האם אני חייב כרטיס קול 5.1 לרמקולים של הרקולס? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אני חייב כרטיס קול 5.1 לרמקולים של הרקולס?

yirmi_opp

Recommended Posts

אל תקנה ת'רמקולים של הרקולס

הם נשמעים כאילו כיסו אותם בכרית (no joke!!)

ובערך בחצי ווליום הסאב ישמע כמו חרא

והם גם לא נוחים כי כל הכפתורי שליטה נמצאים על הסאב (שאמור להיות על הרצפה בפינה) ואין גם שלט עם חוט כזה שיש ברמקולים של cambridg

ואם אתה ממש רוצה אותם עם כרטיס קול רגיל אז פשוט תקנה קבל שיוצא מהכרטיס קול והרבה מפצלים בדרך (יוריד את האיכות, שד"א לא ממש טובה עם הרמקולים של הרקולס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סט 2.1 של cambridgh sound (חברה בת של קריאטיב)

היה לי ת'סט הזה והבאתי אותו לבן דוד שלי

יש שתי סאטליטים קוביות קטנות אבל מאוד מאוד חזקים ומאוד מדוייקים בצלילים הגבוהים.

והסאב עוד יותר חזק ואתה לא תשמע עיוות אפילו הכי קטן בגלל שזה סאב איכותי.

ועוד דבר מעולה, אתה מחבר חוט מהיציאה של הכרטיס קול לשלט קטן שאתה מדביק על השולחן או איפה שאתה רוצה וממנו יוצא חוט לסאב.

על השלט יש כפתור ווליום.

והוא מתחבר לכל יציאה רגילה של כרטיס קול.

לדעתי זה הכי טוב בשבילך.

יש לי עכשיו סט 4.1 עם כרטיס קול רגיל ואני אומר לך שה2 אחוריים הם סתם (ליופי.....) הם פועלים אבל הם לא מוסיפים כלום. וגם אתה היית רוצה להסתבך עם חוטים מאחוריך?? אני לא......

ואם אתה מתעקש על סט 4.1 לך על הaltec lansing שעולה דיי הרבה והוא נותן גם דולבי דיגיטל, אבל!!! אם יש לך כרטיס עם יציאה רגילה אז הוא נותן לך או סטריאו או דולבי פרולוג'יק (גם בסדר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סט 2.1 של cambridgh sound (חברה בת של קריאטיב)

היה לי ת'סט הזה והבאתי אותו לבן דוד שלי

יש שתי סאטליטים קוביות קטנות אבל מאוד מאוד חזקים ומאוד מדוייקים בצלילים הגבוהים.

והסאב עוד יותר חזק ואתה לא תשמע עיוות אפילו הכי קטן בגלל שזה סאב איכותי.

ועוד דבר מעולה, אתה מחבר חוט מהיציאה של הכרטיס קול לשלט קטן שאתה מדביק על השולחן או איפה שאתה רוצה וממנו יוצא חוט לסאב.

על השלט יש כפתור ווליום.

והוא מתחבר לכל יציאה רגילה של כרטיס קול.

לדעתי זה הכי טוב בשבילך.

יש לי עכשיו סט 4.1 עם כרטיס קול רגיל ואני אומר לך שה2 אחוריים הם סתם (ליופי.....) הם פועלים אבל הם לא מוסיפים כלום. וגם אתה היית רוצה להסתבך עם חוטים מאחוריך?? אני לא......

ואם אתה מתעקש על סט 4.1 לך על הaltec lansing שעולה דיי הרבה והוא נותן גם דולבי דיגיטל, אבל!!! אם יש לך כרטיס עם יציאה רגילה אז הוא נותן לך או סטריאו או דולבי פרולוג'יק (גם בסדר)

הקריאטיב כל כך אבל כל כך מתעבתים.. שזה מדהים.. אפילו קופסאות דני משמיעות רעש יותר נעים לאוזן..

אם אתה מעוניין ב2.1 אין מנוס מהATP3, זאת דוגמא אמיתית לרמקולים איכותיים שנותנים תמורה טובה.

הדבר שהכי הצחיק אותי.. זה שאמרת שהרמקולים האחורים הם רק ליופי.. בטח עוד תגיד שזאת גם סתם אופנה שתחלוף מין העולם.

במקרה של ה4.1 אני ממליץ על הATP4 או ACS54

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי...

זה מה שרציתי, שיהיה אחד שיש לו ויודע מה להגיד...

איפה הכי זול אני משיג את הרמקולים האלה?

ובאיזה שלט מדובר? הוא מסופק עם הרמקולים או שצריך להרכיב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר שהכי הצחיק אותי.. זה שאמרת שהרמקולים האחורים הם רק ליופי.. בטח עוד תגיד שזאת גם סתם אופנה שתחלוף מין העולם.

במקרה של ה4.1 אני ממליץ על הATP4 או ACS54

לא אמרתי שהם רק ליופי

הם מחוברים אבל הם נמצאים מקדימה ולא מרגישים את הצליל שלהם........(בקושי)

בבקשה אל תעוות את מה שאני אומר

ובקשר לcambridgh 2.1 זאת הדעה שלך, אבל לדעתי הבאס שלהם נקי ומדויק וכמו כן גם הטרבל שלהם

ובקשר לשלט

הוא בא עם הרמקולים וכל הכבלים באים מוכנים, אתה צריך רק לחבר את הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז על מה אתה ממליץ?

בהתחשב שהחלפת כרטיס קול כרגע לא עולה על הפרק....

אם אתה רוצה לקנות משהו סביר אז קח את הגיניוס 5.1 שעולה בסביבות ה130 ש"ח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...