מנוי פיס - כדאי? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנוי פיס - כדאי?

yossi21

Recommended Posts

אני שומע הרבה פרסומים על זה ברדיו, שאראלה מתקשרת למנויים ומודיעה להם שזכו בסכומים שונים של כסף. עד כמה זה ממש כדאי? מה הסיכויים? במה זה כרוך? יש בזה קאצ'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא מאמין שאתה נופל "למלכודת" . הסיכוי שאתה תזכה במשהו-הוא מאוד ירוד. הרי זוכים תמיד יהיו (ויחסית זה מעט) ,לכן תמיד ניתן לעשות מהם פירסומת.

אני מסכים עם מר זהבי.

דקה: 01:43

http://www.103.fm/programs/Media.aspx?ZrqvnVq=FMGIKE&c41t4nzVQ=EM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה"שיחות" האלה שמשדרים ברדיו הם שיחות מוקלטות באולפן.. לא אנשים אמיתיים ולא נעליים

אז מי זוכה בפרסים? לא יודע..

מה שאני יודע זה שההורים שלי מנויים כבר כ 30 שנה ו"הפרסים" היחידים שהם "זוכים" בהם זה מדי כמה חודשים, לא יותר מ 100 ש"ח (לפעמים שקלים בודדים..)

מצד שני... מי שלא מנסה לא מצליח

ההסתברות נמוכה. מאוד. אבל היא קיימת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו מה שאתם רוצים, אני מכיר שלושה אנשים שונים שזכו במכונית.

עשיתי חישוב עם אחד מהם והסכום שהוא הוציא בכל התקופה עד שזכה הוא 40000, אבל זכה ברכב בשווי 118000.

נכון שהסיכוי ממש קטן אך בשביל זה עושים כמה מנויים כדי להגדיל את הסיכויים.

לי יש שלושה מנויים בעלות כוללת של 180₪ בחודש ואני לא חושב על זה, אם יבא יבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תסתכל מסביבך, אתה רואה את מגרשי הכדורגל שתרם הפיס? אתה רואה את המבנים לבריאות המשפחה? מבני קופות חולים כאלה ואחרים? מרכזי יום לקשיש? מרכזים קהילתיים?

כל אלה לא נתרמו על ידי הפיס, הם נתרמו על ידי אנשים שחשבו שיש להם סיכוי להרוויח ולזכות בלוטו, ולא זכו.

אם תעשה חישוב זהיר אני חושב שתבין לבד שהסיכוי לזכות הוא לא גדול.

בלי קשר לחלק הראשון בתגובה, אני זוכר כתבה שפירסמו כשחגגו 40 שנה למדינת , הכתבה היתה על הזוכים הגדולים של הלוטו לדורותיהם.

בשורה התחתונה, למעט שני זוכים, כל הזוכים פשטו רגל אחרי פחות משנתיים. השניים שלא פשטו רגל היו זוג פנסיונרים שפשוט לא שינו שום דבר בהתנהלות שלהם, והשני היה אדם שגם לפני כן היה מליונר ובבעלותו היו מספר חברות.

אני בטוח שכל אחד פה היה שמח לזכות בלוטו (כרגע נעזוב את ההסתברות שזה יקרה) אבל אני לא בטוח שזה באמת ישפר אפילו את מצבו הכלכלי אפילו בטווח של שנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שהפירסומת אמיתית. בזכייה כמו של 120 אלף שח אני יגיב רגיל .. לא כמו זאת שנתנה צעקות. אבל סכום של 1.5 מיליון -אני אתן ריקוד :funn:.

כשהייתי ילד.אבא שלי (כך אימי אמרה) היה צריך לזכות במשהו כמו 20 מיליון אך לבסוף הוא לא שלח תטופס :badhairday: .לא יודע, אולי זה סיפור שמספרים בכל בית . 'עידן', יפה שאתה מכיר בכמה שזכו (במשהו) אך עדיין הסיכוי להידרס שלושה פעמיים במעבר חצייה גבוה יותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף שכבר תיקח את ה 60 ש"ח האלו לחודש (720 בשנה) ותשים בחסכון. באופן כללי, אני חושב שהגיע הזמן לחוקק הצעת חוק המחייבת את ארגוני ההימורים לפרסם, במקביל לכמות הזוכים, גם את הכמות של כל אלו שהימרו (או במקרה של מפעל הפיס, מנויים) ולא זכו בפרסים מאגניבים (ולא אלו המעניקים זיכוי של 20 ש"ח). אולי זה יכניס קצת פרופורציות לאנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיס תמך בצנזור האינטרנט בישראל?

וכמו שאומרים כאן האנשים, במקום להתפתות לפרסומות ברדיו, נסה לגלות את קסמי הריבית דריבית בחסכון חודשי בבנק. לא צריך מזל - רק שכל ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיס (איך לא) הוא הגוף שמעוניין בשורה האחרונה בצנזור אתרי הימורים באינטרנט

ברגע שהביצוע של חסימת אתרי ההימורים ניתן לידי המשטרה, הוספו פנימה עוד ועוד סעיפים שונים, בקיצור, ניתן לחסום כל אתר שהאנשים הנכונים לא אוהבים. אבל מי התחיל את הסיפור ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאחד שהיה פעם מנוי עד שקלטתי את השקר, אחלוק עמכם את דעתי.

בכדי לענות על השאלה אם לרכוש מנוי צריך קודם לענות על השאלה מהם סיכויי הזכיה בכל סכום

ומחיר ההשתתפות בהגרלה.

בכל משחק של מפעל הפיס מפורטים סיכויי הזכיה לפרטי פרטים, ובהתאם עלות ההשתתפות,

לדוגמא משחק בו סיכויי הזכיה הם 1\4000 עלות ההשתתפות תהיה 25% פחות ממשחק שסיכויי הזכיה בו הם 1\3000.

(לא אלאה אתכם בדוגמאות מי שמכיר את המשחקים צ'אנס ו 123 יוכל לעשות את החישובים בעצמו)

וכעת לעיקר:

הנתון היחיד שקובע את סיכויי הזכיה בתוכנית המנויים הוא מספר המנויים / 30 זכיות חודשיות בסכומים שונים.

נתון זה (מספר המנויים) אינו מפורסם ונשמר בקנאות ע"י מפעל הפיס.

כשאני נרשמתי לתוכנית לפני כ 5 שנים נאמר לי ע"י נציגת מפעל הפיס שמספר המנויים הינו כ 600,000.

לאחמ"כ התחילו הקמפיינים ההיסטרים של התוכנית וכעבות כשנתיים בתשובה לשאלתי נאמר לי שוב שמספר המנויים כ 600,000. דבר שלא הגיוני בעליל,כי אני לא מאמין שאנשים בכלל יוצאים מהתוכנית הזו. (אני יודע כמה לי היה קשה וכמה שכנועים אני עברתי, ואם לא הייתי אדם רציונאלי ועקשן לא הייתי יוצא.)

לסיכום מפעל הפיס לא משנה את סכום ההשתתפות, אך מקטין עם הזמן את סיכויי הזכיה שלך.

ולא מפרסם את מספר המנויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...