battery wear level, עלה מהר או שנדמה לי ? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

battery wear level, עלה מהר או שנדמה לי ?

KoM

Recommended Posts

מדובר במחשב N550JV, יש לי אותו כחודש וחצי וה-WEAR LEVEL עומד כבר על 9% (התחיל לדעתי סביב 4%. זה הגיוני ? זה נראה לי עולה כל יום ב-0.2% או משהו בסגנון.האם ניתן לבצע קליברציה לסוללה או משהו בסגנון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי פעם אחת, ללא שינוי רציני. אנסה בקרוב שוב.אני רואה שזה "בעיה" עם לא מעט אסוסים.האם מישהו כאן עם (עדיפות לN550JV) יכול לדווח על אותו מצב\בעיה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משתמש במחשב הרבה על ? אם לא, תוציא אותה ותעבוד על חשמל

היא לא בהכרח תמשיך ככה, יכול להיות שיש לה ירידה בהתחלה ואז זה נרגע. אם היא היתה ממשיכה ככה הא יתה מגיעה ל 40% תוך שנה וזה לא נראה לי מה שהולך לקרות

אל תעשה מחזורי טעינה/פריקה סתם - חוץ מלנסות (ולא בהכרח להצליח) לאפס את המדידה של הסוללה זה לא משפר את הסוללה עצמה אלא רק מקצר בעוד מחזור טעינה-פריקה את החיים שלה... אז למה לעשות את זה ? שיראה wear level מה שבא לו.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקצב הזה ? הוא יגיע ל-40 תוך שנה...הסוללה פנימית ולכן לא ניתן לנתק אותה, ולא אני לא עובד יותר מדיי על הסוללה האמת. אשמח לקבל עוד פידבק ממשתמשי (והדגם הזה בעיקר, אני יודע שיש כאן לא מעט) את אחוז ה-WEAR ניתן לבדוק עם HWINFO.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...