התייעצות לגבי ספק במערך SLI - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לגבי ספק במערך SLI

Guy950

Recommended Posts

המפרט הנוכחי שלי תוכנן לSLI כאשר קרובת משפחה שלי אמורה לחזור מחו"ל בקרוב ולהביא עבורי כרטיס GTX 770 OC 4GB נוסף כדי שאוכל להקים מערך.

הבעיה היא כשקניתי את המחשב עשיתי חישוב ומצאתי שהבאנדל R4+FSP raider 650W אמור להיות מספיק כולל מרווח ביטחון עבור מערך של 770.

וובכן, כיום כשאני עושה עם מחשבונים יוצא לי אותו הנתון, שספק עד 640W אמור להספיק כולל מרווח ביטחון, המחשבונים אומרים שמה שאני אצטרך בפועל זה ספק של 580W.

אבל בעיה קלה, הכרטיס הנוכחי שלי והכרטיס שאמור להצטרף הם אותו הכרטיס בדיוק, הכרטיס הנ"ל http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4692#ov

שמגיע עם OC מהמפעל ונתון שלא שמתי לב אליו מקודם, כתוב על הקופסה ובאתר שהוא צורך 450W.

אז...אין במחשבונים אפשרות להוסיף את הנתון הזה, ולא שמתי לב אליו מקודם.

אז הנה השאלה, הספק יצליח להתמודד עם שני כרטיסים כאלו או שאצטרך לשדרג את הספק?

או שפתרון חלופי הוא להביא כרטיס זהה אבל מחברה אחרת עם צריכה נמוכה יותר? יש בחנות כמה אפשרויות לכרטיסים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס הזה צורך באיזור ה-200-220W בהגזמה, כולל מערכת ב-OC באיזור ה350W גג ונסחפתי.

תוסיף לזה עוד כרטיס כזה והגעת לאיזור ה-570W.

יש לך כ-80W ספייר למרות שספק מחברה אמינה ומוכרת מסוגל להוציא גם יותר מאשר מוצהר עליו.

רק שאלה קטנה, למה לך שני כרטיסים כאלו, על איזו רזולוציה אתה הולך לשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס הזה צורך באיזור ה-200-220W בהגזמה, כולל מערכת ב-OC באיזור ה350W גג ונסחפתי.

תוסיף לזה עוד כרטיס כזה והגעת לאיזור ה-570W.

יש לך כ-80W ספייר למרות שספק מחברה אמינה ומוכרת מסוגל להוציא גם יותר מאשר מוצהר עליו.

רק שאלה קטנה, למה לך שני כרטיסים כאלו, על איזו רזולוציה אתה הולך לשחק?

יש לי ספק של SEASONIC 650 GOLD וכרטיס מסך GTX 770 4GB הוא יחזיק לי עוד כרטיס מסך כזה? וזה יתן לי ביצועים טובים יותר במשחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTX770 צורך בסביבות 200-220 וואט בהגזמה (תלוי בדגם).

כרטיס כזה כולל מערכת באוברקלוק יצרכו כ350 וואט ביחד.

תוסיף לזה עוד כרטיס והגעת לאיזור ה-570-580 וואט בקירוב.

נשאר לך אפילו עוד מרווח בטחון לאוברקלוק לכרטיסים.

קח בחשבון שהספקים האלו גם מסוגלים לספק מעבר למה שמוצהר עליהם אז תהיה רגוע.

השאלה שלי היא למה אתה צריך שני כרטיסים כאלו? אם אתה משחק על מסך יחיד ברזולוציה של 1920X1080 אין לך למה לקנות עוד כרטיס וה-GTX770 די והותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTX770 צורך בסביבות 200-220 וואט בהגזמה (תלוי בדגם).

כרטיס כזה כולל מערכת באוברקלוק יצרכו כ350 וואט ביחד.

תוסיף לזה עוד כרטיס והגעת לאיזור ה-570-580 וואט בקירוב.

נשאר לך אפילו עוד מרווח בטחון לאוברקלוק לכרטיסים.

קח בחשבון שהספקים האלו גם מסוגלים לספק מעבר למה שמוצהר עליהם אז תהיה רגוע.

השאלה שלי היא למה אתה צריך שני כרטיסים כאלו? אם אתה משחק על מסך יחיד ברזולוציה של 1920X1080 אין לך למה לקנות עוד כרטיס וה-GTX770 די והותר.

יש לי GTX 770OC 4GB י כל המשחקים החדשים עובדים פיקס חוץ מMAX PAYNE 3 ו ASSASSINS CREED3 יש לי FPS נמוך (הכל על ההגדרות הכי גבוהות כמובן) אז חשבתי לשים עוד אחד אם זה יעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף להתפשר קצת ב-AA(פילטרים) מאשר לבזבז על עוד כרטיס שעולה כ-2000₪, מוסיף חום וצריכת חשמל.

כרגע זה כמה פילטרים אבל מה יהיה בגל הבא של המשחקים השאלה אם זה אפשרי או שזה ממש לא כדאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד מיכאל 118, הידוע בורותו הנעלה, אתה יודע מה יקרה לזיכרון אם הוא יצרוך 128 וואט? או לקשיח אם יצרוך 25 וואט? נכון, הם יעלו בלהבות.

זיכרון מהדורות האחרונים של 1.5V צורך וואטים בודדים, לכיוון 4, על קשיחים רשום לך שחור על גבי לבן צריכת חשמל ממסילת 12V, לרוב היא בין 600 מיליאמפר לבין 900 מיליאמפר, אם אתה לא יודע כמה זה יוצא בוואטים על 12 וולט - התשובה היא בין 7.2 ל-11 וואט.

איזה גיבוב של שטויות בחיי, תתחיל לקחת אחריות על הזבל שאתה פולט בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שעכשיו אני רוצה לשאול שאלה שפחות קשורה לנושא המקורי.

בואו נניח שהוא צדק ואני צריך נניח ספק של 800W. בביקורת הזאתי אני מבין שהצליחו למעשה "לסחוט" מהספק שלי 815W. למרות שהוא מוגדר כ650W, זה היה לא מומלץ להקים על הספק הזה למשל מערכת שהייתה צריכה 700W?

זאתי סתם שאלה לידע הכללי, אין לי כוונה עכשיו להחליף את הספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...