קירור מים בניה עצמית - מינימום כסף - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור מים בניה עצמית - מינימום כסף

guylederer0

Recommended Posts

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תראה יש את המעמ..ואם הכל עובר חלק אז רק מעמ.

אם החבילה נעצרת במכס יש גם עמלת מחשוב של ~ 20 שקל + עוד איזה מס שקשור לזה ותצטרך לסוע למכס בתל אביב.

ובמקרים חריגים הפקיד יערוך חיפוש ואז יש עוד עמלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מעמ זה ברור ...

אבל אני יודע כמעט בוודאות שאין מכס על חלקי מחשב ( אפילו אין שם אלקטרוניקה חוץ מלד פשוט )

אז לא הגיוני שיקחו מכס ...

גם אם יקחו תמיד שילמתי מכס בדואר ולא הייתי צריך להגיע למכס לשחרר את החבילה ...

אבל שוב אתם עם יותר ניסיון ממני ... נתקלתם שעשיתם הזמנה דומה לשלי ועדיין הגעתם למכס\שילמתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מכס או מס קנייה.... אלה הם עמלות של הפקידים ואין קשר ישיר למוצר.

ולי אישי יצא לסוע למכס תל אביב למרות שאני גר בדרום..ממש בדרום ובדרך כלל משלם הכל בסניף המרכזי בעיר.

הכל עניין של מזל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

עידכון:

אחרי הרבה מאד זמן החבילה סוף סוף בארצינו ... מקווה שתגיע אלי ביומיים הקרובים

רציתי לחסוך זמן ולשאול אתכם איפה אני יכול לרכוש מים מזוקקים באיכות טובה ... אשמח לחברה מסויימת כדי שאני אדע שאני לא שם משהו לא בריא למערכת

ובנוסף אילו עוד דברים מומלץ לי לקנות כדי לעשות לי חיים טובים יותר?

שבוע טוב

גיא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה זה לא שם המשחק פה. השוק מאוד פרוץ ולצערי יש המון "קומבינות" בתחום. גם אני עדיין לא מצאתי מקור ראוי לצרוך ממנו מים מזוקקים.

לא מעט מוצרי מים מזוקקים גורמים לא מעט נזק, לא בגלל המליחות (זה בסדר, זה העיקר במים מזוקקים), אלא בגלל החומציות, ולכן היא יכולה לפגוע במתכות ולחילופין מוצרים שזקוקים למים מזוקקים באיכות טובה, וינזקו בעקבות המים בארץ

אסביר.

במים מזוקקים יש כמה דרגות:

1. סינון וזיקוק - נחשב מבחינה טכנית למים מזוקקים (אפילו מים רגילים שיעברו דרך ה"פילטר" יוגדרו כמים מזוקקים.

2. המים שאני נוטה לעשות בהם שימוש, (צריך למצוא מקור חדש), DDW - מים שעברו טיהור כפול ( double Distilled water)

3. מים שנמצאים בשימוש בתחום המדעי / רפואי - TDP - (triple Distilled water)

תתחדש על החבילה, בהצלחה בחיפוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

arkadur

מאיפה אתה קונה מים מזוקקים ?

אני מאד אשמח למקום ספציפי\טלפון\אתר

איך אלו?

http://www.mysupermarket.co.il/%D7%A8%D7%9E%D7%99-%D7%9C%D7%95%D7%99/%D7%9E%D7%99%D7%9D_%D7%9E%D7%96%D7%95%D7%A7%D7%A7%D7%99%D7%9D_%D7%94%D7%9E%D7%95%D7%AA%D7%92_3_%D7%9C%D7%99%D7%98%D7%A8/%D7%9B%D7%91%D7%99%D7%A1%D7%94_%D7%9B%D7%9C%D7%9C%D7%99/%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8

שכחתי לציין גם שאני יוסיף למים את תוסף הבא

Mayhems XT-1 Red Coolant Concentrate

http://www.performance-pcs.com/catalog/index.php?main_page=product_info&cPath=59_381_1071_915&products_id=35746

האם זה משנה משהו ? ממה שהבנתי מחיפוש קטן עדיף מים מזוקקים שקונים בסופאר פארם ...

אני יצאתי מבולבל מכל הסיפור הזה ... לא יודע מה לעשות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעצמי לא יודע כרגע על מקום מומלץ.

המים שמוכרים בסופר פארם, הוא ברמה הנמוכה ביותר, כלומר - עובר סינון יחיד.DW (בדקתי).

אם יהיה לי זמן, אולי אני אעשה ביקורת על הסוגים השונים, ואבדוק את ההשפעות שלהם.

בנוגע למים של מזגנים - לא מומלץ מהסיבה שעד שהם מגיעים לבקבוק, כל הצינור מג'ויף, והמים סופחים מלחים וחומציות ושאר חומרים שונים שגורעים מרמת הטיהור שלו.

בבניה האחרונה שלי, פשוט רכשתי נוזל ייעודי (טרמוצ'יל/ EK או מי שלא יהיה).

שוב - אני אעיר כבר מעכשיו, זה לא מאסט, יש המון משתמשים שממלאים מים מזוקקים רגילים (וחלק אפילו מי ברז רחמנא ליצלן), וזה עובד עבורם.

למי שיש סבלנות לעשות ניקוי למערכת פעם בחצי שנה ולהחליף מים (אפילו עם תוספים אנטי -קורוזביים ובקטריאלים), שיבושם לו.

במערכת הראשונה שלי, שמתי נוזל ייעודי - הנוזל לא הוחלף במשך 5 שנים לערך. אומנם הצנרת העכירה, אבל המים? היו בסדר גמור כשסיימתי איתם.

אחד הדברים החשובים הוא לא להשאיר מקום לאוויר במערכת, אוויר זה פתח לצרות שילכו ויגדלו בתוך הלופ,לכן חשוב למלא את המיכל עד הסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תחמם מים מזוקקים, לא הייתי שם רותחים, חמימים.

2.בעזרת משפך מזוג לתוך הרדיאטור.

3.סגור עם המכסים המצורפים את הרדיאטור ושקשק כאילו חייך תלויים בזה.

4.שפוך מהרדיאטור לכיור / אמבט, מומלץ לבחון את הנוזל ללכלוך כדי לאמוד כמה הרדיאטור מלוכלך.

5.חזור על הפעולה לפחות 5 פעמים.

בהצלחה, ותתחדש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מנקה את הרדיאטורים בשיטה שהצעתי לעיל לפני שמריצים הרצת ניקוי לכל הלופ עם מים מזוקקים בלבד.

הלכלוך ברדיאטורים (צבע, שביבי מתכת וכל מיני מריעין בישין) יכול ללכלך את שאר החלקים ולהצטבר ואף לנזוק אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...