להחליף למעבד I3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להחליף למעבד I3

oz25

Recommended Posts

היי

כרגע יש לי מחשב דיי ישן עם מעבד Quad ואני רוצה להחליף רק את המעבד ל-I3, האם יש הבדלים משמעותיים בין המעבדים ?

האיטיות של המעבד הנוכחי שלי דיי מעצבנת, והרעש שהמעבד עושה מטמטמת לי ת'מוח.

כמו כן אם אחליף רק את המעבד כל הדאטה ששמור לי במחשב לא ימחק נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין איזה לאיזה מעבד? אתה יכול לבצע השוואה של מבחנים סינטטיים.

מעבד לא עושה רעש, אלא הקירור שלו.

אגב, איך אתה יודע שיש לך צוואר בקבוק בגלל מעבד?

מה הקשר פה בין מידע על דיסק קשיח למעבד? אתה בכלל מבין מה כל רכיב במחשב עושה או שאתה צריך הסבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המחשב שלך נהיה איטי זה לא שהמעבד החליט שהוא מאיט את עצמו כי הוא ישן, זקן ורוצה לנוח. אם אתה פשוט מדפדף באינטרנט או רושם דברים בוורד והמחשב איטי לך, לא בהכרח המעבד הוא הבעיה, למרות שיכול להיות שהוא מתחמם ואז צריך פשוט לנקות את המאוורר שלו מאבק...

רוב הסיכויים שפרמוט יעזור לך הכי הרבה. אבל לא חייב, תנסה להוריד את התוכנה CCLEANER, חפש בגוגל, יש להם גרסאת ניסיון חינמית באתר. בכמה קליקים התוכנה מוחקת ומתקנת לך הרבה דברים מוזרים ומיותרים שקורים למחשב מדי יום. אולי זה כל מה שאתה צריך.

המעבד עצמו לא מרעיש אגב, זה המאוורר שלו, או כל מאוורר אחר במארז שעלול לעשות רעש. ממליץ לך לפתוח את המארז ולנסות לבדוק מאיפה בדיוק מגיע הרעש אם הוא משגע אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי פול תוכנות בסגנון הזה מאנטי ווירוסים ועד תוכנות למחיקת קבצי זבל וכד'

תוכנות AVG Security, Smart Defrag 2, Tuneup Utilities 2014, IObit Malware Fighter ו- Essential

ניסיתי כמה פעמים לשאוב אבק מתוך הכונן וזה לא ממש עוזר.

סרטון של הרעש מהמחשב(אגב אם זה לא בנושא הנכון אפשר להעביר את זה לנושא הנכון פשוט אשמח אם תבטלו את החששות שלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ המחשב שלך איטי בדיוק בגלל זה.

כל התכנות האלו לא עוזרות כאשר יש יותר מאחת כזאת.

אנטי וירוס אחד, מעבר לזה זה סתם מיותר ויכול ליצור התנגשויות.

תוכנת תחזוקה יכולות להיחשב כחסרות תועלת, אבל אחת לא תפגע בביצועים בצורה מורגשת, אז אפשר להשאיר אחת.

אני מהמר שיש לך המון סרגלי כלים והמון תכנות שעולות בהפעלת המחשב.

אני ממליץ לפרמט, ברגע שתפרמט תראה שיפור ענק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ המחשב שלך איטי בדיוק בגלל זה.

כל התכנות האלו לא עוזרות כאשר יש יותר מאחת כזאת.

אנטי וירוס אחד, מעבר לזה זה סתם מיותר ויכול ליצור התנגשויות.

תוכנת תחזוקה יכולות להיחשב כחסרות תועלת, אבל אחת לא תפגע בביצועים בצורה מורגשת, אז אפשר להשאיר אחת.

אני מהמר שיש לך המון סרגלי כלים והמון תכנות שעולות בהפעלת המחשב.

אני ממליץ לפרמט, ברגע שתפרמט תראה שיפור ענק.

הורדתי את התכנות הללו בגלל האיטיות של המחשב. האיטיות במחשב לא נוצרה בגלל התכנות.

זה די מפליא אותי אבל הכרום אצלי יותר איטי מהאקספלורר וזה משגע אותי ברמות. זה מגיע למצב שאני רושם אתר בחלק

של הכתובת וזה רושם לי את מה שרשמתי לי כמה דק' אחרי ולא באותו זמן שאני מקליד.

אין לי שום סרגלי כלים לא בכרום ולא באקספלורר, אני שונא ת'דברים האלה וכל פעם שאני מתקין תכנה כלשהי

אני שם לב שאני לא מתקין איזה משהו בנוסף אליה בהתקנה. אם כבר בכרום יש לי רק Adblock.

אני מעדיף להימנע מלפרמט את המחשב כי זה מצריך עכשיו חתיכת עבודה בלשמור את כל הקבצים שיש לי במחשב ולהתקין את הווינדוס מחדש(מה שאין לי כרגע בשלוף) ולא בא לי לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיך שזה נשמע זה נראה לי הצורב שעושה את הרעש.

רוב הסיכויים שאתה צודק כי כשאני פותח אותו הוא לא עושה רעש וכשאני סוגר אותו הוא חוזר לעשות רעש.

קצת מפליא בהתחשב לזה שזה צורב ממש חדש, לא מזמן קניתי אותו, לפני כמה חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

יש לי צורב בן חודש וחצי שמרעיש ומפיץ רעש מעצבן, אני גם הייתי בטוח שהמחשב שלי מרעיש, אבל איך יכול להרעיש מחשב שעובר ניקיון יחסית הרבה, המאוורר של המעבד חדש לגמרי, הכרטיס מסך חדש ובכללי המערכת הייתה שקטה לפניי הצורב הזה.

תנסה לשים לו עוד ברגים או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד בכלל לא הבעיה כאן, להחליף מעבד מרובע במעבד דו ליבתי בארכיטקטורה שונה לא יעזור לך/אי אפשרי.

בתור התחלה תכנס לתוכניות ותוכנות ותסיר דברים שאתה לא מכיר לאחר מכן תכנס לשורת חיפוש תרשום msconfig בלשונית הפעלה תסיר את הV מכל התוכניות

ככה הם לא יופעלו בכניסה לווינדוס יהיו לך פחות תהליכים שרצים ברקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...