סאגת המודם עם בזק - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סאגת המודם עם בזק

eli_singer

Recommended Posts

הבעיה שהמחיר שהם גובים גם ככה גבוה, וזה בסך הכל דרך לגבות מחיר גבוה עוד יותר.

אם תחשב את עלות המודם לחודש * משך השימוש (בממוצע) תראה שזה יוצא פי כמה מעלות המכשיר בחנות.

- - - תגובה אוחדה: - - -

הבעיה שהמחיר שהם גובים גם ככה גבוה, וזה בסך הכל דרך לגבות מחיר גבוה עוד יותר.

אם תחשב את עלות המודם לחודש * משך השימוש (בממוצע) תראה שזה יוצא פי כמה מעלות המכשיר בחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ גם אם תוסיף את עלות המודם, המחיר הסופי יותר זול מהוט...

יכלו לתת מודם "חינם", ולהעלות את המחיר...

ההבדל הוא שבמודם שהם נותנים בחינם (גם אם המחיר של השירות עולה) המודם נשאר אצלך

מודם שאתה שוכר לא נשאר אצלך - אלא נשאר בבעלותם, לנצח

לא הבדל אסטרונומי, אבל עדיין הבדל

(אולי אתה מתכנן לעבור לחו"ל, ויכלת דווקא להשתמש במודם ששווה כמה מאות שקלים ולקחת אותו איתך?)

תיאורטית - לפחות - הם יכולים גם להחליט מחר שהם לוקחים לך את המודם ומחליפים אותו באיזה זבל סיני

למה? כובע. הכל תלוי במה כתוב בחוזה שימוש....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ הנקודה היא שזה בדיוק כמו אצל (ופעם היה כך גם אצל בזק), ואין ולא היו על כך תלונות...

אותי אישית הם הצליחו ממש לעצבן, היות והפעם הראשונה שאמרו לי שאני *חייב* לקנות מהם מודם ב-100 ש"ח, היה כשהגיע טכנאי להתקין אותו, ועוד היה מדובר במודם משומש ומטונף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קיבלתי מודם מחודש , שהאמת היא שמהתסכלות עליו ועל הקופסא לא הייתי מנחש בחיים שהוא לא חדש , וידעתי רק בגלל מדבקה קטנה שהייתה מודבקת עליו.

תחשבו כמה אנשים שילמו על מודם adsl בתוכנית של חיוב -זיכוי , ואחרי זה היו צריכים אחד חדש בגלל מעבד למהירות גבוהה יותר בטכנולוגיה אחרת - vdsl.

בתוכנית של שכירות אתה תמיד יכול להחליף את המודם לאחד אחר ואם זה מתקלקל אז מחליפים לך אותו.

נכון שהיום זה פחות משנה , כי vdsl זה עד 100 מגה , ובשנים הקרובות לא יהיו מהירויות גבוהות מזה לקהל הרחב ולא יהיה צורך ביותר מזה , אבל עדיין זה בסך הכל תוספת של 10 שקל בחודש , שמי שמתכנן להישאר בבזק יותר משנה יכול לחסוך על ידי קנייה עצמאית.

באותה מידה אפשר להתעצבן על חברת שהם מוכרים את המכשיר , אבל אף אחד לא מכריח אותך לקנות מהם , הם בסך הכל נותנים לך תשתית , והציוד קצה זה אקסטרה שירות , איפה ההבדל? שאנחנו התרגלנו לדרך מסוימת , אבל זאת זכותם המלאה לא למכור ציוד , וזאת זכותנו כלקוחות לעשות את השיקולים שלנו מה משתלם ומה לא.

עד לא מזמן אנשים לא חשבו בכלל על לקנות מכשיר סלולרי שלא דרך אחת מ3 החברות , וזה בגלל שהרבה אנשים היו מגיעים לרף תשלום שבו אין תוספת תשלום למכשיר , אבל בגלל השינוי בשוק זה הפך ללא משתלם , חברות הסלולר שינו את התמחור , ואנשים הפרידו בין ציוד הקצה לחברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...