מי אמר שיש באמזון ps4 ב- 400 דולר?!? - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי אמר שיש באמזון ps4 ב- 400 דולר?!?

yehonatan28

Recommended Posts

אני מציע לחכות חצי שנה כדי לראות שאין איזשהו פגם קריטי שיתחיל לקטול קונסולות בהמונים, וכדי שיעלו על כל הבעיות הקטנות בייצור כמו הפגם ביציאת ה- שעשה בעיות להרבה אנשים ומאווררים שלא מסתובבים מספיק מהר וגורמים להתחממות הקונסולה.

לגרסה השנייה דווקא לא הייתי מחכה, כי קשה לי להאמין שהיא תצא בשנתיים הקרובות, וגם כשהיא תצא החומרה שלה תהיה זהה לחלוטין מבחינת כוח העיבוד, רק קטנה יותר בזכות יכולת מזעור טובה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אוקיי... לפי מה שהבנתי מכם (מכולכם) זה שכרגע לא משתלם לקנות ....

וצריך לחכות קצת? אני צודק?

ועוד משהו....סוני תמיד מוציאה 2 קונסולות לכל דור... כאילו קונסולה ראשונית וקונסולה עדכנית יותר... אז עדיף לחכות לעדכנית?

ואם כן... כמה זמן בערך ייקח עד שתצא הקונסולה העדכנית?

הPS4 יצא בעיקרון כ"מודל שני"

ובPS3 היו לדוגמה 3 מודלים ,אין לזה חוק ברור

בעניין הPS4 ,עם תשווה אותה לXBO ,תיראה שסוני הצליחו 2 דברים

1-לעשות אותה קטנה משמעותית מהXBO ,למרות שהיא חזקה יותר ולמרות שטכנולוגית הן מאוד דומות

2- הצליחו גם לדחוף את הספק כוח ביפנים ,בניגוד לMS

ככה שסיכוי מאוד טוב שסוני הספיקה לפני ההשקה לעשות כבר מיזעור לקונסולה ,ומהבחינה הזאת יצא לה מאוד טוב

הPS4 קטנה משמעותית מהPS3 המקורית

בכל זאת לא ממליץ לקנות אותה כרגע

בילעדים יש לה את קילזון החדש שיש לך באטלפילד 4 וCOD-G כמתחרים ישירים שזמינים גם לPC

יש לך את קלנק -שקיבל ביקורות מחורבנות

ולא זוכר מה עוד

היתי מחכה הרבה עד סיפרית בילעדים מכובדת יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שולחים ישירות לארץ , אבל אין להם כרגע במלאי את הps4 ב400 דולר , אלא רק חבילה עם bf4.

המיסים בתמונה לא נכונים , מכיוון שהם חישבו באמאזון רק מע"מ של 18 אחוז כמו מחשב , ולא 32.2 אחוז כמו שאמור להיות , אז אני לא יודע מה קורה במקרה הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

המחיר של אמאזון הוא המחיר האחרון, במידה ויש בעיות אמאזון תספוג את העלויות.

For AmazonGlobal items, you won't be charged additional fees if the actual Import Fees exceed the Import Fees Deposit we estimated. For items sold by Marketplace sellers, please check the seller's policies.

If the actual Import Fees (paid by the carrier on behalf of the recipient to the customs and tax authorities of the destination country) are less than the Import Fees Deposit collected by us on your behalf, you'll automatically be refunded the difference to the payment method you used for the order. You'll receive a notification e-mail confirming the amount of the refund. The process takes 60 days from the shipment date.

אנחנו לא מכירים דבר כזה, אבל זה נקרא שרות לקוחות.

2KM5xpi.jpg

נ.ב

המלאי באמאזון בא והולך, אני הצלחתי לבצע הזמנה בשעות הבוקר (באזור 9) של ישראל. אפשר לנסות להיעזר בשרותים כגון: http://www.nowinstock.net/videogaming/consoles/ps4/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר של אמאזון הוא המחיר האחרון, במידה ויש בעיות אמאזון תספוג את העלויות.

אנחנו לא מכירים דבר כזה, אבל זה נקרא שרות לקוחות.

2KM5xpi.jpg

נ.ב

המלאי באמאזון בא והולך, אני הצלחתי לבצע הזמנה בשעות הבוקר (באזור 9) של ישראל. אפשר לנסות להיעזר בשרותים כגון: http://www.nowinstock.net/videogaming/consoles/ps4/

אחיי קודם כל למה זה עלה לך 530 דולר ולא 400? למה לשלם 100 דולר יותר?!?

דבר שני, איך האתר שנתת עוזר? איך אני יודע איפה יש ואיפה אין? ועוד דבר: לא הבנתי מה כתוב בציטוט שנתת...תוכל להסביר לי מה זה אומר?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...