שימוש מוגזם בזיכרון המחשב. - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שימוש מוגזם בזיכרון המחשב.

אורח

Recommended Posts

אני לא מומחה, אבל גם לי יש 8.1 עם 8GB ומייד כשהוא עולה התפוסה היא בערך 30%, אמנם לא ראיתי אותו אף פעם עובר את ה60%, אבל לי יש מעבד גרפי עם נפרד, כך שמשחקים פחות תופסים את הזיכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פחות או יותר הסברתי את הנושא.

רוב הטיפים הגרועים נובעים מקמצנות בתקופה בה אולי היה בקמצנות טעם(מחשבים עם מעט זיכרון, וכונני פיצפונים בעלי חיים הרבה יותר קצרים מהכוננים של היום).

כמה אנשים כתבו מדריכים לSSD לפני 7 שנים, כעבור שנה אנשים כתבו מדריכים שמבוססים על המדריכים הקודמים, וכך שוב ושוב ושוב, מבלי שאף אחד עוצר לחשוב על כל עניין ועניין, עד כדי מצב אבסורדי שרוב העצות רק מורידות ביצועים, מבלי שיש לכך יתרונות ממשיים.

זה הגיע למצב שאנשים העבירו תיקיות TEMP וCACHE וUSER וPAGEFILE אל ההרדיסק על פי עצות עתיקות שנועדו להאריך את חיי הכונן.

וביצועי המערכת שלהם הפכו להיות איטיים ומקרטעים, ולגמרי לא מה שאמור להיות עם .

ואז אני ואחרים נתקלים בהם מתלוננים על ביצועים בפורום, ומגלים שלפני שנה או אפילו שנתיים הם פעלו על פי עצות של "מדריך לSSD", ורק אז אנחנו מכבים את השריפות שאותם כותבים חסרי אחריות כתבו.

ומי יודע כמה שריפות שכאלו יש עדיין בעולם.

ובמילים אחרות, מסכנים בני מסכנים(אלו שהיו להם כונני דור 1), עוורים בני עוורים(אלו שהעבירו את העצות הלאה גם כשאלו הפסיקו להיות רלוונטים), שנולדו לקמצנים בני קמצנים(אלו שרצו להאריך את חיי הכונן גם כשלא היה צריך/משתלם), שבסופו של דבר הולידו מקללים בני מקללים(שזה בעצם אני ושכמות שמכירים את הנזקים שאותם מדריכים עשו ופועלים לכבות את השריפות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעולם אידיאלי כל מה שאפשר לפנות במקרה הצורך יופיע בSTANDBY.

במציאות אני לא בטוח שתמיד זה כך, לא התעמקתי בזה יותר מדי.

הקטע הוא שאתה לא צריך להיות מוטרד לגבי הזיכרון עד שבאמת יש עניין להיות מוטרד ממנו.

השימוש החופשי בזיכרון הוא בדרך כלל יתרון ולא חיסרון.

מה הטעם בהרבה חופשי אם אתה לא נותן גם למוח שלך להשתחרר מהצורך לעקוב ולהצטמצמם.

(חבל שאי אפשר לעשות שהמוזיקה תתנגן אוטומטית כשהקורא מגיע לטקסט מסוים בהודעה שלי. אולי בעתיד זה יהיה עם כל טכנולוגיית הבודיפידבק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שאני לחוץ היא שבשימוש רגיל לפעמים יש צריכה של 40-60% וכשאני מפעיל משחק זה גודל ל 90-95% וזה נהיה כבר ממש גבולי. בגלל זה אני חושש מדליפת ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...