבזק ב-99 שקלים או להפוך את המודם ראוטר שכבר יש לך שיעבוד כברידג' וישמש כמודם בלבד בלי הוצאה נוספת.

היתרון היחיד של מודם משולב ראוטר הוא שזה אסטתי יותר בגלל שזה בקופסה אחת.

מצד שני יש כמה חסרונות. מודם ADSL מתאים למהירות מסויימת ולתשתית מסויימת. אם בעוד שנה תחליט לשדרג מהירות או לעבור תשתית כל הקופסה הזאת הולכת לפח. ראוטר ללא מודם יוכל לתפקד בכל מהירות שתשדרג ובכל תשתית.

תקלה בנתב מצריכה להחליף את הכל ובמידה ואין אחריות הוצאה כספית גדולה יותר.

במקרים של תקלה לא ייתנו לך תמיכה מלאה מאחר ואין ציוד של לעשות איתו בדיקה. במקרה כזה הם ייסתכלו על הנתונים וההגדרות של הקו ואם יראה להם תקין הם ישלחו אותך לדרכך. ככה שגם אם תקנה מודם משולב ראוטר באופן פרטי אני מאוד ממליץ להחזיק מודם של למקרה הצורך.

אני מכיר מישהו שיש לו מודם משולב של אדימקס והוא מרוצה ממנו. זה כל מה שאני יודע להגיד ברמת יצרן/דגם.

אני כן יוסיף שלמרות שהראוטרים של בזק בדרך גורמים לתקלות זה לא תמיד הראוטרים ככה שאני מקווה שעשית בדיקה שלא מדובר בתקלה בקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...