The Witcher® 3: Wild Hunt - הדיון הרשמי - עמוד 24 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher® 3: Wild Hunt - הדיון הרשמי

J S Bach

Recommended Posts

לדעתי האישית כל עניין ה"אפקטים" שSWEETFX וRESHADE נותנים זה סתם שטויות זה לא באמת משפר את הגרפיקה סה"כ כמו שאילן אמר Post processing effects שמשחקים איתם בגוונים של המשחק ובצבעים.

זה לא משנה את הSHADERS זה סתם ולא שווה את זה.

זה לא נגיד כמו ENB וסקיירים :smiley1:

נ.ב:

הפריסט היחידי שאני מכיר שבאמת נותן תחושה של גרפיקה משופרת זה FIDELITY SUITE אבל כבד ושוב לא שווה את הכמה פריימים.

למי שמעוניין לראות על מה אני מדבר:

http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/164/?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 613
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
כבר יש אני משתמש בsweetfx e3fx וזה פשוט נראה מ-ד-ה-י-ם

כמו שאמרו לך, זה אפקטים של פוסט פרוססינג, זה לא באמת החלפת טקסטורות, כפי שיש בסקיירים.

המודים האמיתיים לשיפור הגרפיקה יגיעו רק לאחר שישוחרר הקיט. הם הבטיחו שיעשו את זה, אני לא יודע למה עדיין לא שחררו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי האישית כל עניין ה"אפקטים" שSWEETFX וRESHADE נותנים זה סתם שטויות זה לא באמת משפר את הגרפיקה סה"כ כמו שאילן אמר Post processing effects שמשחקים איתם בגוונים של המשחק ובצבעים.

זה לא משנה את הSHADERS זה סתם ולא שווה את זה.

זה לא נגיד כמו ENB וסקיירים :smiley1:

נ.ב:

הפריסט היחידי שאני מכיר שבאמת נותן תחושה של גרפיקה משופרת זה FIDELITY SUITE אבל כבד ושוב לא שווה את הכמה פריימים.

למי שמעוניין לראות על מה אני מדבר:

http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/164/?

ניסית את זה בTW3? זה נראה מדהים השינויים של התאורה והצבע נוכחים מאוד והם כן משפרים את המראה כללי של המשחק אבל כפי שאמרו מעליי כשיגיע הקיט אז יתחיל השיפור של טקסטורות והכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Patch is up on GOG and Steam, go get it!

GOG servers are getting hammered right now so you will experience disconnects or unresponsiveness. A little bit of patience goes a long way.

Some users report that it's easier to download from the GOG site rather than waiting for Galaxy. You can manually update and Galaxy should detect the new game version. (Galaxy users)

Make sure to manually check for the patch, some patches might be set up with a queue and not show up. In certain cases a restart may be required for the patch to show up. (Steam users)

אני מנסה להוריד מ- GOG כי גלאקסי עדיין לא מעודכן ויורד לי קובץ בשם "a" בלי סיומת ושוקל 3 קילובייט...

בכלל לגאלקסי יש עכשיו בעיות הוא כל הזמן מתנתק לי מהחשבון GOG

קישורים ל- GOG Downloader:

gogdownloader://the_witcher_3_wild_hunt/en1patch2

gogdownloader://the_witcher_3_wild_hunt/en1patch3

בינתיים עובדים אבל מהירות הורדה לא משהו (700-800KB)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חדש לגבי PATCH 1.07?

יצא :cheesy:

אני מנסה להוריד מ- כי עדיין לא מעודכן ויורד לי קובץ בשם "a" בלי סיומת ושוקל 3 קילובייט...

בכלל לגאלקסי יש עכשיו בעיות הוא כל הזמן מתנתק לי מהחשבון GOG

תוריד מהאתר אל תוריד מגלאקסי השרתים שלהם קרסו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סעמק עם העדכון הזה... העלו את ה- level cap של ה- griffin armor באיזה 2 רמות וכשחזרתי למשחק וראיתי את זה שלמרות שאני לא עומד בקריטריון של הרמה אני עדיין לובש את השריון, אבל המשחק החליט להתחכם... נכנסתי לספר וכשיצאתי אין לי חולצה ואני לא יכול ללבוש את השריון מחדש :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות יש עכשיו מקום לאכסן דברים

כבר נהיה מייאש הייתי עושה משימה ואחרי זה חוזר למכור דברים ומסתבך עם מאות בקבוקים ריקים שהייתי צריך למכור לכל מוכר שהייתי נתקל

והיה יותר זמן מתבזבז על זה מאשר להתקדם במשחק שגם ככה ארוך

עכשיו פשוט זורק דברים לאחסון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה קטנה אחרי העדכון גם לכם יש מסכי טעינה בחלק מן השיחות, יכול להיות שהגעתי לנקודה שבה זה קורה אבל עד איפה שהגעתי בסיפור לפני העדכון לא קרה לי ולא פעם אחת. לפעמים קורה שיש מסכי טעינה (מסך שחור בלי כלום למיטב זכרוני) הדמויות מתחילות לדבר ולוקח עוד זמן עד שאני רואה משהו לא נראה לי שמדובר באפקט cinematic או משהו כזה. אני עם כתוביות ואני מגיע למצב שחצי ממה שהיה אמור להאמר עבר ועוד לא ראיתי כלום במסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...