יעוץ לגבי לימודי תוכנה באוניברסיטה הפתוחה - עמוד 3 - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יעוץ לגבי לימודי תוכנה באוניברסיטה הפתוחה

eido300

Recommended Posts

תפסיק עם הפאניקה. תרגע.

היעוץ יתקיים בדיוק באותה צורה כך או כך. אתה סתם בונה מגדלים, כפי שכבר אמרתי. תתקבל, תראה מה אתה יכול לעשות, מה פתוח לך - ואז תחליט. זה לא עובד ההיפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כי כמו שכתבתי מקודם היועצת לא ממש ידעה מה לעשות איתי היא שלחה אותי למי שמרכזת את הקורסים שאני אשאל אותה מה לעשות אז במקום לשבת איתה ולחפש מה לעשות, אני מעדיף להגיע מוכן עם רעיון משלי ולראות מה היא תגיד אם היא תגיד טוב נמשיך עם זה אם תגיד לא טוב נמצא משהו אחר, מה גם שאני לא יודע אם היא יודעת לענות על השאלות ששאלתי כאן, כשאמרתי לה שלמדתי #C היא לא כ"כ הבינה מה אמרתי ומי אמר שהיא יודעת מה הולך בקורס עצמו, לכן שאלתי כאן כדי לא לבוא על ריק אלא עם משהו ביד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי כן, אני לא יודע, לקח לה קצת זמן להבין מה למדתי (#C), עוד אופציה שיש היא שבגלל שהיעוץ היה דרך הטלפון היה לה יותר קשה להבין אותי, אבל זה קצת דחוק...

בכל אופן למישהו יש תשובה בשבילי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עושה פה סלט. לכל לפקולטה יש את היועץ שלה שמבין את העניין.

פנית ליועצת שאחראית על מדעי המחשב או שהלכת לסתם יועצת?

אתה הולך סביב הזנב של עצמך, תקבע פגישה פיזית עם יועץ\יועצת בתחום שאתה רוצה, תהיה ספציפי.

אתה יכול גם להקל ולעשות סילבוס של מה שלמדת בC#, ואיזה קורסים בכללי הספקת ללמוד.

אני הלכתי ליועצת של מדעי המחשב, היא הבינה טוב מאוד מה שהסברתי לה (כשהסברתי לה איזה קורסים כבר למדתי כגון אלגברה לינארית, ג'אווה מונחית עצמים וכו') והיא ייעצה לי איזה מסלול לקחת ומה לעשות והתאימה לי בול מה שהייתי צריך. ככה שאני חושב שאתה יכול ללכת ליועצת והיא תסדר לך כמה בעיות שמלחיצות אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא הגעתי לשלב שאני יודע מה אני רוצה להתחיל ללמוד ולפני זה אף אחד לא ממש מדבר איתי על להרשם בפועל, אבל אני לא רואה סיבה למה אני לא יצליח להתקבל, די הפכתי את האתר של האוניברסיטה הפתוחה ולא מצאתי תנאים מיוחדים לקבלה, אני לא רואה סיבה שאני לא אצליח להתקבל.

....

נ.ב. להירשם לשם זה כל כך מסובך?

מצטער על הדאבל .

דבר ראשון תנשום עמוק . תרגע . ותחשוב על הטיול האחרון שעשית . (אני מקווה שאתה אחרי צבא)

עכשיו תרגע .

עכשיו אני אגלה לך משהו שפיספסת מרוב הלחץ שלך : לאו"פ אין תנאי קבלה .

מהו מצב הבגרויות שלך ? (תזכור לנשום תוך כדי כתיבה ורצוי גם לפסק )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו כאן לא ברור לי .

יועצת באו"פ , אמרה לך שאתה צריך 5 יח"ל מתמטיקה בשביל להתחיל ללמוד ?

בשביל להתחיל ללמוד אני לא צריך כלום, בשביל להבין משהו - כן.

אתה עושה פה סלט. לכל לפקולטה יש את היועץ שלה שמבין את העניין.

פנית ליועצת שאחראית על מדעי המחשב או שהלכת לסתם יועצת?

אתה הולך סביב הזנב של עצמך, תקבע פגישה פיזית עם יועץ\יועצת בתחום שאתה רוצה, תהיה ספציפי.

אתה יכול גם להקל ולעשות סילבוס של מה שלמדת בC#, ואיזה קורסים בכללי הספקת ללמוד.

אני הלכתי ליועצת של מדעי המחשב, היא הבינה טוב מאוד מה שהסברתי לה (כשהסברתי לה איזה קורסים כבר למדתי כגון אלגברה לינארית, ג'אווה מונחית עצמים וכו') והיא ייעצה לי איזה מסלול לקחת ומה לעשות והתאימה לי בול מה שהייתי צריך. ככה שאני חושב שאתה יכול ללכת ליועצת והיא תסדר לך כמה בעיות שמלחיצות אותך.

אחרי המפגש מידע ביקשתי להתייעץ והם קבעו לי פגישה דרך הטלפון, לא אמרו לי אם זה שייך ספציפית למדעי המחשב או למשהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...