יעוץ לגבי לימודי תוכנה באוניברסיטה הפתוחה - עמוד 5 - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יעוץ לגבי לימודי תוכנה באוניברסיטה הפתוחה

eido300

Recommended Posts

אני מתכנן עד אז להגיע לרמה של 4 יחידות במת' (זה עוד חצי שנה בערך) ואז לקחת קורס באנגלית, ולהתחיל אתה הקורס לפי הסדר.

- - - תגובה אוחדה: - - -

עכשיו דיברתי עם היועצת, והיא לא ידעה מה החומר של הקורסים, על אשנב למתמטיקה היא אמרה לי שאני צריך לקחת קודם כל קורסים אחרים במתמטיקה ורק אח"כ אני יכול ללמוד אתה זה, מיותר לציין שזה בדיוק הפוך...

רוב מה ששאלתי היא הלכה לשאול מישהו אחר, אז אני לא כל כך יודע איך להתייחס לזה.

היא אמרה שלא כדאי להתחיל אפילו אשנב למתמטיקה לפני שאני משלים ל4-5 יחידות, שאלתי אותה על java והיא אמרה שגם זה לא כדאי, אני עדיין חושב שכדאי לנסות לפחות קורס אחד של java ותוך כדי להשלים את המתמטיקה, לגבי זה אני צריך את עזרתכם כמה מתמטיקה באמת צריך בשביל זה, האם הרקע שלי ב#C יעזור (הרי הם מאוד דומים) ואז יהיה לי יותר קל או או שלא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש להתחלת סמסטר ב , עוד חודשיים , אם אני לא טועה .

לך לדורון ספרים , באבן גבירול , (ת"א) תהיה סבלני ותגיד למוכרים שאתה רוצה לעשות ארבע יחידות במתמטיקה . ומהם הספרים המומלצים לדעתם ?

טיפ עצום : תאמר להם שאתה רוצה ספרים שבנויים ללמידה עצמית . טיפ נוסף : תחפש ספרים של יואל גבע . מניסיון הם פשוט נהדרים .

תכין משהו כמו 500 שקלים .

תפתור את כל הספרים .

בסמסטר ב , תרשם לאשנב למתמטיקה . בלבד ! . קח אותו לבד .

אני מניח שאתה תכשל . ואז יהיה לך אפשרות להבחן בסמסטר קיץ (כעבור חודשיים מתאריך הבחינה הראשונה ).

זו ההתחלה , לאחר זה :

סמסטר א : מבוא למדמח וגאווה א , עם מתמטיקה בדידה .

סמסטר ב : מבוא למדמח וגאווה ב , כאשר תשיג את הספרים של לינארית 1 ותלמד אותם לבד .

סמסטר ג : אלגברה לינארית 1 .

סמסטר א : אינפי 1 .

סמסטר ב : מבני נתונים ואינפי 1 (הסיכויים באינפי 1 נגדך עם מעל ל 75% נכשלים).

סמסטר ג : ספרתיות .

תסיים את כל אלה בממוצע של 75 ומעלה ולך לייעוץ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתכוון לשבת איתו יומיום, אני עושה שיעור הוא מביא לי את כל החומר שאני צריך ללמוד ואם יש בעיות אני מדבר איתו, הוא די בא בשביל לאבחן אותי ולייעץ מה ללמוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות, אני אבדוק את זה.

עכשיו מצטער שאני חופר על זה, פשוט חבל לי על החצי שנה הזאת, לדעתך אין לי סיכוי ללמוד את מבוא למדעי המחשב וג'אווה?

חשבתי על זה, וזה לימוד עצמי אז אם אני לא יבין משהו אני יוכל לברר אותו במקום, ואם אני אראה שבגמר הסמסטר אני לא מספיק טוב אני יכול לדחות את זה לסמסטר הבא,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתמטיקה כמו שזה נראה כן, (להתחיל להשלים בגרות, בינתיים אני לא אקח אף קורס במתמטיקה כדי שיהיה לי יותר זמן להשקיע בשאר)

ולגבי #C אני חושב שכן, זה לא יהיה ברמה מקצועית אבל אני חושב שדברים לא מסובכים מדי אני יצליח לפתור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ido G, אתה באמת מציע לו להתחיל באינפי 1 ? ועוד ביחד עם מבוא למדמח ? בקשר למסלול שתיארתי , לא אמרתי שהוא בטוח , אלא שהוא ייצג נאמנה את יכולתיו . אני חושב שעדיף לו לעשות ארבע יחידות . אם אני לא טועה עדיף לעשות ארבע יחידות ולקבל 90 ומעלה , מאשר לעשות חמש ולקבל 85 ומטה .אשמח אם תתקן אותי .

