שינוי נפח מחיצת כונן C שהולכת וקטנה - עמוד 4 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שינוי נפח מחיצת כונן C שהולכת וקטנה

URON

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחרי שנים של ניסיון אני יודע להתגבר על רוב הבעיות הקיימות ללא פרמוט.

מה שאתה מתאר זאת ההתנהגות של הטכנאי הנפוץ.

המחשב עובד לאט? פרמוט!

לא עולה גם ב-safe mode? פרמוט!

הדפדפן קורס? פרמוט!

דבר שצריך להיות המוצא האחרון הופך לדבר שבשיגרה וזה שגוי מהיסוד.

מסכים איתך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממממ.......

דווקא היום שכן ביקש עזרה עם אולי שיש אצלו. הוא הזניח בדיקת מזיקים בחודשים האחרונים.

ב 11 בבוקר הפעלתי MALWAREBYTES והוא עדיין רץ עכשיו !

וכשהוא יסיים נריץ סריקה של האנטי וירוס שלו.

אז אם אני אצל קליינט, אני אשב שם שעות רק בשביל לסרוק לוירוסים ?? שאולי אין בכלל ?

אני אתקין לו מחדש ואצא ממנו אחרי שעה וחצי מקסימום. זאת תהיה חצי עבודה אבל שניניו נהיה מרוצים !

וזה בלי שום קשר לתת רמה של ה"טכנאים" היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה להשוות בינך (וביני) והחברים שלך לעולם המשתמשים וה"טכנאים".

ולגבי השכן - יש עוד בצינור בדיקה גם עם MRT וגם עם SPYBOT וכל זאת כדי למנוע פירמוט.

בקצב הנוכחי אני לא מאמין שהבדיקות יסתימו עד מחר בבוקר !

פירמוט כהלכה אצלי זה לפחות יום עבודה, ולכן אני עושה זאת אך ורק לבני המשפחה מדרגה ראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתם רבים על העניין של פרמוט.

אני אישית ישבתי יום אחד והתקנתי את כל הדברים החיוניים ופשוט עשיתי Image, שאני רוצה לפרמט פשוט משתמש בImage.

לצערי Windows זה לא , מצטבר בו הרבה חרטא עם הזמן ששום תוכנות תחזוקה וטריקים למיניהם לא יפתרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי Windows זה לא , מצטבר בו הרבה חרטא עם הזמן ששום תוכנות תחזוקה וטריקים למיניהם לא יפתרו.

אבל על זה בדיוק הויכוח - חלק מהגולשים טוענים שזה לא נכון, ושלא מצטבר שום דבר שבאמת משפיע על הביצועים. חלקם אפילו רומז שלטעון כך כאן באתר זה חוסר מקצועיות ורצינות...

אני אישית לא יודע איך הקרביים של עובדות, אבל נראה שמרבית הגולשים פה דווקא בדעה הפוכה לשלך בעניין הזה.

מבחינת נושא הדיון, אין ממש הבדל אם אתה עושה image או מפרמט. הויכוח התחיל בשל הטענה שכדאי לחלק את הכונן לשני partitions ולייעד אחד מהם למערכת הפעלה. אם בעתיד מתכוונים לפרמט אותו או לדרוס אותו עם image, זה לא באמת משנה, שכן הטענה הנגדית היא שאין בזה צורך משום שאין צורך אמיתי לפרמט את מערכת ההפעלה כדי לשפר ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נוגע כמובן למשתמשים שמבינים קצת יותר מהממוצע. אם כל הזמן תתקין מלא תוכנות סתמיות ובכולם תעשה next next מבלי לדעת כמה

זבל אתה מתקין, ייתכן כי הפיתרון המהיר וההגיוני יותר לבעיות איטיות, רוגלות, רוטקיט וכדומה הוא לפרמט.

גם תוכנות כמו ccleaner ודומיו הם פוטנציאלים ליותר נזק מתועלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Gil28

אני ממש שחדן לגבי דברים שאני מתקין, זבל שאני לא צריך לא נכנס למחשב שלי, אך בנוסף לאחר שנה-שנה וחצי של שימוש עם יעילותו יורדת בעשרות אחוזים.

אני לא יודע אם במחשבים החדשים זה שונה ופחות מרגישים, אני תקוע עם גרוטאה לפני 4-5 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני עם שני מחשבים - האחד מלפני יותר מ-6 שנים והשני בן 5. בשניהם הפעמים היחידות בהן הכונן פורמט היה כאשר התקנתי

מערכות הפעלה שונות. המחשב עובד חלק היום כמו אז (מערכת ההפעלה מותקנת על קשיח חדש יותר ומהיר יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החוכמה היא להימנע מראש מלהגיע למצבים של תקלות.

העניין הוא שרוב האנשים משתמשים במחשב כמו שקית זבל.

מתקינים שטויות, טולברים למיניהם, מלאים וירוסים.

ועכשיו הם באים ומבקשים שתנקה וירוסים.

הדברים האלה גורמים נזק, ולפעמים הנזק נשאר גם אם הסרת את הוירוס.

לפעמים עדיף וזול יותר לגבות ולפרמט, מאשר להתחיל להתעסק עם שהטויות האלה.

בוודאי שאפשר להתעסק. השאלה היא מה יותר מהיר, מה חוסך כאב ראש לטכנאי, ומה יותר זול ללקוח.

זה נכון שזה "פיתרון קל" ו"לא מקצועי" אבל בשורה התחתונה, למי זה איכפת?

מה יוצא מזה?

אלא אם כן מישהו מחפש לעשות "שרירים" ולהראות איזה חכם הוא.

זה לא הגיוני.

אלא אם כן יש הרבה תוכנות ומסדי נתונים שיהיה בעיה להחזיר אח"כ את המחשב לקדמותו.

אבל רוב האנשים צריכים דפדפן, ומדיה פלייר.

כל מקרה לגופו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...