JVC HA-S500 - נוחות?? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

JVC HA-S500 - נוחות??

ToMuSH

Recommended Posts

הגיעו האוזניות ולהפתעתנו המוכר שלח יחד איתם שקיק מרק Miso יפני האהוב מאוד על היפנים זה 700 שנה, כולל הוראות הכנה והסבר על גרסאות שונות של המרק.

כמו גם מכתב תודה חצי אישי בכתב יד חצי מצולם והזמנה להצטרף לפייסבוק שלו.

רעיון גאוני המרק הזה, עושה חם בלב, ובבטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אולי יעניין אותכם לדעת שJVC הוציאה אוזניות מלאות שמבוססות על אותה טכנולוגיית CARBON NANOTUBES.

מעבר לכך שמדובר על אוזניות OVER EAR ולא ON EAR, הדריוור יהיה 55MM במקום ה40MM של הS500.

יצא עוד דגם over-ear שמבוסס על ה carbon nanotubes ועולה "רק" 81$ ב EBAY (כמובן שהמחיר ביפן הרבה יותר נמוך... נדמה לי שבסביבות ה 50$ )

http://www3.jvckenwood.com/accessory/headphone/portable/ha-s680/

http://www.ebay.com/itm/NEW-Victor-JVC-HA-S680-B-Black-color-Outdoor-type-Headphone-Carbon-Nanotube-F-S-/281197665540?pt=US_Headphones&hash=item4178afdd04

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה HA s500 יכולות להוות שיפור משמעותי בין כרטיס קול מובנה לכרטיס קול חיצוני בפרמנטרים של איכות הסאונד, איזון נכון בין באס לטרייבל וכל שאר הירקות? ועד כמה כרטיס קול שתומך בהגברת יכולות לבצע בהם שיפור? הוזמנו לפני כשבוע אשמח לקצת מידע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ממש מושג לגבי מה ששאלת כי אני בעצמי משתמש בכרטיס קול המובנה או בכלל שומע בסמארטפון אבל מה שבטוח שכרטיס זול לא יביא להבדל ניכר ומשמעותי.

אם תרצה הבדל מורגש תצטרך לשלם פי 2 מעלות האוזניות אם לא יותר וזה כבר לא משתלם ולא חכם וגם פה אולי יהיה הבדל אבל לא גדול יותר מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק לגבי האוזניות. נהרסו לי akg 44 לא מזמן ונכנס לי ג'וק די רציני בקטע של המוסיקה וצפייה בסרטים וקניתי ת7C ובנוסף לכך הזמנתי את האוזניות הנ"ל אז בשביל להשלים את החבילה אז החלטתי לפנק את עצמי ולקנות כרטיס קול שיועיל גם לרמקולים וגם לאוזניות באופן ניכר אבל פה התחיל הבלבול אני לא סגור על מה לקנות ועד כמה השיפור יהיה ניכר ומשתלם בין כרטיס קול ששוווה 300 לבין כרטיס קול ששווה 700-800 (xonar STX) עם הציוד הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ברור שאתה תרגיש הבדל קטן בכרטיס קול ששוויו 300 מאשר כרטיס קול שעולה 800 שקל.

הרעיון הוא שאת ה300 שקל האלה לא שווה לשלם כי ההבדל מורגש אבל ממש מזערי וגם 800 שקל לא שווה כי אתה משלם כמו העלות של הרמקולים, כבר הייתה בונה בעצמך מערכת יד שנייה היה משתלם לך הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על האוזניות אני עדיין לא יכול להעיד כי עוד לא קיבלתי אותם. אך הרמקולים נמצאים אצלי וקראתי בהרבה ביקורות שכרטיס קול חיצוני משפר פלאים בין המובנה לבין חיצוני ברמקולים הנ"ל.

התעמקתי בזה כי הבאס היה נשמע קצת רדוד ועמום ומשתלט על הצליל עם בומים שלא צריכים להשמע בשירים מסוימיים והבנתי שזה משפר את זה בצורה ניכרת בין מובנה לחיצוני.

ותומר כרגע אני לא איש מקצוע אבל אני בקרוב מתחיל ללמוד קורס בBPM אז אני חושב מראש על הטווח הארוך.

אם למישהו פה יש ניסיון עם הרמקולים גם במובנה וגם בחיצוני יעזור לי מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדל בין כרטיס קול מובנה לכרטיס קול ב 200 שקל (DG/DGX) מורגש וה DG לא הכרטיס הכי איכותי בעולם. באוזניות זה אפילו יותר מורגש מאשר עם רמקולים, אם משתמשים בציוד למשחקים ההבדל גדול עוד יותר, DTS, DOLBY HEADPHONES, SBX וכו' מוסיפים הרבה. במקרופון בכלל ההבדל מדהים, עם אותו מקרופון אפשר להגיע לתוצאות הרבה יותר טובות עם מעבר לכרטיס קול איכותי.

