מי אמר שיש באמזון ps4 ב- 400 דולר?!? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי אמר שיש באמזון ps4 ב- 400 דולר?!?

yehonatan28

Recommended Posts

אני כבר מלא זמן חופר באמזון בתקווה למצוא ב- 400 דולר כמו שכולם אומרים אבל אני לא מצליח!!

המחיר הכי זול שמצאתי זה 750 דולר!! איך זה הגיוני?!?!

אם מישהו יכול להביא לי לינק לps4 ב-400 דולר כמו שאומרים....אני אודה לו מאוד!

הנה הps4 שמצאתי:

c31017cfd8e86c344119e92d791d0ce6.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

400$ גם ככה זה גרסה אמריקאית ,בלי חישוב מישלוח ומיסים

כמובן גם בלי משחק ,ובלי תשלום לPSN+ שחיבים אותו לשחק אונלין

בפועל לקבל את כל הפיצרים של הקונסולה יעלה לך הרבה יותר

מצלמה לדוגמה זה עוד 60$ ,ונותנת עוד פיצרים

עוד גימפאד לשחק עם חברים ,גם לא דבר זול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

400$ גם ככה זה גרסה אמריקאית ,בלי חישוב

מישלוח ומיסים

כמובן גם בלי משחק ,ובלי תשלום לPSN+ שחיבים אותו לשחק אונלין

בפועל לקבל את כל הפיצרים של הקונסולה יעלה לך הרבה יותר

מצלמה לדוגמה זה עוד 60$ ,ונותנת עוד פיצרים

עוד גימפאד לשחק עם חברים ,גם לא דבר זול

אז מה אתה אומר בעצם?

שלא שווה לקנות?

דרך אגב: עדיף לקנות עכשיו או לחכות לקונסולה המעודכנת כמו שהיה בסוני 3?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא רוצה לשחק במשחקים שיצאו רק לPS4 עדיף כבר מחשב

האמת שזה לא פעם ראשונה שאני שומע את זה...ולדעתי זה ממש אבל ממש לא נכון! לשחק בps4 זה חווית משחק שונה לחלוטין מהמחשב...

לי יש מחשב סוס!! (האמת שקניתי לא מזמן.. בערך 4 וחצי חודשים הוא אצלי וכבר הספקתי לשחק מלאאא משחקים!) ואני לאחרונה ראיתי הרבה סרטונים בנושא ה- ולדעתי זה ממש לא אותו דבר!

האמת שממש נכנסתי חזק בנושא הקונסולה וממש מתחשק לי לקנות אותה.

אתם לא חושבים שזה משתלם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשחק במחשב הרבה יותר מדויק וכיף..

שיחקת בקונסולה בכלל?

במחשב יש לך אפשרויות.

אתה יכול להפוך מחשב לקונסולה. חבר אותה למסך , קנה קונטרולר ושא ברכה.

אם אתה חושב שזה לא אותו הדבר, פרט נושא ספציפי. סרטונים ביוטיוב לא אומר כלום לאף אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה פה אחד ?

הכל תלוי בצרכים מול תועלת שלך

בנוגע לPC ,כבר היום אתה יכול להפעיל את סטים במסך רחב ,והמון משחקי PC היום תומכים בגימפאד

וגם כאלו שלו ,יש דרך היום ,לגרום להם לתמוך בגימפאד

למעשה כבר הצליחו להפעיל את הדול שוק 4 על PC וגם את הגימפאד פרו של הWIIU

וMS אמרה בעצמה שתמיכה רישמית בPC לגימפאד של הXBO תגיע בעתיד

ככה שזה ממש לא בעיה ,רוב כרטיסי המסך היום מגעים עם HDMI ,שזה אותו סטנדרט בדיוק שיש לקונסולות מודרניות

בנוסף לזה אתה תוכל לאפוך את המחשב שלך ל"סטים משין" ,שתצא המערכת ההפעלה והגימפד

עכשיו היתרון של קונסולה מודרנית היום ,זה פשוט מאוד ,מחיר התחלתי ,ותאימות למשחקים לאורך חי הקונסולה

בילעדים ,זה כבר עניין של טעם

אבל יש חסרונות כמו מחיר משחקים לטווח ארוך ,עם אתה קונה משחקים -מבצעים בסטים או לדוגמה

בארץ עניין ההחלפות \השכרות\ויד שניה בקונסולות ממש לא מפותח

יש לך חיסרון גם בסגירות של מערכת ההפעלה

יש לך חיסרון שעם מיתקלקל חלק חשוב אחד ,התיקון מאוד יקר ,בPC הרבה מהם לפחות בנוים מחלקים נשלפים ,ואפשר להחליף דברים כמו מעבד\כרטיס מסך\וכו וכו בקלות

תראה יש לי WIIU ,שדי מעלה אבק רוב הזמן בגלל מחיר המשחקים ,ואני עוד מזמין מחול ,ויש לי חזק שבו אני משחק רוב הזמן

