שימוש מוגזם בזיכרון המחשב. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שימוש מוגזם בזיכרון המחשב.

אורח

Recommended Posts

יש לי 8GIGA וווינדוס 8.1. איך שאני מפעיל את המחשב כבר יש לי 25-30 שימוש מהזיכרון במחשב. לפעמים זה מגיע גם ל 50-60% ואני לא מפעיל כמעט אף תוכנה.

מה יכולה להיות הבעיה?

yd0koyjnxwva.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עד כדי כך?! אם הייתי יודע שזה ככה הייתי קונה 16 ג'יגה. 5 טאבים ברקע + משחק = 90% שימוש!! זה הגיוני או שיש מצב לדליפת זיכרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משתנה... אבל בכללי, זה הגיוני שזה ככה? הגיוני שאיך שאני מפעיל את המחשב כבר 25-30% בשימוש? יכול להיות דליפת זיכרון?

בקיצור, יש מה לדאוג או שזה נראה בסדר?

מדובר על מחשב חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הSUPER/PREFETCH.

אתה צריך לשנות תפיסה לגבי השימוש שהוינדוס עושה בזיכרון.

לא רק דברים שרצים כרגע נמצאים בזיכרון, הוינדוס מעלה גם דברים שירוצו בהמשך(על פי הערכות שימוש המבוססות על ההיסטוריה).

הוינדוס מפנה אותם מהזיכרון תוך רגע במקרה הצורך כך שהם לא באמת "תופסים" כשהם לא בשימוש, הם סתם נמצאים שם למקרה הצורך כדי להאיץ את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אג"ב למי שיש ממליצים לבטל את זה

והם טועים ומטעים בעוד דברים בנושא.

אם היית טורח לקרוא הרבה בפורום היית יודע כבר שיש לא מעט מדריכי אופטימיזציה לSSD שמבוססים על מדריכים ישנים שמבוססים על מדריכים ישנים שמבוססים על כוננים דור 1 ודור 2, שנכתבו ע"י עוורים בני עוורים, קמצנים בני קמצנים.

ואולי חלק מההמלצות האלו היו רלווטיות לפני 5 שנים, אבל לסבא כבר גדל זקן ארוך מאז שהם הפכו לא רלוונטיות והאינטרנט מלא במקללים בני מקללים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והם טועים ומטעים בעוד דברים בנושא.

אם היית טורח לקרוא הרבה בפורום היית יודע כבר שיש לא מעט מדריכי אופטימיזציה לSSD שמבוססים על מדריכים ישנים שמבוססים על מדריכים ישנים שמבוססים על כוננים דור 1 ודור 2, שנכתבו ע"י עוורים בני עוורים, קמצנים בני קמצנים.

ואולי חלק מההמלצות האלו היו רלווטיות לפני 5 שנים, אבל לסבא כבר גדל זקן ארוך מאז שהם הפכו לא רלוונטיות והאינטרנט מלא במקללים בני מקללים.

אוקי עכשיו כשפרקת את זה מעליך , אפשר הסבר לא מתנשא? בשביל האחד שלא קרא הרבה בפורום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...