למה אתה כזה מתפלא מההמלצה הזו? בכל מוסד ללימודים גבוהים מתחילים מהקורס הזה. לפעמים זה יחד עם לינארית, לפעמים לא. אם הבן אדם לא יכול להתמודד עם החומר של הקורס הזה, שלא ילמד מדמ"ח. כל מה שאמרתי פה יהיה נכון גם אם תחליף את אינפי בכל קורס דומה אחר.

אני בהחלט ממליץ להשלים ל 5 (או 4) יחידות לפני זה. שוב - זה יהיה נכון גם אם יתחיל מלינארית או מכל קורס אחר במתמטיקה. הרמה של כולם מאוד גבוהה, לא משנה איזה קורס.

מבחינת בונוסים לאונ' וכל זה, 95 ב - 4 יחידות מקביל ל 85 ב 5. על 4 יחידות מקבלים 15 נקודות בונוס, על 5 יחידות מקבלים 25 נקודות.

אני חושב שעדיף לעשות 5 בגלל שבן אדם שמתיימר ורוצה ללמוד מדמח, תואר במדעים מדוייקים שיותר מחצי ממנו הוא קורסים במת', באונ' הפתוחה (מוסד עם רמת לימודים גבוהה) - חייב להיות מסוגל להתמודד עם רמה כזו. זה גם יקל עליו בהרבה את התחלת הלימודים. לקפוץ מ 3 יחידות לרמת של הפתוחה זה שוק עצום. הוא בטוח יותר מדי בעצמו, קצת חי בסרט, לא הצלחת להבחין בזה?

מבחינה כספית, אני די בטוח שעדיף לקחת קורס באנקורי על פני ישיבה עם מורה פרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחנתי בזה . מניסיון אישי אינפי 1 בפתוחה הוא הקורס הכי רצחני בפתוחה . הוא פשוט קשה ברמות ובנוסף הקפיצה של המבחן היא פשוט מטאורית לעומת המטלות .

עדיף לו להתחיל באשנב , בדידה (צוות קורס ידידותי) , אלגברה לינארית 1 ורק אז אינפי 1 .

ככה אתה מגיע לאינפי 1 , שאתה כבר השתפשפת בקורסים מתמטיים . אני חושב שזה מאוד חשוב להתחיל בקטן ואז להעלות בקושי .

פותח הנושא : אנגלית אתה יודע ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כתבתי כמה פעמים בפירוש שאני מודע לזה שיש לי בעיה במת' וזה הולך לדפוק אותי, אני רק חושב שאני תוך חצי שנה עם לימוד יומיומי והדרכה של מורה פרטי אצליח להשלים את זה ל4 יחידות, אתה לא חושב? ואם אני אראה שגם לסמסטר קיץ אני לא מוכן אז אני אדחה את זה ולא אלמד בו מתמטיקה אלא אנגלית שאני צריך להשלים, אני מתכוון לעשות את מה שהצעתם ולהשלים את המת' אבל אני לא רוצה לבזבז את החצי שנה הקרובה רק על מת', אז אני רוצה לעשות כבר עוד קורסים שלא צריכים בשבילם ידע מיוחד במת', למה זה נקרא חי בסרט?, לדעתי זה הדבר הכי הגיוני בעולם.

דבר שני אני די יודע אנגלית אני כן יכול לקרוא חומר באנגלית זה יהיה קצת יותר לאט מאשר אני קורא בעברית ויכול להיות שאני לא אבין את כל המילים אבל מניסיון אני מסתדר עם זה מצוין, למה שאני לא מבין אני מחפש תרגום, ככה קראתי כמה ספרים באנגלית קראתי כמה מאמרים וכו'.

מצטער שלוקח לי זמן לענות, פשוט המחשב שלי החליט להתקע קצת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחזור בערב .

"חי בסרט" - בגלל שאתה מנסה לקפוץ מעל שנים של לימודי מתמטיקה . אנשים לומדים מתמטיקה מכיתה א ועד כיתה יב .

השאלה היא עוד פעם מה התקציב שלך ?

איפה אתה גר ? באיזה עיר ? (אל תתן כתובת מלאה)

אני חושב שהכי מומלץ לך לקחת קורס של בגרות 4 יח"ל מתמטיקה ביואל גבע . (אני פשוט בעברי למדתי שם ויודע שהם מעולים)

תסיים אותו תבחן בבגרות 4 יח"ל במתמטיקה ורק אז תעשה הערכת מצב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...