מנסה למצוא אלוגריתם יעיל מ-n² לבעיה מסוימת - עמוד 5 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנסה למצוא אלוגריתם יעיל מ-n² לבעיה מסוימת

gshhary

Recommended Posts

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקי מתחיל מהתחלה ז"א =0 ו-k=0.

אם אני מוצא 0 אני בודק שמימין ומשמאל יש אפסים: אם אין - ממשיך באלכסון,אם יש - בודק את השאר, אם יש בודק שמלמעלה ומלמטה יש מספרי אחד, אם יש ממשך לבדוק אם אין ממשיך באלכסון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא .

תקרא את שתי ההודעות . חבר ביניהן . אתה אמור לדעת את הכיוון .

אין יותר מדי אופציות. יש בסך הכל שני בורות אפשריים - או ש-0 הוא בור, או ש-1 הוא בור.

איך תוכל בצורה הכי מהירה לפסול אחד מהם?

^כשאתה מתעלם מהאיברים שמתחת לאלכסון הראשי .

- - - תגובה אוחדה: - - -

יותר מזה : לך למטלה , ותבין שאתה יכול לפתור חלק נכבד מהבעיה באם אתה מוחק את כל האיברים שמתחת לאלכסון הראשי !.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נניח שחיפשת לבד בגוגל :

http://he.wikipedia.org/wiki/אלכסון_ראשי

- - - תגובה אוחדה: - - -

תנסה לחשוב לוגי . איך אני פותר את הבעיה (חלקית) , מבלי שכל נתוני המטריצה (המרובעים) אצלי ?

מה אני יכול לקצר ?

אין לך באמת בעיה : אתה יודע איך לפתור את הבעיה . אתה רק מתקשה לעמוד ביעילות . תתנתק ותחשוב על כיוון חשיבה שונה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אין אני פשוט דפוק בזה.

אני פשוט לא מצליח להבין למה אני יכול לפסול דברים, כבר לא איכפת לי שיתנו לי את התשובה כי כבר התייאשתי, אני פשוט רוצה להבין את האלוגריתם ולמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתן לך את השלב הראשון. כשאתה מסתכל על התא במקום x,y (כש-x ו-y שונים זה מזה) אז יש שתי אופציות - אם התא מכיל 1 אז זה אומר שבטוח בטוח בטוח x הוא לא בור - כי בשביל זה צריך שכל האיברים בשורה ה-x יהיו 0. אם התא מכיל 0 אז זה אומר שבטוח בטוח בטוח y הוא לא בור - כי בשביל זה צריך שכל האיברים בעמודה ה-y (פרט ל-y,y) יהיו 1.

אז אם אתה חושד לדוגמה ש-4 או 5 הם בור, אתה יכול בבדיקה אחת פשוטה, בוודאות לפסול אחד מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...