מה נסגר עם נטוויזין לאחרונה? למה הם מרמים לקוחות? - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה נסגר עם נטוויזין לאחרונה? למה הם מרמים לקוחות?

Boris_yo

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
CCC החברה היחידה שהצליחה לגרום לי לתחושה נעימה וחמימה בלב.

הסיבה היחידה שעזבתי אותם היא כי עברתי למבצע הטריפל כשהוא יצא והגיע כולל ספק אינטרנט(הוטנט).

ומאז הייתי מרוצה מהוטנט ומהמחיר הזול שלהם.

הייתכן שאלוף הצדק וטוהר המידות זנח את המטרה הנעלה בשביל כמה גרושים אצל השטן הקטן?

:eek2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ידוע לי - אני מדבר על מכירת חבילה במחיר X כביכול ואז גביית סכומים גבוהים יותר, או חיבור לחבילה שונה מהמוסכם, או הפעלה מחדש של חשבון מוקפא ללא בקשת הלקוח וכו' - או כל התופעות שארט תיאר כאן.

ואגב, הרי לך דוגמה בה חברות מתנהלות שלא בתום לב כלפי לקוחות, בזמן שכל עובדי החברה (פרט, אולי, לצוות הטכני, אך גם בעניין הזה יש לי דוגמאות) מודעים למרמה אבל משתפים פעולה עם ההנהלה - וכך בכל החברות בתחום בערך... אתה יודע, מסוג הדברים שרק קונספירטורים משוגעים טוענים, לא?

אכן, החברות האלו שיכללו את שיטת מצליח לדרגת "אומנות". אבל זה רחוק מהקונספירציות שאתה בדית על קרנות הפנסיה ו חברות הביטוח.ז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זה בדיוק בקו האפור בין חוקי ללא חוקי. ובד"כ אתה גם מקבל את הכסף בחזרה אחרי צעקות. זה לא הדברים הפליליים שייחסת לחברות בת'רדים ההם.

זה באמת נראה לך מקרה זהה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4455236,00.html

רק להמחיש "שלהם מותר הכל" כל עוד חתמתם על חוזה שלהם בו הם פוטרים את עצמם מכל אחריות.

להלן ציטוטים נבחרים:

"גם מבחינה משפטית, קבעו השופטים, אין מקום להתערב בפסק הדין,

שכן אכן נהנית מחסינות על פי חוק הבזק, ונטוויז'ן נהנית מהפטור ההסכמי הקבוע בחוזה בינה לבין הלקוח."

"כדאי לדעת, שלא תמיד כדאי לתבוע את הספק, גם במקרה של תקלה חמורה. במקרה זה, מלבד העובדה שהתובע לא הציג הוכחות בדבר הנזקים הנטענים על ידו, נעלם מעיניו עניין הפטור מאחריות שבחוזה מול הספקים. בעסקאות האינטרנט, חוזי השירות כוללים סעיפים שמעניקים לספק פטור מאחריות. במקרה זה, התובע ערך שינויים בחוזה עליו חתם אך לא הסתייג מסעיף הפטור מאחריות בעת החתימה. מסיבה זו טענת הלקוח שהחוזה מקפח אותו לא התקבלה ויצא עליו קצפו של בית המשפט."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שאין קנס משמעותי , שיגרום לחברות לא לרצות להגיע לבית משפט - וזה חל על כל התחומים , בייחוד חברות הביטוח.

מה שמפריע לי עם החברות , זה שהם לא מספקים מהירות העלאה כמו שהם יכולים לספק בקלות.

אני מוכן לוותר על חלק ממהירות ההורדה לטובת מהירות העלאה נורמלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...