שמישהו יסביר לי למה 7970 עולה 30% יותר מ 280X? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמישהו יסביר לי למה 7970 עולה 30% יותר מ 280X?

acker16

Recommended Posts

הפרדוקס הזה מפריע לי רק כי יש לי 7970 ואני מחפש לחבר לו עוד אחד. מה שהיה צריך לקרות זה שהמחיר של ה 7970 ירד לסביבות האלף שקל לאחר יציאת הגרסאות המשופרות ואז שמח וטוב לב הייתי קונה אחד נוסף. אבל המצב המגוחך זה שה 7970 עדיין עולה כמעט אלפיים שקל (ואני כמו הרבה אחרים קנינו אות ב1700 לפני כשנה, בקניה הקבוצתית) והדור החדש עולה כ1500. מי בדיוק יקנה 7970 במחירים האלה? זה בניגוד לכל הגיוון, ולמה החנויות לא מנסות להפטר מעודפי סחורה במחירים אטרקטיביים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^למה לא? הוא יכול ועוד איך דניס, אותה ליבה כך שמערך כזה יעבוד: 7970+7950 או 7970+280X או 7950+280X.

עדיף לך לשדך ל-7970 280X כדי שהמערך לא יושפע מכרטיס חלש יותר כדוגמת 7950.

http://img.techpowerup.org/130514/AMD_CrossfireX_Chart_1618W.jpg

http://www.techpowerup.com/192295/radeon-r9-280x-crossfire-compatible-with-radeon-hd-7900-series.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאני יכול לחבר 280X אבל הוא עולה 1500 וכמו שכתבתי אני רוצה לשלם אלף, לכן אני רוצה שיתחילו מבצעי חיסול עודפים על שאריות מלאי ה7970. לחילופין אני מוכן גם לקנות יד שניה, אם מישהו נתקל במוכר הגיוני. אני מוכן לשלם בסביבות ה 750 שקל, לדעתי זה המחיר הראלי לאור העובדה שדגם מומהר ומשופר מהדור החדש עולה 1500 אז חצי מחיר נשמע הגיוני (כמובן בהצגת קבלה, עדיף לא של KSP , עם עוד שנה לפחות לאחריות). בכל מקרה אני סוטה מהנושא, רק רציתי להביע תסכול מהמצב בארץ, נמאס שחנויות בחו"ל מוכרות הכל ב30% פחות מכאן ועדיין מרוויחות יפה וכאן עד שיש (רשתות) חנויות שמייבאות ביבוא מקביל הן גם מספקות שירות גרוע וגם בקושי מורידות את המחיר. שאלה לא קשורה, איך אני יורד שורה? מקש enter לא עושה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרדוקס הזה מפריע לי רק כי יש לי 7970 ואני מחפש לחבר לו עוד אחד. מה שהיה צריך לקרות זה שהמחיר של ה 7970 ירד לסביבות האלף שקל לאחר יציאת הגרסאות המשופרות ואז שמח וטוב לב הייתי קונה אחד נוסף. אבל המצב המגוחך זה שה 7970 עדיין עולה כמעט אלפיים שקל (ואני כמו הרבה אחרים קנינו אות ב1700 לפני כשנה, בקניה הקבוצתית) והדור החדש עולה כ1500. מי בדיוק יקנה 7970 במחירים האלה? זה בניגוד לכל הגיוון, ולמה החנויות לא מנסות להפטר מעודפי סחורה במחירים אטרקטיביים.

אני בדיוק במצב שלך ואני מחכה גם כן לירידת מחירים לסביבות ה1100-1000 ש"ח , הסיכויי היחיד שלנו זה לנסות לעשות קנייה קבוצתית קטנה קצת לפני הבלאק פריידי אולי זה יזיז משהו , ובטוח שאנשים נוספים ירצו לקנות 7970 בזול במקום 280X ביוקר במיוחד שזה אותו הכרטיס!

בנוסף לא לשכוח שחנויות אוהבות לרוקן מלאי בסופי שנה (סגירת שנה) לכן יש סיכויי סביר שהקנייה קבוצתית תצא אל הפועל.במחיר אטרקטיבי כמו 1050 ש"ח 7970 זו מציאה גם היום לכן יכולים להצטרף מספר אנשים גם ללא שיקולי crossfire.

ללא קנייה קבוצתית המחיר יכול להשאר על 2000 גם בעוד שנה (ככה הם "עוקצים" אנשים שלא מודעים ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לחפש מיד שנייה.

בדיוק מקרים כאלה מוכיחים למה לבנות על CF או בעתיד זה רעיון רע.

CF זה תמיד רעיון רע בישראל, ארץ זבת חלב ומחירים שלא יורדים לעולם.;)

עדיף לחפש מיד שנייה.

אני בונה על יד שנייה, בנוסף יש לי גם חבר שקנה 7970 איתי בקבוצתית, עשינו עסקה שבעתיד אחד מאיתנו יקנה את ה7970 ויעשה CF

והשני ישתמש בכסף לקניית כרטיס יחיד וחזק, אז בכל מקרה אין מצב שאני נתקע בלי :la:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...