סמסונג החלה לנעול את המכשירים שלה לפי אזורים - עמוד 7 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סמסונג החלה לנעול את המכשירים שלה לפי אזורים

LazyCat

Recommended Posts

אין מכשיר מושלם, זה נכון. אבל אצלי יכולת הרחבת זכרון הוא פרמטר בעל משקל יחסית גבוה. אנשים נוטים, לפי מה שאני רואה, להעניק משקל גבוה להרבה פרמטרים אחרים חשובים הרבה פחות בפועל, מסיבות מעוותות כאלה או אחרות.

הכי מתנשא שלך?

לדעתי לתת חשיבות גבוהה לחריץ עבור כרטיס זיכרון, כאשר המכשירים מגיעים בנפחים עצומים של 32 ו-64 ג'יגה - דווקא זאת החשיבה המעוותת.

כאילו מי ישמע איזה כרטיסי זיכרון האנשים האלה כבר מתכוונים לקנות.. הם במילא יקנו כרטיס של 32 ג'יגה או 64 ג'יגה כי זה מה שזמין ופופולרי, אז מה זה כבר בכלל משנה? נכון, יש את עניין המחיר ואני מסכים שההבדל במחיר הוא גבוה, אבל מחיר זה פרמטר בפני עצמו שצריך להסתכל עליו כלפי כל המכשיר בכללותו.

לדעתי לתת חשיבות גבוהה יותר לפרמטרים כמו זמן סוללה, עוצמת ספיקר (לא כדי לשמוע מוזיקה כמו ערסים אלא כדי לשמוע הוראות ניווט ב- כמו שצריך, או כדי לקיים שיחת ועידה בספיקר פעם ב-, או פשוט כדי אשכרה לשמוע את הטלפון מצלצל גם כשאתה נמצא במקום יחסית רועש..), עמידות למים ואבק, גודל פיזי ומשקל - אלו ממש לא "סיבות מעוותות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מסכים. אבל רוב האנשים לא באמת הולכים ובודקים מה טיבו של המכשיר בכל הפרמטרים האלו כשהם קונים מכשיר.

לגבי מכשירים של 64GB, אצלי הם בכלל לא על המפה. המחיר שלהם הוא מופקע (לרוב גם של מכשירים עם 32). וזה במקום להוסיף יחסית בגרושים כרטיס SD...

אני כן חושב שהפרמטרים שציינת הם חשובים (פרט לעמידות למים ולאבק). לעומתך, אני לא פוסל את הרצונות של אחרים (פרט להתעקשות הדבילית של אייפוניסיטים לתרץ את "עליונותה" של בכך שהמכשיר "חלק"). לצערנו הרב, אין אף יצרנית שממש שמה זין על ספיקר ממש איכותי וחזק. אם כי אני סה"כ מרוצה מהספיקר ב ATIV S שלי, די חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חריץ הרחבה והחלפת בטריה לא צריכים לבוא במקום שום דבר.

אלה אם כן מדובר על הכרח הנדסי אמיתי בנסיון ליצור מכשיר סופר ULTRA דק, שאפילו חיבור MICRO אין לו להטענה, והוא נטען .

אני רוצה לקנות מחשב, ובו מעבד 4 ליבות, קירור איכותי, כמות גדולה של , הרדיסק בעל נפח גדול, וSSD.

עכשיו אתה בא ואומר לי, דווקא כמות גדולה חשובה לך? יש דברים יותר חשובים מזה.

מה הקשר?

זה מה שאני רוצה.

יצרנים לא שמים חריץ הרחבה כי הם עושים חשבון שזה גורם לאנשים לשלם פרמיום על דגם עם יותר פנימי, ולהשתמש בשירותי איחסון אונליין שלהם.

יצרנים לא מאפשרים החלפת בטריה כי הם רוצים שתחליף טלפון כל שנתיים שלוש, ושתצטרך לשלם למעבדות של השותפים שלהם על עבודות החלפת צמיג.

ואם הם יכולים הם גם ידאגו שלא תוכל לנקות את השמשות בעצמך, ושרק טכנאים מורשים יוכלו למלא מים להחליף שמן ולקבוע ערוצים ברדיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זאת המציאות, תתמודד.

אתה רוצה לשנוא את כולם... תשנא. מה זה נותן לך?

סך הכל ביקורת על היצרנים והמוצרים בשוק.

אם הם לא נותנים ללקוחות את מה שהם רוצים, או יותר גרוע הם נותנים להם בכוח את מה שהם לא רוצים, והצרכנים צריכים לבחור בין אופציה גרועה לבין אופציה פחות גרועה, אז וודאי שהצרכנים לא צריכים לאהוב את זה.

אם הצרכנים לא רואים את הדבר כחיובי, אז נשארו שתי אפשרויות, נטרליות(אפטיות), ושלילה.

מבחינה לוגית שלילת השליליות היא חיובית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אתה מבין שמכשיר ממוצע שבשימוש עובדים הוא סיכון גדול עבור ארגונים? הם גם צרכנים.

זה בא לתת פיתרון לעניין, (סביבה פרטית וסביבה ארגונית מאובטחת) בנוסף לשליטה ואוטומציה מוגברת באמצעות MDM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.samsung.com/global/business/mobile/solution/security/samsung-knox#con04

בגדול, ניתן ליצור secure zone לשימושי החברה. עבור מיילים, אפליקציות מיועדות, קבצים, וכו', אשר עובד בנפרד מהסביבה האישית והפרטית של העובד.

כך מצד אחד ישנה מקסימאלית לשימושי החברה. ומצד שני, החברה לא כופה הגדרות חמורות ומעצבנות על הסביבה הפרטית של העובד.

בנוסף הבנתי שניתן לעשות עוד הרבה דברים ע"י MDM (כעין group policy עבור ניידים) אשר כיום דיי מוגבל יחסית למכשירים אחרים. (בלקברי, ..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...