האוזניות הספציפיות האלה לא צריכות הגברה כי ההתנגדות שלהן מאוד נמוכה אבל בכל זאת יהיה הבדל מורגש, מעגלי הגברה וסינון הרבה יותר טובים, הכרטיס לא מושפע משאר רכיבי הלוח, יכולת הפרדה הרבה יותר טובה.

לאוזניות הייתי מתרחק מה- DX, הכרטיס הזה טוב להרבה דברים אבל עם התוצאה לא טובה כל כך. לא רק שאין לו הגברה החיבור שלו עם עקבה מאוד גבוהה וזה עושה בעיות לאוזניות עם עקבה נמוכה. נכון להיום הקפיצות האפשריות שכדאי לחשוב עליהן:

1. הזול ביותר הוא ה DG/DGX, בסביבות ה 200 שקל. נחמד מאוד לאוזניות, הקצב דגימה שלו פחות טוב אז יהיה הרבה יותר קל להגיע לגבול היכולת שלו. אם יש תקציב עדיף לעלות לדגמים שמעליו.

2. למי שלא צריך יש את ה D1/DX.

3. למי שכן צריך בערך באותו מחיר יש את ה SOUND BLASTER Z OEM, ה OEM מגיע בלי המקרופון (הגרוע), בלי מגן EMI ובלי נורות LED אבל הוא זול יותר ומגיע עם רכיבים איכותיים יותר (הקבלים ב OEM הרבה יותר טובים).

4. ה STX, כרטיס מצויין.

5. ה SOUN BLASTER ZXR, יקר מידי, במשחקים עדיף על ה STX, בשאר אין לו יתרון מורגש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^הם מכוערות להפליא הייתי אומר.

זה רק לי או שהS500 נעשות נוחות מיום ליום?

דווקא לדעתי הן נחמדות... כנראה עניין של טעם :)

ה S500 באמת מרגישות יותר נוחות אחרי כמה זמן. או שמתרגלים או שהן מתרחבות :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

huge תודה רבה על התגובה המפורטת עד עכשיו הייתי דבק בDX אך אם אתה אומר שהוא גורע בשימוש עם אוזניות הדילמה היא בין הDG לבין הSTX השאלה האם ההשקעה הכספית עם Solo 7c וjvc s500 שווה את ההבדלים או שככל הנראה אני לא אשמע בהבדלים..

מ - אני קצת נוטה להתרחק כי הבנתי שהעדיפות שלהם גבוהה במשחקים שזה פחות מדבר אליי, אך מבחינת מוסיקה וסרטים הם לא משתווים לאסוסים למינהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהDX סובל מאותו חיסרון של הD2X(שיש ברשותי), והוא חוסר יציאה(קדמית ואחורית) נפרדת לאוזניות.

מה שאומר שאין אפשרות להשתמש באוזניות בנוחות או מעבר מהיר בין סראונד לאוזניות ללא התעסקות עם כבלים.

מבחינת האיכות עצמה דווקא הD2X נשמע מעולה(עם כל מה שתחבר לו, סראונד או אוזניות).

אם יש לך מערכת סראונד שמתחברת לכרטיס קול ושאפשר לחבר את האוזניות אליה, אז אפשר לשקול את העניין מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה DX כן יכול להגביל בעוצמת שמיעה וכן יכולה להיות פגיעה בדיוק בתדרים הנמוכים, היו כאלה שאמרו שהכרטיס עשה להם בעיות אבל יש גם הרבה (מאוד) שזה לא הפריע להם בכלל. כמובן שגם אפשר לפתור את הבעיה עם DAC או מגבל שאין להם את הבעיה עם העקבה אבל מדובר בהוצאה נוספת. בכללי לאוזניות בדרך כלל ה DX פחות מומלץ.

בקשר ל , בעבר היו להם כרטיסים מדהימים, ה X-FI TITANIUM HD עד היום אוכל בקלות את רוב הכרטיסים שיש בשוק אבל יקר רצח וההתאמה שלו למערכות הפעלה חדשות לא קיימת. בשנים האחרונות באמת יש להם דגש מורגש על אפקטים אבל שוב לא בטוח שבכולם ירגישו בהבדל במוזיקה, בכל מה שקשור לסראונד הייתי אומר שיש להם יתרון (בין אם זה מבחר האפשרויות הקיימות או התוצאה הסופית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...