מחשב נייד ללימודים 4K - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד ללימודים 4K

Pr0Xy

Recommended Posts

4GB זה משהו שאפשר להוסיף איפשהו בעתיד.

מה זאת אומרת יעמוד בעומס? 4GB זה לא מעט, אבל אם אתה עובד עם כמות של טאבים פתוחים ועוד כל מיני תוכנות עריכת קוד ולא יודע מה עוד ברקע, עוד 2GB יהיו שימושיים לפעמים. לא צריך עוד 4GB. אבל שוב, אתה יכול להוסיף בהמשך - וכן כדאי לך לחפש משומש, כי יש אחריות לכל החיים על , בינלאומית.

ה Z510 חמוד, אבל משמעותית פחות כוח למשחקים וגם המסך, למרות שהוא 1080P, הוא באיכות ירודה - אתה יכול לקרוא את הביקורות בעצמך אם זה מעניין אותך. פשוט תחפש REVIEW של הדגמים שאתה רוצה ותקרא כמה ביקורות על הדגמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קראתי את כל הביקורות הרלוונטיות (חוץ מעל הלנובו, אבל זה לא משנה אם המסך שלו לא משהו), ואני פשוט לא מצליח להחליט. מה היית לוקח במקומי? לפי דעתך 900 ש"ח שווים מסך , מעבד i7, סטיק נוסף של 4GB וכרטיס מסך מעט חזק יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה משחק משחקי 3D, אז כן, הייתי מוסיף. אם לא, הייתי ממליץ לחסוך את ה 900 ש"ח האלה ועוד שנה ככה למכור את המחשב ולהחליף לחדש. למרות שה Y510P עם שני כרטיסי מסך GT 750M עדיף בהרבה באותו המחיר

באופן כללי, הסדרה הזאת של האסוס לא משהו מבחינת ביצועים/מחיר וגם היתרון שלהם במערכת טובה יותר לא ממש בא לידי ביטוי כי כרטיס המסך לא ממש מחמם, אז זה לא "חכמה"

אם אתה בסדר עם להזמין מחו"ל, אז יש עוד אופציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות חם במאמץ מלא, אבל תזכור שאפילו חצי מאמץ עם כרטיס מסך אחד פעיל, הוא עדיין יהיה יותר מהיר מה N550JV או ה N56. הפלסטיקה לא כלכך זולה והמערכת זללית בחשמל בגלל שיש שני גרפיים שאתה יכול לשלוף אחד החוצה אם לרוב אתה לא משתמש בו

אני חושב שאתה מבטל את המחשב המצויין הזה מהר מדי

בכלאופן, אין לך עוד הרבה אפשרות. אולי אתה יכול להשיג מחשב מאילת ולחסוך קצת כסף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה אם מאילת או לא מאילת, כיוון שהמחשב הולך לשמש אותי גם עבור העסק, אז אני מנכה מע"מ.

אם יש אישור מ-Chevy עליו, אפשר להוסיף אותו למשוואה.

Chevy- באותה הזדמנות אשמח אם תאמר איזה מחשב נראה לך עדיף. תודה לשניכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי מתקרב ללנובו הזה.

כמו כן תריץ חיפוש על "Y510P Stuttering".

באילת + ניכוי מס, בעצם יש סיכוי שתקבל אפילו הנחת מע"מ כפולה בפועל. :) :)

וההפרש שווה את זה - טיסה הלוך ושוב עולה פחות אפילו.

כל אחד מה- למיניהם שדיברנו עליהם פה N56 / N550JV - יתאימו.

טרם הבנתי אילו שדרוגים אתה מעוניין לשים במחשב, זיכרון ו/או (במקום הצורב) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז התקציב שלך הוא בעצם למחיר + מע"מ, כן?

