שינוי נפח מחיצת כונן C שהולכת וקטנה - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שינוי נפח מחיצת כונן C שהולכת וקטנה

URON

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
חשבת אולי ללכת בכיוון אחר, ופשוט לנקות את הכונן C מדברים שמצטברים שם עם הזמן?

איך עושים את זה?

אם אין לי איך לגבות את המחשב מה ניתן לעשות כדי למחוק דברים שאני לא צריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, טכנאי מחשב שונים אמרו לי במספר הזדמנויות ש"בריא" לפרמט את המחשב כל שנה-שנתיים, כדי לנקות את הזבל ולהאיץ את הפעולה שלו. הם גם המליצו לי לחלק לשני partitions את הדיסק.

יצא לי גם לקרוא המלצות כאלה בכל מיני בלוגים/מאמרים באינטרנט, כמו אלה שקישרתי קודם.

אז יכול להיות שכל זה לא נכון, אבל כדי להשתכנע אני אשמח לקבל הפנייה למאמר או סקירה בנושא, אם אתה מכיר כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פה מה להסביר. יש לך מערכת קיימת והיא צריכה להמשיך לעבוד עד שתהיה סיבה מספיק טובה להתקין אותה מאפס.

אם אתה נתקל בבעיות של ביצועים או דברים שלא מתפקדים בצורה רצוייה, אז צריך לטפל בהם ולא לזרוק הכל לפח.

אם אני מסתכל על ההיסטוריה של התקנות מערכת מאפס אצלי, משנות התשעים ועד היום, אז היה צורך רק בגלל בגלל החלפת דיסק קשיח או הרכבת מחשב חדש או התקנה של מערכת חדשה יותר בגרסא במקום להיכנס לסיבוכים שיוכלים לצוץ כתוצאה משדרוג.

אנחנו מנהלים פה דיונים בפורום מחשבים שאמור לשמור על רמה סבירה של הבנה טכנית ולתת כלים של לימוד והבנה לאלו שעדיין לא מבינים. אי אפשר לציין דברים כאלו בבטחון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך שום מאמר, אתה רק צריך להפעיל את הראש ולהבין למה הפרמוט "מחייה" את המחשב ואיך אפשר להימנע מהצורך לפרמט.

תחזוקה מבחינה תוכנתית תאפשר למחשב להמשיך לעבוד כמו חדש ולא תצריך פרמוט. מה שאמרו לך זה שמפרמטים בשביל לנקות את ה"זבל", אז תחשוב שנייה, איך אפשר להימנע מכל ה"זבל" זה?

אני לא מחלק למחיצות אף פעם, ברגע שאני רוצה לפרמט אני רוצה התחלה חדשה, אני לא רוצה שיישאר זכר למה שהיה קודם.

אני לא רוצה הגבלה לכמות התוכן בכונן, הרבה פעמים זה סתם מפריע.

הכל זה היגיון, היה לי מחשב עם WIN במשך 6 שנים, לא הורדתי בו זבל ואם כן דאגתי לנקות אותו ביסודיות, ואתה יודע מה? עד לפני שנתיים שמכרתי אותו הוא עבד כמו חדש בלי בעיות בצורה חלקה ומהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פה מה להסביר. יש לך מערכת קיימת והיא צריכה להמשיך לעבוד עד שתהיה סיבה מספיק טובה להתקין אותה מאפס.

אם אתה נתקל בבעיות של ביצועים או דברים שלא מתפקדים בצורה רצוייה, אז צריך לטפל בהם ולא לזרוק הכל לפח.

אם אני מסתכל על ההיסטוריה של התקנות מערכת מאפס אצלי, משנות התשעים ועד היום, אז היה צורך רק בגלל בגלל החלפת דיסק קשיח או הרכבת מחשב חדש או התקנה של מערכת חדשה יותר בגרסא במקום להיכנס לסיבוכים שיוכלים לצוץ כתוצאה משדרוג.

אנחנו מנהלים פה דיונים בפורום מחשבים שאמור לשמור על רמה סבירה של הבנה טכנית ולתת כלים של לימוד והבנה לאלו שעדיין לא מבינים. אי אפשר לציין דברים כאלו בבטחון.

המחשב שלי מקרטע חבל על הזמן, אפילו הפיירפוקס בקושי עובד לי.

איך בידיוק אני מסדר את האיטיות הזאת?

חשבת אולי ללכת בכיוון אחר, ופשוט לנקות את הכונן C מדברים שמצטברים שם עם הזמן?

איך עושים את זה?

אם אין לי איך לגבות את המחשב מה ניתן לעשות כדי למחוק דברים שאני לא צריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאיזו תחזוקה תוכנתית אתה מתכוון למשל?

מוודא שלא מותקן לי שום TOOLBAR שאני לא צריך (במקרה שלי זה אומר שלא מותקן אפילו אחד כזה).

לעבור על תכנות שעולות בהפעלת המחשב ולבטל את מה שלא צריך.

פעם בכמה חודשים אני מריץ CCLEANER לניקוי הרגיסטרי מ"זבל" שנשאר.

פעם בכמה חודשים אני מריץ סריקת רוגלות בנוסף לסריקה השבועית של האנטי וירוס.

מתקין את כל עדכוני .

לא מעבר לזה.

- - - תגובה אוחדה: - - -

לא יודע מי המליץ לפותח הדיון להקצות 50 גיגגה ( מתוך 2000 ) לטובת

מחיצה עם :nono: ( להשעותם מיידית מהאתר :lol: ).

http://hwzone.co.il/community/threads/536887-%D7%9B%D7%95%D7%A0%D7%9F-C-%D7%94%D7%95%D7%9C%D7%9A-%D7%95%D7%9E%D7%A6%D7%98%D7%9E%D7%A7?p=4821820&viewfull=1#post4821820

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...