עזרה בבקשה: בחירת מכשיר חדש לפני רכישה. - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבקשה: בחירת מכשיר חדש לפני רכישה.

hwforcer

Recommended Posts

יש לי את המכשיר מהרגע שיצא (באץ' ראשון, קיבלתי אותו בתחילת דצמבר 2012). יש לי 3.5GB פנוי וזה רק בגלל כמות רצינית של

סרטונים שצילמתי ב-1080P. ברגע שאעביר אותם למחשב ישארו לי כמעט 6GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ThL W200. אצלי כבר כמה ימים. מכשיר סבבה, עושה כל מה שאני רוצה וזה כולל משחקי תלת מימד יחסית רציניים (GoF2HD, כשאשוב הביתה אוריד עוד כמה). מסך טוב מאוד (720P), מצלמה קדמית מעולה, האחורית (הראשית) קצת פחות, התצוגה על המסך מקרטעת ב-8MP, אבל הוא מצלם ממש מהר. התמונות ב-8MP די מגורענות אם אתה עושה זום חזק, אבל זה לא משהו מיוחד או מפתיע. לא בדקתי וצריך לברר מה איתו. מחר אני נוסע ואז אעשה זאת.

אם הייתי צריך לבחור באותו מחיר, הנקסוס בלי היסוס. אמנם אין חריץ הרחבה והכל, ואין מתחלפת וגם לא הסים הכפול שיכול להיות שימושי, אבל הוא לוקח את ה-THL בהליכה בכל פרמטר אחר. שווה בעיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שנראה לי כבר ננעלת על הthl בגלל שיש לו מפרט יותר טוב על הנייר וזה לא מסתדר לך עם זה שכולם אומרים לך שעדיף נקסוס. הנקסוס עדיף נקודה.יש לו שתי חסרונות של בטריה קבועה וזיכרון שלא ניתן להרחבה,לרוב האנשים זה לא מפריע,זה טלפון נייד לא . כמה החסרונות כאילו קריטיים עבורך רק אתה יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ThL W200. אצלי כבר כמה ימים. מכשיר סבבה, עושה כל מה שאני רוצה וזה כולל משחקי תלת מימד יחסית רציניים (GoF2HD, כשאשוב הביתה אוריד עוד כמה). מסך טוב מאוד (720P), מצלמה קדמית מעולה, האחורית (הראשית) קצת פחות, התצוגה על המסך מקרטעת ב-8MP, אבל הוא מצלם ממש מהר. התמונות ב-8MP די מגורענות אם אתה עושה זום חזק, אבל זה לא משהו מיוחד או מפתיע. לא בדקתי וצריך לברר מה איתו. מחר אני נוסע ואז אעשה זאת.

אם הייתי צריך לבחור באותו מחיר, הנקסוס בלי היסוס. אמנם אין חריץ הרחבה והכל, ואין מתחלפת וגם לא הסים הכפול שיכול להיות שימושי, אבל הוא לוקח את ה-THL בהליכה בכל פרמטר אחר. שווה בעיני.

יש לך בערך בקצת יותר מהLG Nexus 4 E960 16GB גם את הSamsung Galaxy S3 I9300 עם אפשרות להרחבה עם כרטיס זיכרון של עד 64GB, סוללה נשלפת ואם זה לא כ"כ מפריע לך אז 1GB במקום 2GB .

אני יחסית סגור על הנקסוס - תודה רבה לכל הממליצים - קשה לפעמים לשנות את דעתי ואתם הצלחתם :)

לגבי S3 היה אצלי... נשבר אחרי שנה של שימוש והאמת שלא אהבתי אותו אולי היה לי יחדה פגומה אבל הבצועים לא היו משהו ושהייתי בטיול ברוסיה כאשר היה מאוד קר הוא עשה לעצמו ריסטים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם החנות:

כרגע ל חסר במלאי 4.

OPTIMUS G עולה 2300 שקל שזה הרבה מעבר לתקציב 1700 שקל ששלמתי עבור W8S באתר של החנות

הסכמתי להגיע לחנות ולראות - להרגיש את ה W8S לפני שאני מחליט מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...