קירור מים בניה עצמית - מינימום כסף - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור מים בניה עצמית - מינימום כסף

guylederer0

Recommended Posts

^^

נאמר

אל תקנה תרכיז אורורה, הם מיועדים לרוץ ליופי, לא לטווח הארוך.

זה עלול להצטבר בלופ שלך ומשקעים יידבקו לך לחלקים, לא נעים.

תשתמש בתרכיז פסטל או x1 של מייהמס ויש לך ראש שקט לשנה לפחות (מיועדים לרוץ שלוש שנים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמו שנאמר ... ירדתי מעניין האורורה

אני אשמח לעזרתכם בלבחור צבע כדי שאני יוכל להכין לבד כאן בארץ בנוסף האם אני צריך כל מיני תוספות כמו אנטי קורוזיה וכו אני גם אשמח לקישור !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אני די סגור על ההזמנה רק חייב לוודא איתכם פינישים אחרונים כדי שאני יוכל להזמין

צינורות - אני אקנה כאן בארץ אבל ממה שהבנתי אני צריך צינורות שהקוטר הפנימי הוא 2\1 אינץ והקוטר החיצוני הוא 8\3 אינץ כדי שיתאים לי לבארב של המשאבה שהקוטר שלהם הוא 2\1 אינץ

פיטינג הדבר שהכי הכי חשוב וחבל לי לטעות לגבי זה ! - ההברגה צריכה להיות G1\4 כדי שיכנסו לשאר הרכיבים ובקשר לקטרים אני ממש מבולבל ... אני יודע שאני צריך את המידות שהזכרתי בצינורות אבל אני לא מצליח למצוא פיטינגים מתאימים ... אשמח לעזרכתם ... אני רוצה קומפרשין בצבע שחור וממה שהבנתי אני אצטרך 6 כאלו

האם אלו יתאימו

http://www.performance-pcs.com/catalog/index.php?main_page=product_info&cPath=59_346_365&products_id=39173

- Inner diameter: 12,7 mm (1/2")

- Outer diameter: 19 mm (3/4")

למרות שהקוטר החיצוני הוא 4\3 במקום 8\3 ?

צבע - ברור לי שאני אריץ את הלופ ללא צבע בהתחלה אבל אני לא רוצה לעשות הזמנה רק בישביל צבע ואני רוצה שהוא יהיה בהישג יד כשאני אחליט לצבוע את הלופ

הלכתי על Mayhems XT-1 Red Coolant Concentrate - 150ml שממה שהבנתי יכול להספיק ל3 ליטר +-

מים - כמובן שאקנה כאן בארץ ויעשה בירור איפה ומה הכי טוב

אשמח לעזרה ממכם ... אני ממש רוצה להזמין כבר ולסגור את זה ... זה יושב לי כבר הרבה זמן בראש !

ההזמנה בגדול:

gdpf.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממליץ לקנות צינור מהארץ.

אתה לא יודע איך הצינור יגיב עם הנוזל, אתה לא יודע כמה גמיש יהיה.

ב-25 דולר קנה 3 מטר של פרימוצ׳יל ״אדבנס״ ותהיה בראש שקט.

גם צנרת PVC איכותית, יש ביקורות ומשתמשים רבים, מבפנים היא מצופה בחומר אנטי בקטריאלי והיא לא הופכת עכורה ו״מעוננת״ תוך זמן קצר.

לגבי שאר החלקים, שוב אני מפלאפון, אחזור לזה שאהיה בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...