יחס של 16:10 טוב לגיימינג? - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יחס של 16:10 טוב לגיימינג?

Sarm1x

Recommended Posts

חוץ מזה שלגיימינג QHD מעלה את דרישות הכרטיס גראפי באופן שמחייב אותך להשקיע פי 2 בכרטיסים גראפים.
אני רק אציין שהיכולת לשדר/ להציג 1080P מה שאתה קורא לו FHD.. קיימת הרבה, הרבה, הרבה יותר מ-4 שנים. בשנות ה-80 כבר הצליחו לשדר ברזולוציות הללו בהצלחה.. הסטנדרט לא יהיה בקרוב ולא 2K ולא שום דבר. סביר להניח שכאשר הרזוליות הללו יהפכו לנורמה, אתה תספיק להחליף כמה וכמה מסכים..

אוקיי אז מה עדיף לקחת?

מסך FHD (16:9)

או מסך 1920:1200 (16:10)

ולגבי ביצועים בכרטיס אני לא דואג אני מביא 780.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מביא"...

רק אותי זה מצחיק?

משחקי מחשב תוכל לשחק בכל רזולוציה. סדרות הן 16:9. בסרטים זה מעורב, יש גם וגם. מההתרשמות שלי בלי לבדוק כמותית באופן מדויק, רוב הסרטים הם ב-16:10. מצד שני, לראות סרט על מסך מחשב זה בכל מקרה לא מי יודע מה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, התבלבלתי. אבל גם אתה לא דייקת...

בדקתי עכשיו ומרבית הסרטים שיש לי הם ביחס של 1920x800, כלומר 2.40:1. אליהם התכוונתי כשכתבתי 16:10, וכמובן שטעיתי.

מעט הם ביחס 1920:816, כלומר בערך 2.35:1, אלה הסרטים שאתה ציינת.

סרטים בודדים אצלי הם 1920x1080, שזה 16:9.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בואו נסגור את הפינה.

לא יהיה בעיה לקחת 16:10 זאת אומרת לא יהיה לי פסים שחורים בסרטונים ביוטיוב או במשחקים שלא תומכים.

אני גם לא רוצה שיהיה מתיחה.

קיצור לא יהיה בעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת עבודה ומשחקים יהיה עדיף לך מסך 16:10, אבל, כל הסרטונים ביוטיוב מרונדרים בסופו של דבר ל- 16:9, אז אם כל כך חשוב לך לא לראות את הפסים השחורים תקח מסך 16:9. וכמו שאמרו קודם, בסרטים במילא יהיה לך פסים שחורים הרבה יותר גדולים לא משנה אם אתה עם 16:10 או 16:9.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה שנשאר זה או 1200P או 1080P , ב1200P סרטונים ביוטיוב (1080P) יתנגנו כשיש שני פסים שחורים אבל במשחקים כמעט ואין משחק שלא תומך ברזולוציה הזו המסך שלי הוא 1200P ואני לא זוכר מתי היה משחק שלא תמך ברזולוציה הזו.

כמו שזה נשמע אתה משחק והרבה אז שמה זה ייתן לך אקסטרה שטח בגובה של התמונה ככה שאני לא מבין מה השאלה.. ברור שעדיף על 1080P גם אם זה במחיר של שני פסים שחורים ביוטיוב ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, תלך על 23 אינץ' 1920P וזהו. בשביל זה הכי נוח all around והגודל מתאים לי כמו כפפה ליד.

יש ברשותי מסכים גדולים יותר (הן מחשב והן טלוויזיה) ובשניהם זה מרגיש לי מגושם מאוד.

בנוגע לסרטים וסדרות, זה פחות משנה מה היחס של הסרטים כי אין סטנדרד אחד ובסופו של דבר, מתוקופת שונות, יתאימו יותר או פחות.

אני בתור אחד שצופה המון בסרטים וסדרות, מעולם לא הפריע לי זה שיש או אין פסים שחורים בסרט (למה אתה חושב שכאשר מתאימים סרט לטלוויזיה, לא מותחים/ חותכים כדי שיתאים למסכים?)

אם תשתמש ברזולוית ה-native של המסך, שום דבר לא יראה מרוח (רק תזכורת קטנה, ככל שהמסך גדול, *לרוב* הרזולוציה גבוהה יותר, משמע יותר עומס על כרטיס המסך)

- - - תגובה אוחדה: - - -

avilavi: מה זה הטינט הצהוב העצבני של המסכים הימניים שצילמת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...