מערכת ל -VIDEO ENCODING ועריכת וידאו... 5500 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת ל -VIDEO ENCODING ועריכת וידאו... 5500 ש"ח

BLAdE_AttAcK

Recommended Posts

אין ספק שהלוחות של מצויינים.. הדבר היחידי שמעצבן בהם בארץ הוא שאין יבואן סדיר אחד אלא זה שוק שלם.. כי כולם יודעים שהאיכות שלהם טובה אז כל איש קטן מייבא אותם בכמויות (וכמובן שאת הדגמים הזבליים יותר והזולים, העיקר שהאיש הפשוט יהיה שמח שקיבל אסוס).

2) להיכנס לפורומים של יצרן הזכרונות, ולפורומים של יצרן הלוחות שאתה מעוניין בהם, ולראות מה יש למשתמשים האמיתיים להגיד. לסרוק על בעיות תאימות כלשהם.

3) לצ'יפסט הוא מיותר, לא תמצע משהו שבאמת יהיה הרבה יותר מועיל מהקירור הפשוט מעבר לקירור מים, וקירור לזכרונות בכלל מיותר, חוץ מזה שרוב הדגמים ברמה הגבוהה כבר מגיעים עם צלעות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו...... כמעט הכל סגור.....

אבל לגבי הזיכרון.... באתר שאני רוצה לרכוש ממנו אומרים שהאחריות עלOCZ היא 3 שנים ובאתר של אומרים "לכל החיים"... :-\

-תוספת: האם הדגם של שהצעת לי (רץ ב-500MHZ על 3-4-4-8) יכול לרוץ למשל ב-466MHZ על תזמון יותר נמוך? או שלא משנה איזה תדר אני מריץ אותו , התזמון נשאר אותו הדבר?

ואחרון חביב.... מארז..... הכי חשוב - אני זקוק ל4*5.25 לפחות , צבע שחור ורצוי שיהיה קריר.... רעש לא מעניין... אני ממילא לא שם כשהוא עובד.... בטח לא ישן... ;D

אגב .... לא מצאתי באתר של ו- פורומים.... אז קצת עזרה פה לא תזיק (או לינק :) )...

תודה BIODOME ו-ARMAGEDDON.... עזרתם לי מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...