אופציה נוספת באזור ה 5000 היא ה 15 7000 עם מסך 1080P ו I7. הוא קצת יותר מאשר ה N550JV בגלל שהוא מחזיק יותר זמן על , אם זה משנה לך. המסך מעולה, בלי יתרונות משמעותיים על המסך של ה N550JV

ואם אתה רוצה, הרבה חברות משחררות דגמים חדשים עכשיו, גם החדש של לנובו עם כרטיס מסך בסגנון ה GTX 760M./765M ומסך 1080P (אני חושב שהוא IPS) - אמור להיות במחיר של 5000-5500 בערך, כמו ה Y510P. לדגם קוראים Y50.

- - - תגובה אוחדה: - - -

לא הייתי מתקרב ללנובו הזה.

כמו כן תריץ חיפוש על "Y510P Stuttering".

באילת + ניכוי מס, בעצם יש סיכוי שתקבל אפילו הנחת מע"מ כפולה בפועל. :) :)

וההפרש שווה את זה - טיסה הלוך ושוב עולה פחות אפילו.

כל אחד מה- למיניהם שדיברנו עליהם פה N56 / N550JV - יתאימו.

טרם הבנתי אילו שדרוגים אתה מעוניין לשים במחשב, זיכרון ו/או (במקום הצורב) ?

ל SLI יש בעיות, שעם הרבה מהן אפשר להתמודד. היה לי את המחשב ואני אומר את זה מניסיון. ושוב, אפילו כרטיס מסך אחד יהיה מהיר יותר מה N550JV כמו שאמרתי - גרסת ה GDDR5 מהירה בהרבה מגרסת ה .

בהחלט הייתי מתקרב למחשב הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של יום, לא אתה ולא אני נחליט על מה לקנות. אני אומר את דעתי האישית ואתה את דעתך - ניהול דיון ומציעים הצעות.

אני שם דגש בבחירת דגמים על דברים מסויימים ואתה על דברים אחרים.

אישית, אני מעדיף מחשב עמיד וטוב יותר מאשר "עוד 2-3 פריימים" באיזה משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, מדובר על מחיר+מע"מ.

אני מעוניין להוסיף במקום הצורב. בנוגע לזיכרון- באחד הדיונים אמרת ש-4GB לא יספיקו אז אני שוקל להוסיף סטיק.

בנוגע למחיר- אני לא מוכן להוציא יותר מ-5.5K אחרי תוספות, וגם זה יותר מדי.

בנוגע למשחקים- זה ממש מינורי עבורי, כיוון שכמעט ואין לי זמן עבורם.

אז מה יותר משתלם, ה-N550JV או ה-N56VB?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדובר על עוד 2-3 פריימים. מדובר על הבדל עצום בין ה N550JV ל Y510P של יותר מפי 2 בממוצע, לפעמים קרוב ל 3. ויש עוד דברים מעניינים ב Y510P כמו הSSHD שבא איתו, הסאונד היחסית די טוב - יותר טוב מה N550JV (שמעתי גם אותו וגם את ה N56).

זאת עוד אופציה, ומבחינת איכויות יבשות, הוא מהיר בהרבה ולכן הצעתי אותו.

פרוקסי, זה פחות עניין של משתלם ויותר עניין של משתלם לך - אם אתה יכול ללכת לראות את שני הדגמים נניח ב KSP, זה יהיה לך מצויין ותוכל להחליט אם ראוי מבחינתך להשקיע עוד סכום בשביל המסך (בעיקר בשביל המסך). אני אישית הייתי נהנה מהאיכות של המסך, מניסיון. לא שמדובר ב"וואו", אבל זה יכול להיות מאוד מורגש.

תתקשר ל KSP לבדוק אם יש את שני הדגמים לתצוגה ותראה אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אז אחרי חודש עמוס במבחנים, יש לי זמן לקנות את המחשב. מפה לשם גיליתי שנותן האחריות החדש של הוא סרב פרו, ואני אובד עצות. זו אחריות ששווה לפח. אולי לא אקח בסופו של דבר...

יש אולי דגמים מעניינים של שכדאי לבדוק?

ומה עם להזמין מחו"ל (עם אחריות בינלאומית, כמובן)?

תודה מראש חבר'ה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...