קירור מים בניה עצמית - מינימום כסף - עמוד 6 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור מים בניה עצמית - מינימום כסף

guylederer0

Recommended Posts

חשבתי על המחברים, אך הם יקרים ביחס לתמורה שמקבלים. מה שגם תוספת הכסף במערכת היא לא קריטית. אישית ? מעולם לא עשיתי בזה שימוש

הסילבר בוליט יעשה את העבודה במיכל שבו יש זרימת מים, לא משנה אם באזור היציאה או הכניסה. כמו שתשלב חתיכת אלומניום במערכת, גם באזור משני- עדיין תראה קורוזיה.

הפיתרון הכי זול הוא ללכת לצורף ולקנות חתיכת כסף טהור. הכי זול וכי טוב.

תוכלו גם לעצב את החתיכה בהתאם למה שנוח לכם בלופ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כתבת ששילמת 400$ ועוד 200 על מכס או מעמ עוד 200 דולר או עוד 200 שקלים?

אני רוצה להזמין הזמנה של כל הציוד החל מהצינורות ועד המשאבה רדיאטורים וכו.. סהכ 1200 דולר

כמה אתה חושב שיקחו לי במכס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ תוסיף 18% מע"מ + מקסימום 10% על כל מיני מסים מוזרים שייקחו ממך (אכסון, מס שחרור וכו'..)

לתשומת ליבך, מעל 1000 דולר תצטרך לשחרר את החבילה בעצמך מבית המכס, ולבזבז את רוב היום שלך על זה (הם עובדים איזה ארבעה ימים למשך ארבע שעות כל יום) ואת הכסף על החנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבת ששילמת 400$ ועוד 200 על מכס או מעמ עוד 200 דולר או עוד 200 שקלים? אני רוצה להזמין הזמנה של כל הציוד החל מהצינורות ועד המשאבה רדיאטורים וכו.. סהכ 1200 דולר כמה אתה חושב שיקחו לי במכס?

תבדוק גם הזמנה דרך specialtech.co.uk ,קח בחשבון שזה בלירות שטרלינג אבל הם מורידים את המע"מ המקומי ( תפתח חשבון עם הכתובת בישראל ואז תראה את המחיר המתוקן של המוצרים ) ומחיר המשלוח שלהם סביר ( המשלוחים מגיעים תוך פחות משבוע מנסיון של 3 הזמנות ) תחלק את ההזמנה מקסימום , המחירים טיפה יותר יקרים מFROZENCPU אבל לפעמים המשלוח שלFC ממש יקר ( במיוחד על מוצרים גדולים )

Blader

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת אין מכס על חומרה? כלומר אני יכול להזמין מעבד ולוח אם למשל או אפילו כרטיס מסך ולא יהיה עליו מכס?

ואגב ראיתי שרשום למישהו בחתימה שKSP מוכרים מוצרים יד שניה כחדשים, מישהו יודע על זה משהו? חשבתי לקנות מהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...