JVC HA-S500 - נוחות?? - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

JVC HA-S500 - נוחות??

ToMuSH

Recommended Posts

חבריקו תעשה להם burn in. חפש על זה בגוגל. בעיקרון זו מין הרצה כזו, אתה מנגן איתן שירים X זמן והאיכות שלהן משתפרת פלאים. זה נעשה בסביבות ה 100-200 שעות. זה דבר ידוע באוזניות.

ד"א הן הגיעו היום, כשהזמנתי אותן ב 11 לחודש שעבר. אני מבסוט לאללה, יצא לי לשמוע ממש טיפה אבל הן נשמעות אליפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחרי הרצה של 50 שעות בערך לאוזניות הבאסים נהיו יותר מאוזנים אבל הסאונד ממש ממש צורם בהם גם על ווליום בינוני ומעלאה ולפי הביקורות שקראתי הם לא אמורים להיות צורמים בכלל עוד מישהו סובל מהתופעה הזאת ? זה נשמע מוזר שאני היחיד שמרגיש את זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא צרמו לך מלכתחילה? או שהם צרמו והיו לא מדיוקים וburn in של 100 שעות + טיפל בבעיה?

אני מתחיל להרגיש שנפלתי קורבן לאוזניות פגומות הסאונד נשמע צורם בצורה מוגזמת ואני לא מצליח להנות איתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלא במיוחד, אני שומע המון גואה טראנס ויש בקטעים הללו המון המון קטעים בתדרים גבוהים. חפש goa trance ביוטיוב סתם בשביל לשמוע קטע מסט כזה ותבין למה אני מתכוון. זו מוזיקה שממש מאתגרת מניסיוני :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קטע האוס למשל מ32 שניות הוא מתחיל לדבר אצלי זה נשמע לא ברור מעורבב וצורם בפול ווליום גם אצלכם?

האוזניות נקנו מeastman11 באיביי ככה שלא נראלי שנפלתי על מזויפות אבל אם רק אני שומע את האוזניות צורמות וכל הפורומים משבחים את האוזניות האלה כנראה באמת שנפלתי על תקולות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנגן אצלי זה נשמע יותר צורם מאשר ביוטיוב באיכות 320kbps אבל בנגן זה מביא יותר עוצמה אז הגיוני..

הגעתי למסקנה שהjvc פשוט טובים יותר עם יותר באסי, בגבוהים עם קולות נשיים או גיטרות או חליל דברים שדורשים יותר איזון בטרייבל הוא פשוט נשמע צורם ולא מעביר את השמיעה באופן חלק וטבעי לאוזן וזה עוד עם הSTX בכרטיס קול המובנה זה בכלל בלתי נסבל לשמיעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה בוחר באיכות גבוהה ביוטיוב (נגיד 720P) אז גם איכות הסאונד לא רעה בכלל.

ניסיתי את הקטע הנ"ל בעוצמה הכי גבוהה שיכולתי לסבול, זה נשמע לי מצויין, לא צורם בכלל (חוץ מסגנון המוזיקה שקצת צרם לי כשלעצמו).

מה שכן יש לציין: אם אני מחבר את האוזניות למסך (שמקבל קול מHDMI) אז כמעט כל מה שאני שומע דווקא כן נשמע צורם באופן מורגש ככל שמגביהים את הווליום. זה ממחיש עד כמה התקן השמע עצמו עשוי להשפיע, ולא בהכרח באשמת האוזניות. ניסית לשמוע את אותו השיר מכמה התקנים שונים (מחשב, סמראטפון וכו') ובכולם זה צורם ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...