אני לא נגד קונסולות בכלל לא

אבל הPS4\XBO מאוד דומים לPC ,פה ושם כמה שינוים בחומרה ,לא קריטי ,ומערכת הפעלה שונה

ומול החומרה יחסית חלשה ,וזה עוד בהשקה

את הWIIU כן קניתי ,אבל משומשת ,וזה לבלעדים של נינטנדו ,שלהרבה מהם אין מקבילים טובים בPC

היה לי בעבר WII ו360 וPS3 ,קניתי לבילעדים ,ומכרתי אחרי זה

בארץ ואני מדגיש בארץ -לא חושב שמשתלם להחזיק קונסולה מעבר לבילעדים

בארצות הברית לדוגמה יש לך חנויות של משומשים והשכרות ,ככה שהפגיע בכיס הרבה יותר קטנה

וגם מחיר הקונסולות עצמם נמוך בהרבה

לדוגמה XBO שכולל קינקט 2 ומשחק ,אפשר לקנות בארצות הברית בפחות מ2000 שקל

מחשב טוב מקביל מבחינת ציוד ,למרות שיותר חזק בכוח יעלה בערך 4000 שקל בישראל

אבל XBO בארץ כניראה יעלה מעל 3000 שקל ,תוסיף לזה מנוי שנתי לשרותי רשת ,וזה בערך כמו ,לפני היתרונות של הPC

בPS4 כמו שאמרתי -הוא לא מגיע עם ב400$ ,וגם שם השרותי עולים כסף

עם אתה חיב קופסא קטנה -ב2014 אמורים לצאת סטים בוקסים ממיגוון חברות ,ובמיגוון מחירים

לפי מה שהבנתי יהיה אפשר להתקין בהם WIN8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכונת גיימינג מצויינת. ממשק מהיר, בקר מעולה, וחומרה שפותחה בשיתוף עם מפתחי משחקים מכל העולם כדי להביא את הטוב ביותר שאפשר במסגרת המחיר. לא פלא שהקונסולה מקבלת מחמאות גם מכיוון מפתחות המשחקים וגם מכיוון הגיימרים. אין גם ספק שסוני תביא המון אקסקלוסיבים איכותיים בדיוק כמו בדור הקודם.

כרגע קשה מאוד להשיג את הקונסולה פשוט כי היא שוברת כל שיא מכירות אפשרי והביקוש האדיר עולה על יכולת הייצור. אני חושב שאם יש לך מחשב חזק אפשר גם לחכות כמה חודשים כדי שיצאו עוד משחקים והמחיר יירד.

אני שילמתי עבור הקונסולה 530$ (בערך 1,900 ש"ח) כולל משלוח ומיסים. אם תמצא את הקונסולה בארץ במחיר סביר אולי זה יהיה עדיף בגלל שמימוש האחריות קל יותר.

- - - תגובה אוחדה: - - -

קרירין, למה אתה מתעקש לטעון שה- דומה ל-PC? בגלל שבמקרה המעבד משתמש בסט פקודות האסמבלי -64 וזה מעלה לך אסוציאציות עם מעבדי מחשבים? זה נכון שרכיבי הקונסולה מזכירים במידה מסויימת גם רכיבים שנמצאים במחשבים, אבל גם הארכיטקטורה הכללית, גם אופן התוכנה וגם אופן ניצול החומרה שונים בתכלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך מחשב טוב, אין לך מה לקנות עכשיו PS4, נקודה.

אין משחקים על הPS4 ששווה כרגע לשחק. כל משחק (טוב) שיש שם קיים גם בPC ובאיכות וברמת ביצועים טובה יותר.

אל תבזבז את הכסף עכשיו.

חכה שיצאו משחקים אקסלוסיבים נורמלים ואז אולי יש על מה לדבר. כל מי שקונה עכשיו (ויש לו טוב) בתכל'ס זורק כסף על הקונסולה + משחקים יותר יקרים ומשתתף בבטא של על החומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הוא שקונסולות יוצאות כל 7 שנים בערך, ובכל זאת החומרה חלשה מהצפוי.

Costia מחשב הוא גם כן מכונת משחקים. לבנות מחשב ולהפוך אותו לסטים משין זה אותה קופסא של וואלב.

מארזי mini t יכולים להפוך לאחלה רהיט בסלון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לבנות מחשב חזק יותר , בהתאמה אישית , וקטן , במחיר קרוב לקונסולה , במיוחד בארץ שעל קונסולה יש בערך 35 אחוז מיסים , ועל חלקי מחשב "רק" 18 אחוז מע"מ.

עם מארז כמו BitFenix Prodigy + 670 + i5 + 8gb +ssd 120gb + h87 , ואתה מגיע מקסימום ל4000 , אבל עם מחשב חזק וטוב משמעותית מכל קונסולה קיימת.

ומחשב אפשר לתקן בקלות לבד , קונסולה זה חלקים מיוחדים.

