רכשתי מחשב מ ksp מה עליי לעשות על מנת שירכיבו אותו כמו שצריך? - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכשתי מחשב מ ksp מה עליי לעשות על מנת שירכיבו אותו כמו שצריך?

tal_n1

Recommended Posts

הבנתי שהם מרכיבים מחשבים ובכמויות ככה שהם לא מרכיבים את המחשב בצורה הכי מקצועית שיש, הבנתי שאת החומר ששמים על המעבד לקירור הם לא שמים מספיק וכו', מה כדאי לעשות ובאיזה שלב (המחשב צריך להיות מוכן עוד 5 ימים בערך) לוודא/להודיע ולהיות בטוח שהכל יורכב כמו שצריך, האם באותו רגע שאלך לקחת את המחשב זה בסדר שאבקש מהם לפתוח את המחשב מולי ולהראות לי כי אכן שמו את החומר קירור על המעבד כמו שצריך ולא שמו כמות קטנה ולא מספיקה (בועות וכאלה על המעבד) ועוד בעיות כאלה ואחרות?!?

זה המחשב, אגב: http://img41.imageshack.us/img41/8122/luk9.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לדרוש מחנות להרכיב את המחשב מולך, ובטח שאינך יכול לדרוש ממנה לפרק מולך חלק מהמחשב ואז להרכיב אותו מחדש. כל מה שאתה יכול לעשות הוא או להרכיב לבד או לקנות בחנות אחרת.

את עניין המשחה הטרמית (כמו גם בעיות גסות אחרות בהרכבה) אפשר לשלול במקום בלי לפרק את המחשב - פשוט מחברים למסך שיש להם בכל סניף בדלפק המעבדה, מפעילים, ומוודאים בביוס שטמפרטורות המעבד במנוחה תואמות לטמפרטורות שצפויות להתקבל עם הקירור הזה והמעבד הזה (יש מספיק ביקורות ברשת שאפשר לקחת מהן נתונים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניתן לפרק את המעבד לאחר ששמו משחה (אם מפרקים, צריך לשים משחה מחדש) ואז נוצר פרדוקס

חוץ מזה שצריך לשים מעט מאוד, משהו בסדר גודל של אפונה, כך שהם בטח לא "מתקמצנים" על זה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה נטפל יותר מידי לדבר קטן כמו "לוודא שהם שמו לי כמות נכונה של משחה טרמית", ולא שם לב לדברים החשובים באמת.

כפי שהוסבר לך, דווקא עם המשחה הטרמית לא צפויות לך בעיות.

מה שאתה צריך לוודא הוא שקיבלת את כל החלקים שהזמנת (ולא הוחלפו / הושמטו חלקים, במקרה או בטעות), וכן שקיבלת את כל הנלווים שאמורים להגיע עם החלקים (קופסאות, כבלים, ספרי הוראות).

יש דברים שאפשר לראות פיזית אם פותחים את דלת המארז, ויש דברים שאפשר לראות במאפייני מערכת ההפעלה.

פשוט תעבור פריט פריט מהמפרט מול הנציג בחנות שמוסר לך את המחשב ותוודא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב זה לקחת את כל החלקים כשהם סגורים באריזות המקוריות ואז להרכיב לבד או לתת למומחה.

במקרה שלך החלקים לא נראים מסובכים מיד, הייתי משאיר להם את ההרכבה.

(את ה- הייתי משדרג ל-240)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...