מחשב נייד כולל תחנת עגינה - תקציב 2500-3000~ ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד כולל תחנת עגינה - תקציב 2500-3000~ ש"ח

Galos

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מחפש מחשב לאחי, אשמח לעזרה.

* מטרות המחשב? עבודות משרדיות (אינטרנט ואופיס), משחקים קלים, צפיה בסרטים.

* גודל המסך? 14"-15"

* רזולוציית המסך? HD או FHD

* דרישות מיוחדות לאמצעי הקלט? אין דרישה מיוחדת

* משקל רצוי? באיזור של 2 קילוגרם, נראה לי סביר

* האם נדרש זמן סוללה ארוך?לא יודע, הממוצע היום (אני מניח שזה באיזור 4 שעות עבודה, יכול להיות שאני רחוק מאד מהמציאות)

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? HDMI

* Bluetooth? כן

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? לפחות 500G

* כונן אופטי? כן

* האם דרושה תמיכה בתחנת עגינה ייעודית? כן, אשמח לשמוע על המלצה מתאימה למחשב ועלות.

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? לא

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? לא

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? לא

* כל דרישה מיוחדת שחשובה לכם: ומיקרופון מובנה.

תקציב המחשב אינו כולל את תחנת העגינה, אך אשמח לקבל את המחיר הנמוך והמשתלם ביותר.

תודה מראש לכל העוזרים,

גל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

קשה למצוא בתקציב הזה מחשב שתומך בתחנת עגינה ייעודית (גם בלי להתחשב במחיר התחנה עצמה). זה היה ונשאר פיצ'ר מכוון בעיקר למחשבים עסקיים, שהם לרוב יקרים יותר.

האם תחנת עגינה גנרית מבוססת USB3.0 הוא פתרון שעשוי להתאים לך?

שאר הדרישות די סבירות ואפשר לקמבן משהו בתקציב.

שים לב שיש הבדל עצום בין רזולוציית HD לFHD. עד כמה זה אקטואלי עבורך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.nayadnayad.co.il/Product.aspx?ProductID=13519

14" עסקי בתקציב עם אפשרות לתחנת עגינה

תחנת עגינה USB תהיה זולה יותר ואז אפשר לבחור דגמים אחרים.

תחנת עגינה ייעודים ל- עולה סביב ה-600-700 ש"ח בקלות, השאלה גם מה אתה רוצה בסופו של דבר לחבר למחשב.

לגבי "משחקים קלים" - מה הכוונה? אילו משחקים? האם גרפית מובנית תספיק לך או שאתה רוצה/צריך קצת מעבר לכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחנת עגינה ייעודים ל- עולה סביב ה-600-700 ש"ח בקלות, השאלה גם מה אתה רוצה בסופו של דבר לחבר למחשב.
שווה לחפש אותן ביד-2, פעמים רבות אפשר למצוא בחצי מחיר וזה לא מוצר שיש לו בלאי רב מידי.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיביי זה בעיה בגלל המשלוח. זה מוצר די גדול והמשלוח יקר. סיכויים לא רעים גם להיתפס במכס ולהיות מחויב במע"מ.

זו אפשרות טובה אם במקרה אתה או מישהו מטעמך יכול לקבל את המשלוח בארה"ב (הרוב הגדול של התחנות נמכר שם) ולהביא ארצה (עשיתי את זה בעבר).

ביד-2 בישראל אפשר למצוא דילים לא פחות טובים לפעמים, לפחות לתחנות של IBM/לנובו, שיש הרבה מהן. אולי של פחות נפוצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה למצוא בתקציב הזה מחשב שתומך בתחנת עגינה ייעודית (גם בלי להתחשב במחיר התחנה עצמה). זה היה ונשאר פיצ'ר מכוון בעיקר למחשבים עסקיים, שהם לרוב יקרים יותר.

האם תחנת עגינה גנרית מבוססת USB3.0 הוא פתרון שעשוי להתאים לך?

שאר הדרישות די סבירות ואפשר לקמבן משהו בתקציב.

שים לב שיש הבדל עצום בין רזולוציית HD לFHD. עד כמה זה אקטואלי עבורך?

דבר ראשון תודה,

איני יודע מהי תחנת עגינה גנרית? לדעתי הפתרון בהחלט יכול להתאים במידה וזה מה שאני חושב, אפרט:

אחי מעונין ביום יום שהמחשב יהיה בעמדה שלו, כלומר הוא משמש כמו מחשב נייח, המטרה שהמחשב יהיה מחובר לתחנת העגינה ואילו תחנת העגינה תהיה מחוברת למסך, מקלדת ועכבר (ואם אפשר לרשת בחיבור קווי [לא מחייב] לרמקולים ולמדפסת). כשיהיה מעונין בכך יוכל ל"שלוף" את המחשב מתחנת העגינה ולשבת איתו בסלון או לצאת איתו מהבית...

כשאתה מציין שיש הבדל בין הרזולציות אני מניח שאתה מתכוון למחיר, במידה ואכן יש הבדל ניכר במחיר אין בעיה שיהיה ברזולוצית HD, כמובן שאם ההבדל הוא מינורי ארצה שיהיה FHD, אבל לא מחייב.

לגבי "משחקים קלים" - מה הכוונה? אילו משחקים? האם גרפית מובנית תספיק לך או שאתה רוצה/צריך קצת מעבר לכך.

ל"משחקים" גרפית מובנת יכולה להספיק. אבל שוב אם אפשר משהו טיפה יותר טוב במחיר סביר, אז עדיף. יכול להיות שימוש בכלי CAD למינהם או sketch-up אבל בשימוש קל, האם זה מחייב כרטיס מסך?

לגבי הזמנה מאיביי או דומיו (קניה מחו"ל) אני מסכים עם Qttp שהגודל יכול להוות בעיה, כרגע אין לי אפשרות להביא דרך מישהו מארה"ב. לכן כנראה שתחנת עגינה גנרית (אשמח להסבר עליה/מה המחיר שלה?) תהווה הפתרון הנכון או קניה מיד 2 כמו שציינתם.

שוב תודה לכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, שאם תקרא שוב את התגובה תראה שהוא מסכים איתי שניתן למצוא באיביי דגמים מתאימים של תחנות עגינה.

ולא קיבלתי תשובה לגבי המחשב שהבאתי לך.

לשימוש באוטוקד וסקצ'אפ המחשב יתאים מניסיון. אם יהיה מדובר ברינדורים עם מנועי רינדור מבוססי כ.מסך רק אז תהיה קצת מגבלה בעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...