עזרה בבקשה: בחירת מכשיר חדש לפני רכישה. - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבקשה: בחירת מכשיר חדש לפני רכישה.

hwforcer

Recommended Posts

שלום חברים,

לאחר ביקור בחנות "liknot.co.il" (קיבלתי שירות ברמה מאוד גבוהה למרות שהם זולים מהרבה חנויות אחרות, פשוט חובה לציין ולומר תודה!) הגעתי הביתה והחלטתי להזמין את המכשיר THL W8S שזה מכשיר הדגל של חברת THL:

http://www.liknot.co.il/product/15088/%D7%98%D7%9C%D7%A4%D7%95%D7%9F_%D7%A1%D7%9C%D7%95%D7%9C%D7%A8%D7%99_ThL

לאחר מכן הבחנתי ש NEXUS 4 16GB עולה בדיוק אותו המחיר:

http://www.liknot.co.il/product/2468/%D7%98%D7%9C%D7%A4%D7%95%D7%9F_%D7%A1%D7%9C%D7%95%D7%9C%D7%A8%D7%99_LG_Nexus_4

התקשרתי לחנות והנציג הנחמד אמר לי שלמרות שהזמינו עבורי את המכשיר הם יכולים להחליף ללא שום בעיה לכל דגם אחר שאני מעוניין.

עכשיו שאלה עבורכם, מה עדיף לי מבין שני אלו:

1. ביצועים (ברור ש GPU של יותר חזק) אבל ברמת אפליקציות, רשת, חלקות הממשק, וכמות האפליקציות ב MULTI TASKING?
  2. מסך ( THL יותר גדול עם 441 PPI) וגדלים 4.7 של לאומת 5 של THL
  3. אני לא משחק יותר מדי בפלאפון אבל נחמד שיהיו ביצועים טובים גם למשחקים אם אחליט לשחק באיזה משחק איכותי.
  4. אני צריך כח עבודה חזק: הרבה דפי רשת, מיילים, מסמכים פתוחים, עריכה וכן הלאה...
  5. מבנה חזק ועמיד שלא ישבר וישאר לעבוד לאורך זמן
  6. סוללה (זמן עבודה טוב יותר)
  7. חשוב לציין THL מגיע עם נוספת מתנה
  8. בגלל עבודה מרובה ברשת, מיילים ואתרים גודל מסך הינו חלק מאוד חשוב, כמה חסרון יהיה לי ב 4.7 אינץ כנגד 5 של THL?
  9. כל נקודה אחרת שאתם חושבים ואני לא ציינתי..

תודה רבה לכל העונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא חושב שיש בכלל שאלה ,במחיר הזה תלך על NEXUS.

יש לי W8 פלוס והוא באמת אחלה מכל בחינה שהיא אבל לא במחיר כזה.

אם אתה מזמין אותו ישירות מסין הוא עולה בערך 800 שקל לא 1600 שקל.

בנוסף קראתי של W8S , בניגוד לדגמים הישנים יותר , יש בעיות בקליטה של ה ,אז כדאי לבדוק את זה לפני שמזמינים .

אם תשים את THL ליד נקסוס אני לא חושב שתשים לב לכל היתרונות שיש לו על הנייר.

החסרונות של הנקסוס זה הבטריה שלא מתנתקת והזיכרון שלא ניתן להרחבה.אם זה לא מפריע לך על הנקסוס.

אם הולכים על סיני אז מזמינים ישירות מסין , 1600 שקל זה מחיר ממש מופרך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים,

תודה רבה על ההמלצות. אבל שימו לב הרי ל W8S יש 441 PPI לאומת ה 320 של . מה דעתכם על זה? ברמת עבודה שותפת במכשיר והרבה שעות עם מיילים, טקסט, ואתרים?

בנוסף, ה W8S מגיע עם שתי סוללות שזה מכפיל זמן שימוש יומי.

עוד דבר, מסך גדול יותר - השאלה כמה זה מרגיש בעבודה יום יומית ההבדל בין 4.7 ל 5?

הדבר היחיד שהינו חיסרון ב W8S זה מעבד חלש מזה של .

ושאלת מליון דולר:

להשוות שני המעבדים הנ"ל

אם לקחת בחשבון רק עבודה רצינית בהרבה מיילים ואתרים כולל אתרים יותר כבדים.

האם יש הבדל בין שני המעבדים או שההבדל רק במשחקים?

מה דעתכם על מה שציינתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון עם שני המכשירים אתה לא תשים לב לכל ההבדלים הטכנים האלה שרשומים על הנייר.

החומרה של שניהם מספיק טובה להריץ הכל חלק בלי שום בבעיות (לא יודע לגבי משחקים ,זה גם תלוי כנראה איזה משחק).

בנוסף קח בחשבון שסוללה אפשר להטעין רק כשהיא בתוך המכשיר ככה שאתה צריך להטעין אותם אחת אחרי השניה

כדי שתוכל להשתמש בשניהם במהלך היום. מאד לא נוח לדעתי לשימוש יום יומי ,זה יותר לנסיעות ארוכות כשאתה יודע ששאין לך גישה לחשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי!

1) לחכות לנקסוס 5 אין טעם אני דווקא קונה את הדור הזה בגלל שזה תואם לתקציב ויש לו מעבד שלא משאיר אותו מאחור כנגד הדגמים החדשים ביתר שיוצאים עכשיו.

2) יש לך THL? איזה דגם? מה אתה יכול לומר עליו?

3) 14 גיגה בנקסוס... האם הגעת למצב שחסר לך מקום? כמה זמן יש לך את המכשיר?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...