JVC HA-S500 - נוחות?? - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

JVC HA-S500 - נוחות??

ToMuSH

Recommended Posts

אני אגיד לך את האמת, לא יצא לי אפילו לראות אחד כזה. הוא כרטיס ה X FI הטוב האחרון שיצא לשוק ודיי קשה למצוא אותו במדינות קטנות אבל אפשר למצוא יחידות שלו פזורות בכל העולם (בארה"ב עוד יש בהרבה חנויות), המחיר מוגזם בהתאם. הוא הפך לסוג של מיתוס לאחד מכרטיסי הקול הטובים ביותר שהיו עד היום.

נראה כאילו המחיר שלו ירד בשנה האחרונה, עדיין תומכים בו ומוציאים דרייברים חדשים אז לא אמורה להיות בעיה עם תמיכה.

עד כמה שידוע לי הוא עדיף על הכרטיסים ש הוציאו אחרי זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

השימוש באוזניות בעיקר לנגן מוזיקה/סמארטפון אז לא דחוף הכבל מאריך.

אם לא יהיה איכותי המוכר יקבל ממני את מלוא חוסר שביעות רצוני(כסף חזרה או פידבק שלילי), ואעשה הזמנה לכבל אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לקנות גליל שעם ולעשות להם מודדינג.

התוצאה על פי התיאור של כותב המדריך בדיוק מה שהייתי רוצה לשפר באוזניות.

Result - more controlled bass, mids and highs moved a bit forward- I like it. Like I've said it is fully reversible and took me less than 10 minutes.

If anyone wants to try the mod I have some cork left (2 or 3 sets) that I can share for free. PM me with for details (first come first serve)

http://www.boards.ie/vbulletin/showthread.php?p=85953358

גליל שעם של מטר עולה 10 שקל בחנות יצירה.

יש גם סרטון שמדגים איך להסיר ולהרכיב חזרה בזהירות את הפאדים.

ככה אפשר להימנע מטעויות, וכל הסיפור הופך להיות יותר פשוט ובטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקנה הSTX והשיפור מפחידדדדד עם הsolo 7c מעבר לזה אני מאוד מאוכזב מהjvc 500 גם עם המובנה וגם עם הSTX הוא מזייף המון באסים לא מאוזנים והוא נשמע הרבה פחות טוב מאוזניות שהיו לי בעבר AKG44 שעלו 150, מה שכן באייפון הם נשמעים פצצה קצת מוזר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...