ירידת מחירים של סדרת 7XX של NVIDIA - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ירידת מחירים של סדרת 7XX של NVIDIA

--Shadow--

Recommended Posts

http://alienbabeltech.com/main/nvidia-drops-prices-gtx-770780-ti-pricing-announced-shadowplay/

http://www.hardwarecanucks.com/news/video/nvidia-shows-gtx-780-ti-price-cuts-gtx-770-gtx-780-price/

GTX 780 יעלה 500 דולר בחול ? נשמע לא רע בכלל לחיה שכזו...

חתכו 150 דולר רק בכרטיס הזה..וואלה חגגו על הצרכנים יופי..רק בדוגמא הזו רואים כמה חשיבות יש לתחרותיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר גבוה מדי צריך להתבטא במכירות נמוכות מהמצופה.

כמה כרטיסים הם מכרו במחיר "של שודדים"?

-> בדקתי קצת :http://hothardware.com/News/Nvidia-Beats-the-Street-with-Strong-GPU-Sales-Betting-on-Shield-Project-Logan-To-Boost-Tegra-Business-/

באגף ה GPU יש להם עליה ברווחים. זה לא אומר בהכרך שהם מכרו יותר יחידות (למרות שזה יותר סביר) אבל מראה שהמחיר שהם הציבו לא מופרך מבחינת השוק.

ה"אשמה" מתחלקת כאן שווה בשווה עם הצרכנים וזו אשמה במרכאות כי אם יש מספיק אנשים שמוכנים לקנות מוצר שבו היחס ביצועים\מחיר הוא נמוך אז זה לגטימי למדי מצד החברה.

לא חסרות דוגמאות בהם אתה משלם פרמיה לא פרופורציונאלית ביחס לתועלת, גם מחוץ לעולם המחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^בדיוק.

לא היתה שום סיבה לתמחר של ה 7970 במחיר שלו אלא בגלל הסיבה שהוא היה הכי חזק בשוק, מעט אחר כך הגיע ה 680 שהיה טוב יותר וזול יותר (כמו 290X...) והמחיר ירד ב 100$, נשמע מוכר ?

אז תסכים איתי שנוידיאה וגם לא המציאו משהוא חדש, העיקרון (מבחינת איכות להבדיל מכמות) של לנצל את הרגע כשיש לך יתרון יחסי על פני המתחרים היה ויהיה תמיד והוא מתבקש. המספרים (המחיר,הצד הכמותית) הולכים ומקצינים עם הזמן אבל הסיבה להקצנה זאת לא משתנה.

להאשים חברה זו או אחרת או להתווכח מי התחיל בעשיקת הצרכנים ראשון - חסר תכלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תחרותיות פשוט NVIDIA גנבים.

אני לא מאמין שנותנים לך להיות כתב כאשר אתה באופן מובהק אנטי NV.

כתב צריך להכיר את שני הצדדים ולהיות סובלני, אבל לאחרונה כל תגובה שלך היא אנטי מוחלט לNV ואהבה מוחלטת לAMD.

אני לא רואה סיבה לתת לך להיות כתב אם סובלנות שכזאת.

ולעניין, אני לא פאנבוי, שנים היו לי כרטיסי והפעם החלטתי ללכת על NV ואני מרוצה מהכרטיס. בכלל אין לי התנגדות לMV או לAMD, אני אוהב שיש דעות וחילוקי דעות, זה כיף וזה מעניין. אני פשוט מתעב כשצועקים ללא הפסקה ״NV זה חרא! חרא! חרא! רק AMD!! הם לשלטון!״.

מאסת עם ההתלהבות הזאתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא זכור לי מתי מחירי הכרטיסים של היו תלושים מהמציאות כמו בכרטיסי NVIDIA.

מתי בפעם האחרונה היה לנוידיאה כזה יתרון מבחנית ביצועים אבסולוטיים לכרטיס על פני ?

הרבה זמן לא היה מצב בו למשך תקופה כ"כ ארוכה היה להם יתרון כזה גדול על גבי וזה התבטא ישירות במחיר גבוה.

ואין כאן קשר להיות נוידיאה יותר טובה מ אלה פשוט הקצאת משאבים שונה של החברות. ל AMD יש הרבה פרוייקטים גדולים אחרים שהם מתעסקים בהם שלא רלוונטים לנוידיאה (ספקים ל 2 הקונסולות המרכזיות בשוק והיותה גם יצרנית מעבדים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק טעות שלי, גם בעבר היה להם יתרון ביצועים והם לא גבו פרמיה גבוהה כמו היום (הכל מתייחס למצב לפני יציאת סדרה R9 ולכרטיסים יחידי ליבה). השונה בסיבוב האחרון הוא ש לא הוציאו כרטיס חדש במקביל לנוידיאה.

הם היו עסוקים בפרויקטים האחרים שלהם, נוידיאה זיהו את המצב, היה להם יתרון ביצועים ברור+ארכיטקטורה מוצלחת של Kepler (יעילות קירור וצריכת חשמל) אז הם העלו מחירים והצרכנים הלכו איתם, ברצון. לי זה נשמע לגיטימי למדי.

יותר מזה- לא לנצל הזדמנות כזאת תהיה טעות מצידם כי בהחלט לקחו להם נתח שוק גדול בתחומים אחרים.

לא בדקתי אבל לא יפתיע אותי אם המצב היה הפוך בעבר ואני משוכנע שגם היו עושים אותו דבר ואף יעשו זאת בעתיד אם המצב יתהפך. זו התנהלות עסקית בריאה.

אם מאשימים את נוידיאה על מחירים מוגזמים בהכרך צריך גם להאשים את הצרכנים שקנו את המוצר במחיר זה, אחרת אתה לא אוביקטיבי וכל הדיון הופך ללא רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שנותנים לך להיות כתב כאשר אתה באופן מובהק אנטי NV.

כתב צריך להכיר את שני הצדדים ולהיות סובלני, אבל לאחרונה כל תגובה שלך היא אנטי מוחלט לNV ואהבה מוחלטת לAMD.

אני לא רואה סיבה לתת לך להיות כתב אם סובלנות שכזאת.

ולעניין, אני לא פאנבוי, שנים היו לי כרטיסי והפעם החלטתי ללכת על NV ואני מרוצה מהכרטיס. בכלל אין לי התנגדות לMV או לAMD, אני אוהב שיש דעות וחילוקי דעות, זה כיף וזה מעניין. אני פשוט מתעב כשצועקים ללא הפסקה ״NV זה חרא! חרא! חרא! רק AMD!! הם לשלטון!״.

מאסת עם ההתלהבות הזאתי.

מאסתי, מה אתה אומר?

למה אני צריך לדפוק חשבון, אני איזו מורה שצריכה להסתיר את העדפה הפוליטית שלה?

יש פה מספיק משתמשים וגם כאלו שהם בעלי תפקידים שלא מסתירים את העדפה שלהם לקבוצה מסויימת.

אני גם פאנבוי של MSI שכחת לציין את זה.

בקיצור אני מכיר את שני הצדדים ומחזיק מ-NVIDIA כחברה מעולה באמת, אך עם מחירים לא ריאלים.

אותי לא מעניין פיזיקס וכאלו, אותי מעניין מחיר ואוברקלוק.

כל עוד לא תרד מהעץ שלה(מה שכנראה הולך לקרות סוף סוף), אני אמשיך להשמיע את דעתי בריש גלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...