המשחקים לקונסולה יקרים משמעותית מלמחשב , יש צורך לשלם כל שנה בשביל שתוכל לשחק באינטרנט , ועוד מלא חסרונות.

הסיבה היחידה לקנות קונסולה כלשהי זה בלעדיים.

ובלי קשר , תראו מה הוא עשה עם המארז הזה:t2819:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, למה אתה מתעקש לטעון שה-PS4 דומה ל-PC? בגלל שבמקרה המעבד משתמש בסט פקודות האסמבלי x86-64 וזה מעלה לך אסוציאציות עם מעבדי מחשבים? זה נכון שרכיבי הקונסולה מזכירים במידה מסויימת גם רכיבים שנמצאים במחשבים, אבל גם הארכיטקטורה הכללית, גם אופן פיתוח התוכנה וגם אופן ניצול החומרה שונים בתכלית

אנו כבר על הרוב אבל בקיצור

מעבד -יגואר של ,מעבד שנועד במקור למחשבים נידים ,ועם צריכת חשמל נמוכה

וגם בXBO וגם בPS4 רק במהירות שעון נמוכה יחסית ,1.8 ו1.75 תלוי במכשיר ,יש לו אומנם 8 ליבות ,אבל המעבד 4 ליבות שיש לי ,יותר חזק מימנו משמעותית

פשוט כי מדובר בליבות חלשות ומהירות שעון נמוכה

זיכרון ראשי -בXBO יש לך 8 גיגה DDR3 ,לי במחשב יש 16 גיגה DDR3

בXBO יש לך 32 מגה זיכרון מאוד מהיר לגרפיקה -אבל למפתחים קשה ליתרגל לזה

ויש לך גם 8 גיגה זיכרון מובנה -כניראה לקיבצי מערכת הפעלה -במקום לשמור אותה על הארד דיסק (זה ההשארות ) -כמובן שים דיסק קשיח משולב עם SSD קטן ,ותקבל את אותה המהירות מהבחינה הזאת

דיסק קשיח דרך אגב בשני הקונסולות זה 500 גיגה היום -דיסק קשיח לנידים

מערכת הפעלה בXBO -זה בעצם 3 מערכות ,אחת מבוססת WIN8 ,אחת מיועדת לXBO ואחת שמגשרת בינהם

דרך אגב המערכת תומכת כמובן בDX -ממש כמו המון משחקי PC

כרטיס מסך ,מאוד דומה לPC ,עם כמה שינוים

נעבור לPS4

מעבד -אמרנו מיקודם

זיכרון כמו שאמרו 8 גיגה GDDR5 גם ראשי וגם לכרטיס מסך ביחד -בחירה מוזרה אבל זה מה יש

כרטיס מסך -גם פה עבר כמה שינוים ,אבל בגדול מאוד דומה לPC ,חזק מהXBO ,אבל עדין הרבה מאחור עם להשוות לPC חזק

יש גם איזה ציפ עם מעבד חלש ואיזה 256 מגה -לא ברור למה הוא מיועד -אולי להקלטה או משהו

מערכת הפעלה -המון רכיבים של קוד פתוח דוגמת FBSD ,גם אפל יתבססה הרבה על קוד פתוח במערכת שלה למאק

יש תמיכה כמובן באופן GL -אותה תמיכה שיש לPC

ככה שכן -מאוד מאוד דומה לPC ,אפילו כולל עדכונים למשחקים כמו שיש בPC ,עדכוני מערכת הפעלה כמו שיש בPC

גימפאד כבר אמרנו

מצלמות כמו שיש לXBO וPS4 -זמינות גם לPC -אומנם המערכות הפעלה לא תומכות בהם כמו בקונסולות ,אבל בכל זאת

דור קודם וWIIU עוד היה לך מעבד שונה לכולם (מבוסס PPC ) ,זה כבר חלף מהעולם

לסיכום -אין לך איזה יתרונות מבחינת חומרה או מערכת הפעלה על

כן יש לך יתרונות אחרים דוגמת ממשק משתמש ,תאימות תוכנה לחומרה וכו ,השאלה עם המחיר בישראל מצדיק את זה לאורך זמן

לטעמי בכלל לא

ובמיוחד שהמערכת סגורה ,וזה אומר אין אמולטורים ,אין שסוני או MS לא אישרו

אין אפילו תאימות לאחור ,כי החומרה הקודמת מאוד שונה

בPC יש לך המון תאימות לאחור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי... לפי מה שהבנתי מכם (מכולכם) זה שכרגע לא משתלם לקנות ....

וצריך לחכות קצת? אני צודק?

ועוד משהו....סוני תמיד מוציאה 2 לכל דור... כאילו קונסולה ראשונית וקונסולה עדכנית יותר... אז עדיף לחכות לעדכנית?

ואם כן... כמה זמן בערך ייקח עד שתצא הקונסולה העדכנית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...