המסך הכי טוב עד 1600 שקל......... - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המסך הכי טוב עד 1600 שקל.........

scorpion

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אמרתי לכם עשר ות פעמים אין לי חנות

תשאלו את דן,תומר ועוד חברה שמכירים אותי

אני מציע ניסיון של הרבה שנים כדי שלא תיפלו בפח

"אין חכם כבעל ניסיון"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ומה אתה אומר על הסאמסונג שציינתי? שווה התייחסות או לוותר מראש? "

מצטער שבאתי באיחור. לוותר מראש........אם כבר אז 757NF וגם אז IIYAMA עדיף בהרבה. חוץ מזה שאמרו פה שהוא מעצבן קצת כי כל פעם צריך להחליף מצב תמונה (טקסט, תמונה, וידאו) ואם אתה שם על מצב לא מתאים אז התמונה מטושטשת (נגיד אתה שם על תמונה אז טקסט יהיה מטושטש)...... (זה דבר שאותי ממש יעצבן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

המלצה שלי

סמסונג 757NF

יש לי את המקור שישיג לך במחיר הכי זול בארץ

די כבר, יא ספאמר ומעכר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

אמרתי לכם עשר ות פעמים אין לי חנות

תשאלו את דן,תומר ועוד חברה שמכירים אותי

אני מציע ניסיון של הרבה שנים כדי שלא תיפלו בפח

"אין חכם כבעל ניסיון"

איזה נסיון בדיוק? של סוחר מחשבים מליגה ד'?

למה למשהו לקנות ממך מחשב כשאפר לקנות ממקומות כמו פלונטר במחיר הרבה יותר נח ולקבל קו של חברה חזקה. סוחרים כמוך פושטים את הרגל כל שני וחמישי ואז אין אחריות למוצרים שהם מוכרים, והחנויות לא מוכנות להכיר באחריות ישירה לחלקים כי הם נקנו ע"י דילר וסומנו כך.

אתה כל הזמן ממליץ שיקנו ממך כאילו כל חנויות המחשבים בארץ הן חנויות של נוכלים ועלולים ליפול בכולם בפח, ורק אצלך סוחר מחשבים פרטי וטכנאי מחשבים פרטי, לא עלולים ליפול בפח. למה אתה חושב שירמו מישהו בפלונטר? זו חנות גדולה ומכבודת. היא לא סתם החנות הכי גדולה בארץ. אפשר לומר מה שרוצים על השירות שלה(שגם-כן די בספק), אבל אף אחד לא נפל אצלהם עד היום בפח. כנ"ל אצל זיגזג.

אתה רוצה לשחק על הפאן של השירות האישי? בסיידר, אפשר לומר שלפלונטר יש בעיה שהם חנות גדולה וכי זו לא חנות של איש אחד או שלושה אנשים, ולכן יש שם פרצדורה, הליכים מסודרים וכל הדברים האלה מביאים לבירוקראטיה. אין מה לעשות, להיות הכי גדול לא אמר שאתה בהכרח הכי טוב, וככל שמספר הלקוחות שלך גדל כך יש סיכוי שיהיו יותר אנשים ממורמרים(צריך לזכור שהכל יחסי בדברים האלה). אוקי, עדיין יש את זיגזג, ועל הביורקראטיה של פלונטר זה לא בעיה כ"כ להתגבר כי בסופו של דבר היא עובדת ואפשר בצורה פשוטה יחסית לפתור שם בעיות. שירות אישי אתה מציע? אוקי, יש את זיגזג ויש את אורן. מספקים שירות אישי, מכירים כל לקוח ונותנים תחרות טוב מאוד לשאר המתחרים שלהם. עדיין, כל האלטרנטיבות שהצעתי כאן עדיפות עשרות אלפי מונים על פני "טכנאי מחשבים פרטי" או "סוחר" אשר דואג ללקוח, ופושט את הרגל אחרי כמה זמן.

אז בבקש "אין חכם כבעל נסיון" - נכון, מחשבים וחלקי מחשב לא קונים מאף אחד, בטח שלא מטכנאי מחשבים פרטי, אלא רק מחנויות בעלות שם וReputation טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ומה אתה אומר על הסאמסונג שציינתי? שווה התייחסות או לוותר מראש? "

מצטער שבאתי באיחור. לוותר מראש........אם כבר אז 757NF וגם אז IIYAMA עדיף בהרבה. חוץ מזה שאמרו פה שהוא מעצבן קצת כי כל פעם צריך להחליף מצב תמונה (טקסט, תמונה, וידאו) ואם אתה שם על מצב לא מתאים אז התמונה מטושטשת (נגיד אתה שם על תמונה אז טקסט יהיה מטושטש)...... (זה דבר שאותי ממש יעצבן)

גם באיימה צריך להחליף מצב תמונה......

אבל מה צריל לעשות? ללחוץ על כפתור במסך? לא מפריע לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני דיברתי על IIYAMA..... וכן, צריך ללחוץ על כפתור במסך. אבל זה ממש טמטום שאני אצטרך כל שניה להחליף מצב. נחמד שIIYAMA מתאימים מצב לתמונה, אבל לפחות שיעשו מערכת שתשנה את המצב אוטומטית (הם באמת חושבים שאנשים יתחילו ללחוץ ולשנות הגדרות כל שניה?!)..... זאת הסיבה היחידה שירדתי מהמסך הזה לחלוטין (זאת אומרת, ממליץ עליו). וגם זה נכון לגבי 454 PRO אז זה נכון גם לגבי 413PRO. אבל אם זה לא מפריע לך קנה אותו בסבבה, השפורפרת שלו ממש ממש חדשה ואיכותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...