מה אני עושה לא נכון? xubuntu דרך usb stick - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אני עושה לא נכון? xubuntu דרך usb stick

Vlad3

Recommended Posts

אני כבר כמה וכמה פעמים עם מדריכים שונים ותוכנות שונות מנסה להפעיל, וכל פעם הבוט לא עובד ושולח אותי לווינדוס(כשאני מנתק את הHDD הוא לא מפעיל דבר)

זה לא אמור להיות תהליך של 10 דקות? (כמו שאומרים בסרטונים ביוטיוב על התקנת לינוקס)

מה אני עושה לא נכון? ואיך תהליך כל כך פשוט אומנם עושה לי כל כך הרבה בעיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בXUBUNTU. קלה וזריזה לצרכים שלי. מה היתה הבעיה בסוף?

זה היה תחת הקטגוריה HDD בboot screen

איך אתה מסתדר עם כמות הבאגים שיש בה? אני כל כך רוצה לאהוב את הסביבת העבודה הזאת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק עכשיו שמתי לב שדיברת על xubuntu. איזה באגים?

אודיו לא עבד לי,f.lux גם לא רצה לשתף פעולה ובגלל זה לא יכולתי להמשיך לעבוד על המערכת.

רקעים אף פעם לא נשמרים, בטעות מחקתי מהתפריט התחל כמה "פקודות" וכפתור להחזרה לdefault לא עבד.

וזה רק משעה או שעתיים של עבודה רצופה מול המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלינוקס יש דסקטופים שונים - KDE Gnome וכו. תנסה אותם

ותנסה מערכות הפעלה אחרות פרט לאובונטו. opensuse למשל

אבל אמור להיות קל למתחיל, בולשיט הכל כל כך מסובך.

יש שם גם קטע שלפעמים כל המערכת נתקעת בגלל חלון אחד ולך תחפש אותו כדי להמשיך לעבוד(כשסוגרים אותו המערכת ממשיכה לעבוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אובונטו מנסים לקדם את עצמם בתור מערכת קלה למתחיל, אבל בכל הפעמים שבהם ניסיתי (לא xubuntu) מגרסה 6 ומעלה המערכת היתה כבדה ומלאת באגים

מערכת שכן מבוססת על ומנסה לסדר בעיות מסוימות שיש אם היא mint

יש דברים כמו mageia ו opensuse שנחשבים יחסית למיינסטרים ולא מבוססים על , מה שאומ שיש סיכוי טוב שלא יהיו להם את אותן בעיות שהיו לך אם אובונטו

(נציין שאני לא משתמש בהן ולא השתמשתי בהן מעבר להתקנה-בדיקה כמה דקות, אני משתמש ב arch שאינה מיועדת למתחילים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך נגיד אני לוקח את אותן המערכות שאתם מדברים פה עליהן ומתקין סביבת עבודה xfce?(נידבקתי עליו כי הוא היחיד שעושה דסקטופ שנראה כמו שצריך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...